Zodiako ženklai santykiuose: sužinok, kuo tu esi išskirtinė

Avinas

Avinai linkę išlaikyti atstumą. Frazė: „Nesiartink prie manęs“ maksimaliai tiksliai nusako jo santykius su žmonėmis, su mylimuoju taip pat. Pernelyg didelis partnerio švelnumas ir lipšnumas juos atstumia. Avinai apskritai nemėgsta, kai prie jų įkyriai lendama. Norėdami jaustis laimingi santykiuose, Avinai turi jaustis nepriklausomi. Tai nereiškia, kad jie ignoruoja artumą, tačiau labai arti jie gali prisileisti tik tą, kuris nesikėsina į jų laisvę.


Jautis

Jaučiams artumas – tai meilės įrodymas. Kuo daugiau laiko jie praleidžia su partneriu, tuo tikresni savo santykių tvirtumu. jei partnerio nėra šalia(nesvarbu dėl kokių priežasčių), Jaučiams kyla dvejonių dėl santykių nuoširdumo. Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, nevengia intymumo, jie ištisomis valandomis gali glėbesčiuotis ir nejausti jokio vienatvės poreikio. Jaučiams būtina prisijaukinti mintį, kad atstumas, kuris jų mylimiesiems būtinas kaip oras, nėra jausmų atšalimo požymis.


Dvyniai

Dvyniai suartėjimo su partneriu bijo kur kas labiau, nei pasirengę tai sau pripažinti. Jie garsiai kalbės, kad jums reikia būti kuo arčiau vienas kito, bet tuo pačiu metu darys viską, kad išlaikytų atstumą. Tam pasitelkiamos įvairios gudrybės ir apsimetinėjimai: nuo staigaus sveikatos pablogėjimo iki darbinio užimtumo. Dvyniams būtina išmokti apie savo problemas kalbėti garsiai, bet netraumuoti partnerio netaktiškumu ir grubumu.


Vėžys

Artumo Vėžiui niekada nebus per daug. Duok Vėžiui valią ir jis nesiskirs su tavimi nė minutei, vadovaudamasis principu: „kur adatėlė, ten ir siūlas“. Žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, sunku išlaikyti atstumą. Kiekvieną kartą, mylimam žmogui dingus iš akiračio, jie tuojau pat prisimena posakį: „Iš akių dingai, iš širdies iškritai“ ir širdyje ima skambėti pavojaus varpai, o galvoje suktis neramios mintys – ar neatvėso karšti jausmai. Jiems sunku susitaikyti su tuo, kad atstumas – ne visada yra blogai.


Liūtas

Liūtams nėra sudėtinga mylimą žmogų prisileisti itin arti, kaip ir, pajutus nuovargį nuo itin artimo ryšio, be didelių skrupulų tarpusavio atstumą padidinti. Partneriams nėra lengva su jais. Jeigu antrajai pusei reikia daugiau artumo, Liūtas nedelsiant ims kovoti dėl asmeninės teritorijos (beje, tam bus panaudotos visos būtinos priemonės). Šiam Zodiako ženklui vertėtų išmokti apie atsiradusį diskomfortą ramiai informuoti partnerį, neišliejant savo susierzinimo ant mylimo žmogaus.


Mergelė

Žmonėms, gimusiems po šiuo Zodiako ženklu, ko gero sekasi sunkiausiai, nes jie niekaip negali iki galo išsiaiškinti, ko jiems iš tikrųjų reikia. Iš vienos pusės nuolatinis partnerio buvimas šalia Mergelėms reiškia meilės įrodymą. Iš kitos – net mintis, kad kažkas gali panorėti neišleisti jų iš savo glėbio, sukelia joms paniką. Suvaldyti šią sudėtingą Mergelės situaciją gali tik tolerantiškas partneris.


Svarstyklės

Svarstyklės turi savų sunkumų su komfortiško atstumo nustatymu. Jos nesąmoningai tikisi iš partnerio, kad jis nesiartins pernelyg arti ir paliks atstumą manevrams. Iš kitos pusės – Svarstyklės draudžia savo mylimiesiems atsitraukti nuo jų. Neieškok tame logikos, nes jos paprasčiausiai nėra, juk Svarstyklių nuomonė šiuo klausimu gali keistis priklausomai nuo nuotaikos svyravimų, atmosferos slėgio ir net valiutos kurso. Todėl jų partneriams tikrai nėra lengva, todėl daugelis labai greitai tiesiog pavargsta žaisti žaidimą „Atspėk“ ir nusprendžia pasiieškoti stabilesnio varianto.


Skorpionas

Skorpionams žodžiai „meilė“ ir „atstumas“ – antonimai. Jie nuolat turi jausti partnerio buvimą šalia. Ir net tada Skorpionams gali atrodyti, kad jie su mylimu žmogumi nėra pakankamai artimi. Paradoksalu, tačiau Skorpionai nesąmoningai pasirenka tokius partnerius, kurių požiūris į atstumą santykiuose skiriasi ir jie laikas nuo laiko bando išsivaduoti iš dusinančio meilės glėbio.


Šauliai

Šauliai, kalbant apie atstumą santykiuoe, labai savotiški žmonės. Neįtikėtinas faktas: kuo didesnis atstumas tarp Šaulio ir jo partnerio, tuo stipresni jų jausmai. Todėl žmonių, gimusių po šiuo ženklu, gyvenimo programoje būtinai turi būti numatytas punktas, numatantis judėjimo ir veiksmų laisvę bei galimybę kiekvienam iš partnerių užsiimti savo mėgstama veikla.


Ožiaragis

Ožiaragiai tiesiog nepakenčia, kai prie jų braunamasi pernelyg arti, tačiau jeigu nuspręsi nelaikyti jo ant trumpo pavadėlio ir padidinsi atstumą, Ožiaragis pasijaus nejaukiai. Bėda tame, kad Ožiaragiai niekada nepasakys tiesiai šviesiai, ar jūsų bendravimo atstumas tinkamas. Išeitis viena – reikia išmokti savo poreikius išsakyti balsu.


Vandenis

Vandeniams artumas – itin sunkiai įgyvendinamas reikalavimas, sukeliantis net stresą. Vandeniai ieško tūkstančio ir vienos priežasties, kad savo antrąją pusę galėtų laikyti per atstumą. Vandeniams priimtiniausia santykių schema, kuomet jie gali užsiimti savo mėgiama veikla, o jų antra pusė paprasčiausiai būna kažkur netoliese, tačiau neįkyri savo „naudingais“ patarimais ar klausinėjimais.


Žuvys

Žuvų situacija labai sudėtinga: aplinkiniams, na, ir suprantama savo mylimiesiems, jie nuolat demonstruoja švelnumo poreikį, o iš tiesų Žuvys sunkiai pakelia kažkieno pernelyg ilgai užsitęsusį artumą. Jos būtinai turi turėti asmeninės erdvės, tačiau tuo pačiu jausti, kad antrajai pusei vis dar yra svarbios. Kitaip tariant, Žuvytės mėgsta palaikyti santykių artumą per atstumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis