5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.

1. Pažintis su tėvais ir draugais... Tikrai taip svarbu?


Neslėpkime, pažintis su tėvais ir artimiausiais draugais - rimtų santykių įtvirtinimas. Kaip reaguotum, jei vaikinas į siūlymą apsilankyti pas tavo tėvus tyliai pradėtų kažką mykti ir akivaizdžiai parodytų, kad tam dar nepasirengęs? Žinoma, supanikuotum, įsižeistum ir greičiausiai paskelbtum nekalbadienį. O kam to reikia? Neskubėk! Jei jūsų santykiams dar tik keli mėnesiai, pažintinėms vakarienėms gerokai per anksti. Juk iš pat pradžių visi atrodo vau kokie faini, ir tik aistroms šiek tiek aprimus gali pradėti racionaliau vertinti: tavo tai žmogus ar tik dar vienas susižavėjimas.


2. Tyla - tikrai bloga byla


Ką dažniausiai moterys daro kai supyksta? TYLI. O paskui iš naujo pyksta, kad vyrai nesugeba įžvelgti tikrosios tylos priežasties. Ir kam to reikia? Ar geriau jausies, jei tavo vyrukas nuolatos klausinės „kas atsitiko?“, o tu kaip užsikirtusi plokštelė kartosi „nieko“? Nieko, tai nieko – būtent taip pagalvos dauguma vyrų ir tikrai nesuks sau galvos. O kodėl problemos neišsprendus paprastuoju būdu – tiesiog pasakant, kas tau nepatiko. Taip nesusipratimų ir nesusikalbėjimų išvengsi kur kas lengviau. Na, nebent esi vadinamoji dramos karalienė, kuriai be pykčių ir nuolatinių aiškinimųsi santykiai tiesiog netektų viso savo žavesio.


3. Tu svarbi, bet ne visatos centras


Visuomet prisimink, kad kažkada tavęs jo gyvenime nebuvo. Jis turėjo savo laisvalaikį, pomėgius, draugus... Ir tau atsiradus jo gyvenime, visa tai niekur nedingo. Tad nesitikėk, kad visas tavo antrosios pusės gyvenimas staiga ims suktis tik aplink tave. Niekuomet nepamiršk, kad tu esi vyro gyvenimo dalis, bet ne jo epicentras.


4. Tu irgi turi savo gyvenimą


Didžiausia klaida, kurią santykių pradžioje daro dauguma merginų - aklai pasineria į santykius ir pamiršta viską, kas iki šiol darė jas laimingomis. Tu nežinai, kiek laiko truks šie santykiai, tad ar tikrai verta rizikuoti prarasti savo draugus ir apskritai pamiršti kokia iš tiesų tu esi? Galutiniame rezultate, pavargusi ir sulėtinusi tempą, gali pasijausti nubėgusi toli į priekį, tačiau vieniša.


5. Netapk priklausoma nuo jo dėmesio


Visi vyrai iš prigimties medžiotojai, o nei vienam medžiotojui neįdomu, kai grobis pasiduoda pats. Vyrams patinka siekti savo tikslo, o kas nutiks kai jis prisijaukins tave kaip naminį žvėrelį? Ogi nieko... Jokio įdomumo! Jokio azarto! Ir jis vėl išsiruoš į medžioklę... Visuomet būk šiek tiek nepasiekiama, šiek tiek paslaptinga. Tiesiog turėk savo gyvenimą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis