5 ženklai, kurie įspėja - jis nebemato ateities su tavimi

(1)

Nors mes šventai įtikėjusios, kad vyrai skiriasi lengviau, statistika tvirtina priešingai - moterys yra dažnesnės skyrybų iniciatorės!

Įdomus faktas: dailiosios lyties atstovės labiau linkusios pasiduoti jausmams ir spontaniškai priimti sprendimus (nieko nuostabaus, kad vėliau staiga persigalvojame), tuo tarpu vyrai mintį apie skyrybas brandina ilgai. Kai galiausiai išdrįsta apie tai garsiai prabilti, kelio atgal dažniausiai nebūna.


Kaip pastebėti, kad jo mintyse jau sukasi pabėgimo planas? Semkis patirties iš COSMO skaitytojų, kurios atvirai pasakoja apie savo patirtį. Kai kuriuos ženklus tikrai nesunku pastebėti. O laiku juos iššifravus, dar galima pakreipti situaciją tau naudingesne linkme. Na, ar bent jau morališkai pasiruošti, kad padėjus tašką nesijaustum kaip iš dangaus iškritusi.


Kas keičiasi? Jis vengia tavo žvilgsnio.


Kai vyro galvoje jau sukasi ateities planai, kuriuose tavęs nėra - sąžinė vis tiek ima graužti. Jo bukas žvilgsnis be jokio susižavėjimo ir vengimas žiūrėti į akis – pirmas signalas, kad kažkas negerai. Su vaikinu trejus metus kartu gyvenusi Inga pasakoja, kad būtent tai ir buvo aiškiausias perspėjimas apie gresiančias permainas: „Pastebėjau, kad mūsų pokalbiai tapo nenuoširdūs. Kaip ir anksčiau, kalbėdavomės įvairiausiomis temomis, tačiau jis vis dažniau atsakinėdavo kur nors nusukęs žvilgsnį, ypač, jei tema būdavo apie santykius ir ateities planus. Vieną dieną, kuomet vaikinas pasiėmė mane po darbo, su džiaugsmu pranešiau jam, kad po ilgai trukusių bandymų mūsų bendriems draugams pagaliau pavyko pastoti! O jis sustojo šalikelėje ir man pasakė, kad nori skirtis. Tą kartą žiūrėjo tiesiai į akis. Matyt, mano džiaugsmas dėl draugų kūdikio paskatino jį greičiau priimti sprendimą ir nebeatidėlioti to, kas neišvengiama“.


Kas keičiasi? Lovos reikalai nebe tie.


Anksčiau jūsų sekso žaidimai buvo verti geriausio filmo scenarijaus? Suklusk, jeigu pastaruoju metu aistrą lovoje kurstai tik tu – vaikinai be svarios priežasties taip greitai neatšąla. „Mūsų seksualinis gyvenimas buvo labai audringas. Negalėjome vienas nuo kito atsiplėšti, nuolatos sugalvodavome ką nors naujo, dar nebandyto ir ekstremalaus. Tačiau palaipsniui žaidimai lovoje ėmė retėti - abu buvome užsiėmę ir per daug nesukau dėl to galvos. Susigriebiau tik tuomet, kai net ir atostogų metu nė karto nepasimylėjome. Bandėme pasikalbėti apie tai, kas pasikeitė, bet iki šiol taip ir nesupratau, kas nutiko - tiesiog išblėso aistra? Po atostogų pasukome savais keliais, bet keletą kartų dar buvome susibėgę naktiniams sekso maratonams“ - pasakoja Ugnė.


Kas keičiasi? Žinučių sulauki vis rečiau.


Retėjantys trumpi SMS pranešimai ar vengimas atsiliepti į skambučius sufleruoja, kad vaikinas gerai leidžia laiką ir be tavęs. Živilės istorija patvirtina: tai akivaizdus signalas, kad kažkas pasikeitė: „Vakarais visuomet ilgai bendraudavome žinutėmis, tad kai SMS apsiribojo trumpais pasisveikinimais ir formaliais klausimais iš serijos Kaip sekasi?, iš karto supratau - nieko gero. Ilgai mano vaikinas gumos netempė: tiesiog pradingo 3 dienoms, o aš neiškentusi tiesiai šviesiai jo paklausiau ar tarp mūsų viskas baigta. Atsakymo sulaukiau iš karto: „Matyt, kad taip“.


Kas keičiasi? Jis tampa auka.


Kartais palikti būna sunkiau, nei būti paliktam. Tokiu atveju gudri taktika - padaryti viską, kad antroji pusė pirmoji priimtų sprendimą skirtis. Vytės vaikinas bandė nušauti du zuikius vienu metu - paskatinti ją skirtis ir tuo pačiu išlikti geručiu: „Jis vis dažniau apsimetinėdavo, kad neturi laiko susitikimams ir pinigų pramogoms, nepamiršdamas pridurti, kad esu verta daugiau, nei jis man gali duoti. Nusibodo tas taktinis jo žaidimas, taigi galiausiai pasiūliau skirtis. Jis nė kiek nesimuistė ir tikrai neprieštaravo“.


Kas keičiasi? Tu esi dėl visko kalta.


Kokia geriausia skyrybų priežastis? Nesuderinami charakteriai ir nesibaigiantys pykčiai. Tad jeigu tavo antroji pusė neranda savyje drąsos tave palikti, visai tikėtina, kad prasidės nešvarūs žaidimai - bandymai sukelti dramas, kuriose visuomet kalta liksi tu. „Anksčiau puikiai sutardavome, o vieną dieną viskas ėmė ir pasikeitė. Užtekdavo man prasižioti, ir tuometinis sužadėtinis sugebėdavo kiekvieną mano pasakytą žodį pritempti iki absurdiškiausių dalykų ir kaltinimų. Jei paklausdavau kur važiuoja - vadinasi kontroliuodavau, jei pasiteiraudavau ką veikė su draugais - vadinasi amžinai jį įtarinėju. Taip pavargau, kad palikau jį pati“ - prisimena Miglė.

Ir tau teko būti paliktai? Net jei žinia tau trenkė kaip perkūnas iš giedro dangaus, tikriausiai analizuodama praeities santykius dabar jau pastebi ženklus, kurie galėjo įspėti apie gresiančias permainas. Pasidalink savo patirtimi ir papasakok mums, kaip tai nutiko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis