Vieta, kurioje moterys labiausiai norėtų pasimylėti

Lova - tai ko gero pirmoji asociacija, kuri šauna į galvą kalbant apie seksą. Čia patogu, komfortiška, atrodytų, ko daugiau galima norėti... Tačiau kaip parodė neseniai atlikta apklausa, kurią užsakė čiužinių gamintojai Sleep Cupid, moterys nori visai ne to!

Apklausoje sudalyvavo 3000 moterų, kurioms buvo užduotas klausimas „Kaip tu įsivaizduoji idealią vietą seksui?“ Apklausos organizatorių (ir mūsų tuo pačiu) nuostabai, pati aistringiausia vieta namuose moterims pasirodė... LAIPTAI! Kai pagalvoji, gal ir visai nebloga vietelė, bent jau galimų pozų įvairovės atžvilgiu.


Antroje seksualinių fantazijų įgyvendinimo vietoje liko viešas renginys, trečioje - paplūdimys. Tiek viena, tiek kita vieta greičiausiai jaudina dėl galimybės būti užkluptam, juk šiek tiek adrenalino tik pakursto aistrą. Taip pat sąraše populiarūs pasirinkimai buvo lėktuvas, garažas, vidinis namo kiemas ir keltuvas.


Sleepcupid.com nuotr.Minėtoje apklausoje yra ir daugiau intriguojančių detalių apie seksualines moterų fantazijas. Pavyzdžiui, net 83,9% dalyvių prisipažino fantazavusios apie seksą su kolega, o 71,3% moterų savo vaizduotėje bent kartą piešė intymias akimirkas su bosu. Daugiau įdomių faktų iš seksualinio moterų gyvenimo gali pamatyti oficialiame apklausos puslapyje.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis