Kaip skirtingi Zodiako ženklai prisipažįsta meilėje

Liūtai mėgsta būti pastebėti, todėl net iš meilės prisipažinimo gali padaryti tikrą šou. Priešingai, nei santūriosios Žuvys, kurioms išsakyti jausmus ne taip ir lengva. Kaip gi meilėje prisipažįsta kiti Zodiako ženklai?

Avinas

Avinas ilgai nesvarstys: vos pajutęs, kad įsimylėjo, drąsiai išsakys savo jausmus antrajai pusei, net nesusimąstydamas, kad gali nesulauti tokio paties atsako. Jis aistringas, todėl nenurims, kol moteris neatsispirs jo aviniškiems apžavams.

Jautis

Jautis savo mylymąją pakvies į kavinę ar restoraną ir prie taurės vyno taurės, laikydamas jos ranką savo delne ir žvelgdamas tiesiai į akis, atvirai kalbės apie savo jausmus. Laikyti jausmus savyje Jaučiui kur kas sunkiau, nei atvirai išsikalbėti, todėl prisipažinimo ilgai laukti nereikės.

Dvyniai

Savo simpatijų Dvyniai nemėgsta reikšti žodžiais, todėl merginą greičiausiai pasikvies į kokį nors renginį ar surengs iškyla gamtoje. Kitaip tariant, savo meilę jis įrodys ne žodžiais, o darbais. Tačiau reikalui esant, žodžių kišenėje ieškoti nereikėtų.

Vėžys

Vėžys – vienas iš jausmingiausių Zodiako ženklų. Įsimylėjęs jis gali tyliai kentėti ir apie savo jausmus nieko nesakyti, kad tik iš jo jausmų nebūtų pasijuokta. Tačiau jei likimas bus palankus ir mergina parodys susidomėjimą, Vėžys imsis veiksmų: rengs romantiškas iškylas, dovanos gėles ir šiaip, darys viską dėl savo mylimosios.

Liūtas

Liūtas netylės, o sieks užkariauti moterį ir darys tai demonstratyviai. Pageidautina, kad būtų kuo daugiau žiūrovų. Įsimylėjęs liūtas labai dosnus, savo mylimąją gali apipilti dovanomis, ir komplimentais, kad tik įtikintų ją, kad yra pats geriausias vyras pasaulyje. Neigiamų atsakymų jis nepriima.

Mergelė

Mergelė – žemiškas zodiako ženklas, tad vargu ar rašys eilėraščius ar kaip nors varginsis, galvodama apie romantišką staigmeną. Jam veiksmas svarbiau už žodžius, todėl Mergelė arba įteiks mylimajai dovaną ir tuo pačiu išsakys savo jausmus, arba iš karto pasiūlys žengti rimtesnį žingsnį: gyventi kartu, o gal net tuoktis?

Svarstyklės

Nors Svarstyklės yra romantiškos ir linkę greitai įsimylėti, vis dėlto jos taip pat kupinos įvairių dvejonių. Tačiau jei Svarstyklės užtikrintos savo jausmais, tai širdies damą apipils gėlėmis ir nesibaigiančiu dėmesiu.

Skorpionas

Jausdamas tikrą meilę, Skorpionas išnaudos visas įmanomas priemones, kad tik užvaldytų savo aistros objektą. Tai gali būti ir dovanos, ir romantiškos staigmenos, ir kelionės po egzotiškas šalis... Priklausomai nuo to, kas galėtų sudominti mylimąją. Jei Skorpiono meilė tėra paviršutiniška, jis apsiribos paprastais žodžiais.

Šaulys

Šauliui prisipažinti meilėje itin lengva ir net malonu, tačiau tik tuo atveju, jei ta meilė niekuo neįpareigojanti ir tėra trumpalaikis nuotykis abiems. O jei moteris parodys, kad tikisi iš jo amžinos meilės ir vestuvių... Šaulys gali labai greitai apsigalvoti ir atsiimti savo žodžius.

Ožiaragis

Ožiaragis nėra romantikas, o jei tokių bruožų ir turi, tai visais būdais stengiasi juos nuslėpti. Todėl jis nedainuos serenadų po langais ir nerašys eilėraščių, o greičiausiai pakvies merginą į prabangų restoraną ir padovanos jai žiedą su deimantu.

Vandenis

Vandeniui ganėtinai sunku prisipažinti meilėje. Su dailiosios lyties atstovėmis jis linkęs palaikyti draugiškus santykius ir ta draugystė gali tęstis ilgai. Vis tik Vandenio meilę galima atpažinti iš to, kaip akimirksniu pasikeičia jo veido išraiška vos ją išvydus ir kokiu iškalbingu žvilgsniu jis į ją žiūri…

Žuvys

Jautriosios Žuvys apie savo jausmus mylimajai prasitars užuominomis. Jeigu ji nesupras, parašys jai laišką. Taip savo jausmus išreikšti kur kas lengviau, nei žodžiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis