JI - moteris, dėl kurios lovoje vyrai eina iš proto

Lova - tikrai ne ta vieta, kurioje reikėtų vadovautis principu „tu man - aš tau“. Nustumk į šalį įsigalėjusius stereotipus, esą geismą turi demonstruoti vyras ir imkis iniciatyvos pati - juk bus malonu ne tik jam, bet ir tau pačiai!

Noriu tavęs čia ir dabar

Vyrai tiesiog DIE-VI-NA moteris, nebijančias rodyti savo seksualumo ir geidulio. Matyti susijaudinusią ir sekso su juo geidžiančią merginą - ar gali būti kas nors erotiškesnio? Netramdyk savęs ir savo jausmų, būk spontaniška ir parodyk, kaip jo trokšti visu savo kūnu. Žinoma, neperžengdama ribos - palik šiek tiek erdvės ir jo iniciatyvai, juk kartais ir pati nori pasijusti geidžiama.


Nebandyti reikaliukai

Monotonija - didžiausias aistros priešas. Juk ir tau pačiai greitai pabostų tos pačios pozos ir judesiukai. Verstis per galvą kiekvieną dieną ieškant naujovių tikrai nebūtina, bet retkarčiais palepink jį naujais įspūdžiais. COSMO puslapyje tikrai rasi ne vieną jaudinantį triuką, priversiantį jį kaip reikiant paaimanuoti.


Taip, jis pats karščiausias

Žinai, kas komplimentus myli labiau nei moterys? Vyrai! Ypatingai, jeigu garsiai kalbame apie jų vyriškumą ir gabumus lovoje. Nesidrovėk pasakyti, kokios jo savybės tau atrodo itin seksualios ir jo savivertė gerokai pakils. Paprasčiausia frazė „Aš taip dievinu tavo kūną...“ gali padaryti tikrus stebuklus.


Jie myli akimis

Niekas taip nejaudina vyro, kaip matyti savo moters kūną sekso metu. Tad pamiršk aklinai užtrauktas užuolaidas ir išjungtas šviesas. O jei nedrąsu, sužaisk su blausiu žvakių apšvietimu. Beje, dauguma stipriosios lyties atstovų trokšta, kad ir merginoms patiktų stebėti intymų procesą. Tos, kurios ryžtasi atvirai savistimuliacijai prie apšvietimo savo vaikino akivaizdoje, tikrai gauna papildomą aistringą bonusą.


Purvinos kalbos

Vyrai myli ne tik akimis, bet ir ausimis – garsai lovoje juos jaudina. Pernelyg daug žodžių nereikia. Vienas iš aistros įžiebimo metodų – „purvini“ žodeliai. Tačiau jie lovoje vartojami turi būti laiku ir saikingai.


Kai nežinai, ko laukti

Spontaniškumas – idealus kuras aistrai uždegti. Vyrams patinka viskas, kas dar nepažinta, jiems patinka pajausti adrenaliną ir patirti naujus atradimus sekse. Siurprizo faktorius skatina dopamino hormono gamybą, kuris sustiprina pasitenkinimo ir gyvenimo džiaugsmo jausmą. Kodėl gi jums neišbandžius sekso viešoje vietoje ar būnant su draugais sodyboje, nepabėgus 5 minutėms į šalia esantį miškelį?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis