10 priežasčių, kodėl gražioms moterims ne taip lengva susirasti vyrą

Pavydžiai žvelgi į gražuoles ir mintyse galvoji, kad joms bent jau su vyrais problemų nekyla? Pasirodo, viskas atvirkščiai!

„Dauguma mano, kad gražios merginos sulaukia labai daug dėmesio, tačiau tai ne tiesa. Matau, kaip vyrai mane nužiūrinėja, bet jie niekuomet neprieina susipažinti. O tie, kurie prieina, dažniausiai būna to paties tipažo - savimi pasitikintys šunsnukiai, merginas medžiojantys kaip trofėjus, - pasakoja mūsų skaitytoja Skaistė. - Vienas geras mano pažįstamas kartą atvirai pasakė, kad vyrams šalia manęs nejauku. Esą vyrai įsitikinę, kad šalia gražių moterų gali būti tik turtingi vyrai. Kokia nesąmonė!“


Tai, ką pasakoja Skaistė, visiškai tiesa: įvairūs tyrimai rodo, kad gražioms moterims susirasti antrąją pusę iš tiesų sunkiau, nes 70% vyrų tiesiog bijo prie jų prieiti. Štai 10 priežasčių, kodėl grožis kartais pakiša koją santykiams.


1. Konkurencijos baimė: vyrai mėgsta konkuruoti, tačiau tik tuomet, kai yra užtikrinti dėl savo pranašumo. Kovoti su visa „armija“ gerbėjų sutiks toli gražu ne kiekvienas.

2. Baimė būti atstumtam: vyrų nuomone, tikimybė būti atstumtam gražuolės kur kas didesnė, nei ne tokios simpatiškos merginos.

3. Nelygiavertiškumo baimė: šalia gražios, pasitikinčios savimi moters ir pačiam reikia atrodyti ne apgailėtinai.

4. Lengvabūdiškumo baimė: retas vyras tiki, kad iš gražios moters galima tikėtis rimtų santykių. „Jau geriau su pilka pelyte, taip patikimiau“, – galvoja dažnas.

5. Finansiniai kompleksai: vyrai priprato prie stereotipo, kad graži mergina reikalauja solidžių materialinių investicijų.

6. Netikėjimas asmenine laime: dažnai vyras negali net patikėti, kad toks grožis galėtų niekam nepriklausyti, todėl graži moteris jo supratimu visada yra užimta.

7. Įsimylėjimo baimė: vyrai įsitikinę, kad gražuolės ne tik sužeidžia širdis, bet jas tiesiog sudaužo. Negana to, jos dar ir „veja iš jų virves“.

8. Neištikimybės baimė: nuolat matant ją apsuptyje gerbėjų, labai sunku patikėti jos ištikimybe, juk praktiškai kiekvienas vyras gali būti jos.

9. Pavydas dėl praeities: vyrai paprastai būna įsitikinę, kad gražuolių gyvenime praeityje būta daugybė audringų romanų, o nuo pavydo, kaip žinia, išsivaduoti būna labai sunku.

10. O jei paliks: išsiskyrimą su gražia moterimi vyrai išgyvena kur kas sunkiau nei su eiline, na ir suprantama, kur kas pažeidžiamiau, juk tikrai atsiras komentatorių, nebijančių pasakyti „ko stebėtis, ši moteris tikrai ne jo nosiai“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis