Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

Šį kartą mums svarbiausia bus širdies linija. Suglausk delnus taip, kad pirštai būtų viename lygyje, o tuomet pasižiūrėk, kaip atrodo abiejų delnų širdies linijos: jos susijungusios, o gal viena yra aukščiau nei kita?

JEI ABI LINIJOS SUSIJUNGIA

Jei abi linijos ant tavo delnų susijungia, kaip parodyta paveikslėlyje, tavo šansai sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius labai dideli. Esi taktiška, racionali, moki nepasiduoti emocijoms ir ieškai kompromisų sudėtingose situacijose - būtent šios savybės tau labiausiai padeda. Vertini šalia tavęs esantį žmogų, tačiau nesi linkusi aukotis ir nepamiršti pasirūpinti pačia savimi. Tai - teisingas požiūris.

LINIJA ANT DEŠINĖS RANKOS AUKŠČIAU

Toks linijų išsidėstymas reiškia, kad tu savo gyvenimą turėtum susieti su brandžia asmenybe. Įprastai žmonės, turintys tokį širdies linijų išsidėstymą, yra labai laisvi ir nemėgstantys gyventi pagal taisykles. Nieko nuostabaus, jei ir tavo gyvenime netrūksta audringų nuotykių bei permainingų santykių. Tu unikali asmenybė, turinti savo požiūrį į gyvenimą, tad ir taisykles kuri pati, o ne prie jų taikaisi. Vis dėlto santykiuose tenka ieškoti kompromisų. Su laiku to išmokstama, tačiau šalia esantis brandus ir ramus žmogus galėtų būti puiki atsvara tavo laisvai sielai.

LINIJA ANT KAIRĖS RANKOS AUKŠČIAU

Toks linijų išsidėstymas reiškia, kad santykiai nėra tavo prioritetų sąrašo pradžioje. Įdomu tai, kad tu - labai komunikabili asmenybė. Aplinkiniai neabejotinai tave pavadintų ekstraverte, tačiau būti vienumoje tau neretai kur kas maloniau. Esi labai įdomi, trauki aplinkinius kaip magnetas. Ir partnerio ieškai panašaus į save - aktyvaus, ryžtingo, turinčio savo nuomonę. Tačiau nemėgsti savęs varžyti įsipareigojimais ir visais įmanomais būdais stengiesi išsaugoti savo asmeninę erdvę. Tad tavo gyvenime gali būti tik tas žmogus, kuris mokės tave mylėti ir paleisti tuo pačiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis