Kai vyras apsėstas pavydo: 6 žingsnių planas, kaip elgtis

Pavydi, vadinasi myli? Galbūt, tačiau nuolatinis kankinimas įtarinėjimais santykiams pliusų tikrai nepridės, o išjudinti gali net ir tvirčiausius pamatus. Ką daryti? Štai 6 žingsnių planas, kuris turėtų padėti.

Nedaryk nieko, kas dar labiau pakurstytų jo pavydą: nesiteisink, nemeluok ir neatsuk jam nugaros. Jam reikia išsikalbėti ir aptarti situaciją, nenuvertink jo nerimo.

Suprask jo silpnumą. Tave vyras puola ne todėl, kad norėtų įskaudinti ar įžeisti, o dėl to, kad bijo dėl jūsų santykių ateities.

Padėk jam nusiraminti. Kol mylimasis yra afekto būsenos, nesileisk su juo į derybas ir nemėgink apeliuoti į jo protą, sąžinę ir garbę, nes dabar tai tiesiog beviltiška ir beprasmiška. Pasiūlyk išeiti pasivaikščioti, o jei partneris pavyduoliu tampa tik paveiktas alkoholio, laiku išsivesk jį iš vakarėlio.

Parodyk jam savo meilę. Jei pavydo scenų jums pasitaiko taip pat dažnai kaip sniego dykumoje, tas netikėtas jo protrūkis – signalas, kad jo meilės poreikiai nuvilti. Pasistenk kuo stipriau parodyti savo jausmus: po penkis kartus per dieną kartok, kaip jį brangini, vakarais susirangyk jam ant kelių, kas naktį glamonėk, po aštuonis kartus per dieną skambink pateikdama smulkmeniškas ataskaitas, kur tu ir ką veiki, o per pertraukas tarp jų siųsk meilės prisipažinimų ir komplimentų žinutes. Įprastai vyrai nuo to taip greitai pavargsta, kad jiems išgaruoja visi norai reikšti kokias nors pretenzijas.

Gink asmenines ribas. Neleisk partneriui su tavimi elgtis kaip su “Lego” žmogeliuku, kurį galima narstyti kaip tik norisi. Tavo skonis, įpročiai ir stilius susiformavo dar prieš jums susitinkant. Net jei tau norėtųsi pasikeisti dėl to, kad suteiktum partneriui malonumą ir išsaugotum romaną, įvertink netektis – juk ant kortos pastatyta tavo asmenybė. Kai žmogus nori perrengti ir nuo svetimų akių paslėpti kitą žmogų, jį varo ne meilė, o noras parodyti valdžią.

Nuspręsk, kada išeiti. Jei tavo partneris – užkietėjęs, patologinis pavyduolis, jam galėtų padėti nebent psichologas. Deja, stebuklų pasitaiko retai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis