Trys Zodiako ženklai, kurių laukia rimtos permainos meilės srityje

2018 metai jau visai netrukus persivers į antrąją pusę. Kai kuriems Zodiako ženklams tai atneš pokyčius meilės srityje - naujas pažintis, aistringus romanus ar net meilę visam likusiam gyvenimui. Kas gi tie laimingieji?

VANDENIS

Vasarai nenumaldomai artėjant, atmosfera meilės fronte kaip reikiant kaista. Panašu, kad Vandenės galės atsisveikinti su vienatve (jei iki šiol to dar nespėjo padaryti, nes galimybių tikrai buvo). Tos, kurios jau turi antrąją pusę, galės džiaugtis dar intensyvesniais santykiais, o toms, kurios vis dar ieško, reikėtų nusiteikti permainoms - TAS VIENINTELIS jau visai netoliese. Svarbiausias patarimas tau - nebūti kategoriškai ir nesivaikyti savo įsitikinimų bei susikurtų iliuzijų. Būk pati savimi ir nesistenk pakeisti kitų - tai gali atnešti tau labai malonių staigmenų.

DVYNIAI

Jei kam ir gali pasisekti meilės srityje šiais metais, tai tikrai TAU. Jau nuo balandžio mėnesio širdis turėtų plakti vis greičiau, nes tavo viduje bunda nežabojama aistra, kurios nepajausti tiesiog neįmanoma. Turinčioms antrąją pusę patariama daugiau dėmesio skirti kelionėms dviese - tai jus dar labiau suartins, padės atrasti naujų įkvėpimų. Vienišėms tikrai bus ne viena proga užmegzti karštą romaną ir pasimėgauti rodomu dėmesiu, tačiau jau vasaros pabaigoje pradės belstis rimtesni jausmai.

SVARSTYKLĖS

Tau niekuomet netrūko žavesio, bet šiais metais tu tiesiog degi aistra! Birželio mėnesį žvaigždės tau pataria atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis akimirka, nesukant galvos dėl to, kas bus rytoj. Neskubink įvykių ir leisk jiems rutuliotis natūraliai - tas, kuris tau skirtas, niekur nedings, o visiems kitiems neverta švaistyti savo jėgų. O štai rugpjūtis gali kaip reikiant apsukti galvą jausmų srityje. Nenuostabu, kad sulaukusi rudens pradėsi galvoti apie naują etepą su mylimu žmogumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis