N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

UŽDRAUSTA MEILĖ

Tavo naujasis kolega. Buvęs vaikinas. Gal net geriausias vyro draugas? Fantazuoti apie kitus - normalu, ir tai tikrai nereiškia, kad nemyli savo antrosios pusės ar nesimėgauji seksu su juo. Kartais tokios fantazijos tiesiog parodo, kad realybėje tau trūksta šiek tiek daugiau pikantiškumo, mažos kibirkštėlės, kuri įžiebtų aistrą. Paįvairink savo seksualinį gyvenimą naujais, dar nebandytais elementais. Keletą labai karštų idėjų rasi COSMO straipsnyje „Kraują kaitinančios idėjos blogoms mergaitėms".


PAKLUSNIOJI IR DOMINATORĖ

Gyvenime dažnai ieškome atsvaros, o tai atsispindi ir seksualine prasme. Todėl visiškai natūralu, jeigu darbe valdinga ir griežta vadovė lovoje nori pabūti paklusniąja. O dominavimo variantas dažnai priimtinesnis tiems, kurie realiame gyvenime dažniau vykdo kitų paliepimus. Šis rolių žaidimas gali būti labai intriguojantis, tik svarbu atrasti tarpusavio supratimą ir seksualinių fantazijų įgyvendinimo nesieti su realiais jausmais santykiuose. Lovos žaidimai yra lovos žaidimai.


SEKSAS TRISE

Apie šį variantą svajoja tikriausiai 99% žmonių. Kartais grupinio sekso fantazijos scenarijuje tavo partnerio net nebūna - įsivaizduoji besimėgaujanti seksu su dviem visiškai nepažįstamais žmonėmis. Įdomu tai, kad šią fantaziją tik labai retas ryžtasi paversti realybe. Galbūt dėlto, kad realybėje atsiranda tikrai nemažai kliūčių - kur rasti patikimą trečiąjį asmenį, kaip pažaboti savo pavydo jausmą matant partnerį su kitu žmogumi ir t.t. Bet kuriuo atveju šios fantazijos tikrai nereikia baimintis - tai tiesiog natūralus noras išbandyti kažką naujo.


SEKSAS VIEŠOJE VIETOJE

Kodėl seksas persirengimo kabinoje ar paplūdimyje atrodo kur kas labiau jaudinantis, nei savo lovoje? Adrenalino antplūdis ir mintis, kad kas nors gali judu užklupti, labai paaštrina emocijas ir fizinius pojūčius. Siūlome tau išbandyti alternatyvų variantą, kuris tikrai pakutens jausmus: mylėkitės naktį tiesiai priešais langą. Jei namuose nedegs šviesa, niekas jūsų nepastebės, o adrenalino vis tiek netrūks.


SEKSAS SU MERGINA

Daugumai ši fantazija tampa ne tik netikėta, bet net ir bauginančia. Ar tai reiškia, kad esi biseksuali? Ar reikės kažką keisti savo gyvenime? Greičiausiai ne - tai viso labo tavo noras išbandyti kažką naujo. Atkreipk dėmesį kada pradedi apie tai fantazuoti. Jei pradėjusi galvoti apie kitą moterį tu susijaudini - gali būti, kad ir realybėje jauti potraukį dailiosios lyties atstovėms, o jeigu pradedi apie tai fantazuoti tik tuomet, kai jau esi susijaudinusi - greičiausiai tai tėra viena iš tų fantazijų, kurios neturi nieko bendro su tikraisiais tavo jausmais.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis