3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.

Anot seksologų, būtent analinio sekso dėka kai kurios moterys pagaliau sugeba pasiekti orgazmą, kurio nebūna įprasto sekso metu. Tiesiojoje žarnoje yra ypatingų zonų, kurių stimuliavimas sukelia stiprų susijaudinimą. Sakoma, kad stimuliuojant anusą, moterys patiria už klitorinį ar vaginalinį intensyvesnį orgazmą.Tad ką daryti, kad viskas pavyktų kuo sklandžiau? Dalinamės keliais naudingais patarimais!


1. Analinis dušas


Dažniausia baimė, susijusi su analiniu seksu, kyla dėl higienos sumetimų. Tad pradedame nuo svarbiausio - analinio dušo. Jausiesi ramesnė žinodama, kad niekas iš tos vietelės neišsprūs pačiame įkarštyje, tad galėsi labiau atsipalaiduoti. Sekso prekių parduotuvėse gali rasti tikrai platų įvairių formų tam skirtų daikčiukų pasirinkimą. Jei anksčiau nesi bandžiusi, rekomenduojame rinktis prietaisą, kuris turi siaurą antgalį. Naudingas patarimas tau: nepamiršk prieš tai panaudoti lubrikanto, kad nejaustum diskomforto dėl analinėje angoje atsiradusio svetimkūnio.


2. Lubrikantai


Analinio sekso nebandžiusios merginos dažniausiai baiminasi nemalonių pojūčių ir skausmo. Neslėpsime - iš pradžių iš tiesų gali būti keistoka ir net šiek tiek skausminga, jeigu skubėsi ir tinkamai nepasiruoši. Tam tikslui tiesiog būtinas lubrikantas! Yra lubrikantų, sukurtų specialiai analiniam seksui - jie turi šaldomąjį ir nemalonius pojūčius slopinantį efektą, tačiau jeigu esi pradedančioji, geriau rinktis įprastą lubrikantą. Ir tam yra svari priežastis: pažeisti analinę angą labai lengva, tad būtų kur kas geriau, jeigu lubrikantas neslopintų tavo pojūčių ir tu galėtum įvertinti įsiskverbimų dažnumą bei gilumą.


3. Analiniai stimuliatoriai


Kam jie reikalingi? Tam, kad pasiruoštum lytiniam aktui ir pripratintum analinės angos raumenis prie įsiskverbimų. Analiniai stimuliatoriai būna pačių įvairiausių dydžių, tad rekomenduojame įsigyti kelis - nuo mažiausių iki vidutinių. Pradėk, žinoma, nuo mažiausio, kuris sukels mažiausiai diskomforto. Kai kurie analiniai stimuliatoriai turi vibravimo funkciją, padedančią patirti dar daugiau malonumo! Tad prieš sueitį su antrąja puse, skirkite laiko preliudijai ir paeksperimentuokite su šiais žaisliukais. Tik nepamiršk lubrikanto - kuo daugiau, tuo geriau!


Svarbus vaidmuo tavo partneriui


Nebijok aptarti su partneriu, kaip viskas turėtų vykti. Jokių skubotų įsiskverbimų! Pirmiausia tavo partneris turėtų leisti tau apsiprasti su neįprastais potyriais, švelniai glamonėti ir masažuoti tavo išangę, kad apsiprastum ir atsipalaiduotum.

Pajutusi, kad esi visiškai pasirengusi, atsargiai nukreipk savo partnerio penį į savo išangę, iškvėpdama maksimaliai atsipalaiduok. Įsiskverbimas turi būti lėtas, iš pradžių negilus, kad apsiprastum. Pirmam kartui geriau būtų pasirinkti tokią pozą, kurioje pati galėtum kontroliuoti įsiskverbimo gylį.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis