Nemaloni tiesa apie meilę be atsako

„Mes nebegalime pamilti antrą kartą tų, kuriuos kartą tikrai nustojome mylėti“ - F. de Larošfuko.

Kuomet myli be atsako, tu nekenti savęs dėl tokio pasirinkimo, tačiau tuo pačiu mėgaujiesi adrenalinu, tuo neteisingu uždrausto vaisiaus skoniu. Būtent dėl to kartais išbandai savo sėkmę. Net jei žinai, kad turi atsiriboti, tu kalbi su tuo žmogumi. Netgi flirtuoji. Stebi, kaip toli gali nueiti, bet taip, kad situacija netaptų nekontroliuojama.

Kuomet myli be atsako, šalia jo tu nemoki būti savimi. Tu nori patikti, nori įtikti ir palikti pėdsaką jo gyvenime, tačiau tu bijai. Bijai pamatyti ne tokį jo žvilgsnį, išgirsti ne tuos žodžius ar apskritai nieko nesulaukti. Tu nesi tu.

Kuomet myli be atsako, pasąmonėje tu jauti kaltę už nesibaigiančias svajones apie jį. Mintyse dėlioji įvairiausias situacijas, kurios, pati supranti, niekuomet nebus tikrovė. Tu įvarai save į kampą, kuriame fantazijos kur kas malonesnis, nei realybė. Ir gyvenimas nustoja atrodyti toks gražus.

Kuomet myli be atsako, jauti gėdą dėl savo jausmų. Tau norisi išsikalbėti, bet pati puikiai supranti, kad jis nėra tavo ir juo, greičiausiai, niekuomet nebus. Tu nenori girdėti kitų nuomonės ir perspėjimų, nenori pažvelgti realybei tiesiai į akis, nes tave tai baugina.

Kuomet myli be atsako, tu supranti, kad klysti. Tu supranti, kad turi atsiriboti, tačiau atsikratyti šių jausmų beprotiškai sunku. Tu negali to kontroliuoti.

Kuomet myli be atsako, anksčiau ar vėliau ateina metas atsakyti į klausimą, kas, po velniais, su tavimi negerai. Ateina metas, kuomet tu nori, kad visa tai pagaliau pasibaigtų. Kuomet mylėti tau nebepakanka, nes norisi būti mylimai pačiai.

Kuomet myli be atsako, tu užstringi vienoje vietoje. Tu negali judėti į priekį ir supranti, kad vienintelis kelias - pamiršti jį visiems laikams.

Ir anksčiau ar vėliau tu supranti - meilę reikia maitinti jausmais visą gyvenimą, antraip ji ima ir išblėsta. Meilė - tai dviejų žmonių jausmas ir abipusis ryšys, tai bendri išgyvenimai ir kartu nueitas kelias. Meilė be atsako - tai ne meilė, tik emocijos, kurios su laiku vis labiau slops ir galiausiai apskritai išnyks, atverdamos kelią naujiems jausmams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis