Moterys atskleidė, kodėl jos nenori intymių santykių su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

O tai, pasirodo, būna ganėtinai dažnai. Ir toli gražu ne tik dėl to, kad nuoširdžiai nesinori. Vienos apklausos metu net 40% moterų prisipažino, kad seksą naudoja kaip manipuliacijos priemonę prieš savo antrąją pusę. Norėdamos pamokyti savo vyrus, kai kurios tiesiog atsisako mylėtis (sako, efektyvu!), kitos naudoja priešingą taktiką - seksualiai suaktyvėja, norėdamos iš vyro ką nors išpešti.


60% apklausoje dalyvavusių moterų teigė, kad jų ir vyrų seksualiniai poreikiai skirtingi, todėl tikrai ne visuomet abiems norisi to paties. Įdomu tai, kad jaunesnių moterų tarpe didesnį seksualinį aktyvumą rodo vyrai, vyresnių moterų tarpe iniciatorėmis tampa jos pačios. Mūsų tai labai nenustebino: su amžiumi vyro organizme pradeda sparčiai mažėti hormono testosterono, atsakingo už seksualinį aktyvumą. Tuo tarpu moterys, kaip taisyklė, su amžiumi pradeda skleistis ir pažinti savo seksualumą.


Iš viso apklausoje sudalyvavo 789 skirtingo amžiaus moterys. Pasirodo, kad daugiau nei pusė jų reguliariai atsisako sekso su savo antrosiomis pusėmis!


- 33% moterų tikino, kad pagrindinė priežastis - fizinis nuovargis ar prasta savijauta.

- 7% prisipažino, kad stipriausiai jų libido paveikia problemos darbe.

- 24% moterų tikino, kad grįžusios po visos dienos namo, tiesiog nesugeba atsipalaiduoti ir nusiteikti seksualiniams žaidimams.

- 36% moterų atsisako dėl pačių įvairiausių priežasčių - nuovargio, prastos nuotaikos, tingulio ir t.t.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis