8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

Vokiškas seksas

Pirminiame variante tai tebuvo nuobodokas mylėjimasis misionieriaus poza, tačiau laikui bėgant įgavo kiek pikantiškesnių atspalvių, turinčių sadomazochistinių elementų. Greičiausiai už tai galėtume padėkoti vokiškai pornografijos industrijai, orientuotai būtent į tokius scenarijus.


Angliškas seksas

Tai kone tas pats, kas vokiškasis variantas, tik šiek tiek subtilesnis, su įvairiais vaidmenimis – jei mėgsti vergo ir valdovo žaidimus, kuriuos pagyvini specialia apranga ir tam tikrais scenarijais (pavyzdžiui, nusikaltėlis įsibrauna į namus), galima sakyti, mėgsti anglišką seksą.


Prancūziškas seksas

Kad ir kaip Prancūzija mums asocijuotųsi su romantika, sekso prasme nieko labai romantiško čia nerastum. Prancūziškas seksas – tai viso labo oralinis variantas. Matyt, pavadinimas siejamas su šlapiu prancūzišku bučiniu.


Graikiškas seksas

Prisimink antikos laikų istoriją ir tuo metu klestėjusius ištvirkavimus bei viešas orgijas, kuriose dažniausiai dalyvaudavo vyrai. Šiais laikais graikiškas seksas siejamas ne tiek su homoseksualumu, kiek su mylėjimo būdu. Tad jei kas nors pasiūlys išbandyti graikišką seksą, žinok – kalba sukasi apie analinį.


Švediškas seksas

Ar esi kada nors stebėjusi, kaip masturbuojasi tavo partneris? O gal darėte tai vienas šalia kito? Jei taip, vadinasi Švedišką seksą tu jau išbandei. Tiesa sakant, šį variantą verta išbandyti kiekvienai porai – tai gali kaip reikiant įkaitinti fantaziją ir suartinti judu.


Ispaniškas seksas

Dar jis vadinamas „ispanišku kaklaraiščiu“ arba „notaro kaklaraiščiu“. Galbūt jau supratai, kad mes kalbame apie seksą tarp krutų. Beje, vyrus šis variantas tiesiog veda iš proto!


Arabiškas seksas

Ištroškusias naujų potyrių tai tikrai turėtų suintriguoti. Į šilto aliejaus vonelę (jokiu būdu ne karšto) vyras pamirko savo penį, o tuomet jau mylitės jums labiausiai patinkančiu būdu – tai gali būti tiek analinis, tiek vaginalinis seksas. Tik turėk omenyje, kad kai kurie arabiško sekso pavadinimą tapatina su graikiniu seksu, tad jei sulauksi tokio pasiūlymo, dėl visa ko pasitikslink ar tikrai kalbate apie tą patį.

Suomiškas seksas

Pagalvojai apie sauną? Ne, mylėtis pirtyje nerekomenduojame. Suomiškas seksas labiau susijęs su slidinėjimu ir jį atkartojančiais judesiais, kuomet vyro įsiskverbimas primena ne įprastą baksnojimą, o šliuožimą slidėmis. Rankomis jis turėtų atsiremti į lovos atlošą tarsi įsikibtų lazdų, o kūnu ritmiškais ir ilgais judesiais stumtis pirmyn.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis