Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

Taigi susirask savo mylimojo (ar potencialaus kandidato Zodiako ženklą) ir paskaityk, ko galėtum tikėtis iš šio karštuolio.

AVINAS PO SEKSO: nusistebės, kad tu jau išsikvėpei ir pabandys įkalbinti tave dar vienam karteliui. Jei nesutiksi, gali ir įsižeisti.

JAUTIS PO SEKSO: bus ne prieš pakartoti, bet tik tuomet, kai atliks svarbesnius darbus - pavalgys ir pažiūrės kokią seriją savo mėgstamiausio serialo.

DVYNIAI PO SEKSO: tikrai neužmigs, užtai tave savo kalbomis apie gyvenimą gali užliūliuoti.

VĖŽYS PO SEKSO: greičiausiai subtiliai prabils apie ateities planus, kuriuose tavo vaidmuo jau aiškiai paskirstytas ir suplanuotas iki smulkmenų.

LIŪTAS PO SEKSO: bus patenkintas savo pasirodymu ir gal apskritai nieko nesakys ir nedarys. Lauks tavo atsidėkojimo.

MERGELĖ PO SEKSO: vargu, ar ilgai užsiliks lovoje. Greičiausiai ras priežastį iškrapštyti judu vien tam, kad paklotų sujauktą lovą.

SVARSTYKLĖS PO SEKSO: gali būti šiek tiek pasimetusios savo jausmuose, susimąsčiusios ir nelinkusios bendrauti. Arba priešingai - be proto švelnios ir prieraišios. Čia juk Svarstyklės...

SKORPIONAS PO SEKSO: greičiausiai tylės ir nieko nesakys, nerodys jokių savo emocijų. Nors mintyse jau suks sekančios nakties scenarijų ir planus, kaip tave dar labiau patenkinti.

ŠAULYS PO SEKSO: ilgais pokalbiais lovoje jo tikrai nesužavėsi. Šis Zodiako ženklas mėgsta laisvę, tad nenustebk, jei po aistringo maratono atsikels ir be jokios sąžinės graužaties nueis žiūrėti televizorių. Vienas.

OŽIARAGIS PO SEKSO: viduje greičiausiai krykštaus kaip mažas vaikas, bet išliks šaltas ir racionalus.

VANDENIS PO SEKSO: paslaptingai į tave žiūrės su šelmiška šypsena veide ir mintyse jau dėlios naujas erotines fantazijas, kurias norėtų su tavimi įgyvendinti.

ŽUVYS PO SEKSO: norės ilgai ir ramiai ilsėtis, juk toks darbas atliktas! Tik nepamiršk pažerti komplimentų ir įkvėpti jį naujiems aistros žygiams.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis