Intymios išpažintys: kas moteris labiausiai erzina lovoje

Vos prieš kelias dienas dalinomės vyrų nuomone apie klaidas, kurias moterys daro lovoje. Šį kartą eilė merginoms!

Aistra sumuštiniams

„Nepakenčiu, kai iš karto po svaiginančio sekso jis pašoka ir lekia į virtuvę valgyti sumuštinio. Tuo labiau, kad taip elgiasi kiekvieną kartą“, – Diva, 24 metų.

Pernelyg giliai

„Nieko nėra blogiau, kai vaikinas stengiasi įsiskverbti kuo giliau, juk tai sukelia skausmą“, – Ana, 29 metų.

Ne šuniuko pozai

„Mano vaikinas pamišęs dėl šuniuko pozos. Aš nebūčiau prieš, bet kiekvieną kartą... Paprasčiausiai pradeda atrodyti, kad kitaip aš jo nejaudinu, tik kai būnu nusisukusi ir jis gali pilnai mane valdyti“, – Joana, 28 metų.

Pneumatinis plaktukas

„Kai aš vaikinui pasakau, kad tuoj baigsiu, jis tai supranta kaip ženklą, kad turi pradėti judėti kaip pneumatinis plaktukas, ko gero jis galvoja, kad šie judesiai mane užveda“, – Asta, 25 metų.

Į startą, dėmesio, pirmyn

„Mano vaikinas mano, kad aš susijaudinti turėčiau pagal komandą viens–du–trys. Šiek tiek preliudijos, bučinių ir glamonių dar nė vieno nenužudė“, – Greta, 29 metų.

Tu jau?

„Kartais man atrodo, kad mano vaikinas jaučiasi tarsi apsėstas mano orgazmo laukimu – sekso metu jis nuolat manęs klausia: „Tu greit?“, „Tu jau?“, o tai mane trikdo. Orgazmo tai nepagreitina, priešingai, mane visiškai išblaško ir dingsta bet koks akimirkos žavesys“, – Erika, 27 metų.

Netikėta ataka

„Nors ne vieną kartą jam paprieštaravau, jis vis tiek tarsi nespecialiai bando kaišioti savo pirštus ten, kur man nepatinka, tikėdamasis, kad šįkart aš būsiu sužavėta. Nejaugi aš neaiškiai išsireiškiu?“, – Karina, 31 metų.

Prašyčiau švelniau!

„Negaliu pakęsti, kai mano draugas pradeda mane grubiai glamonėti jau nuo pat pradžių. Aš ne prieš grubų seksą, bet tik tuomet, kai jau būnu pakankamai susijaudinusi“ – Julija, 29 metų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis