10 atgyvenusių triukų lovoje, kurie vyrams tikrai neatrodo seksualūs

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?

Triukas: visą laiką žiūrėti į akis

Oooo.... vyrai dievina, kai darydamos oralinį merginos pažvelgia jiems tiesiai į akis. Bet jeigu žiūrėsi nuolatos, švelniai tariant, atrodysi kaip maniakė.


Triukas: garsiai aimanuoti ar skleisti kitus garsus orgazmo metu

Garsai sekso metu ir „purvini“ pokalbiai – visa tai puiku, tačiau ar ne vertėtų vietoj šūksnių susitelkti į orgazmą? Kai kurios merginos prieš „finišą“ labai nurimsta, o kitos – priešingai, emocijas pradeda reikšti vis garsiau. Daryk tai, ko tau iš tikrųjų norisi, o ne tai, kas rodoma pornografiniuose filmuose.


Triukas: kartoti jo vardą vėl ir vėl

Žinoma, išgirsti savo vardą mylintis labai malonu, tačiau tik keletą kartų. Tai nėra būtina, tačiau neįtikėtinai seksualu. Tačiau jei kartosiesi kaip užsikirtusi plokštelė... Na, vargu ar kurį vyrą tai varys iš proto gerąja prasme.


Triukas: tempti jį už plaukų, kad parodytum kokia esi aistringa

Jei labai įsijautusi sugriebsi savo vyruko plaukus ar įdrėksi jo nugarą – jis greičiausiai tik dar labiau susijaudins, tačiau jei plaukus tiesiog rauni nuolatos... Turėk omenyje, kad tai gana skausminga.


Triukas: klausinėti, ar jam tai patinka

Šiuo atveju galioja auksinė taisyklė: mažiau šnekų, daugiau darbų. Negi manai, kad jis tau pasakys „Ne, brangioji. Tu tai darai baisiai ir gal geriau jau baik“?


Triukas: giliai paimti penį į burną

O, taip! Jeigu tu tikrai tai moki – jis bus devintam danguj. Bet jeigu šis triukas tau šleikštus ir darai tai tik dėl savo vyro – gal geriau bandyk jį patenkinti kitokiais metodais. Patikėk, tavo veido išraiška tikrai išduoda ar tu mėgaujiesi šiuo procesu, o nelaimingas ir pasiaukojantis tavo veidas seksualumo tikrai nesužadins.


Triukas: vaidinti mažą mergaitę

Ir kodėl moterys mano, kad sušvelnintas balselis ir kvailutės vaidmuo yra seksualu? Tikrai ne!


Triukas: daryti oralinį taip, tarsi bandytum išmelžti pieno

Žinoma, kiekvieno vyro pomėgiai skirtingi, tačiau visgi dauguma vyrų teigia, jog kur kas maloniau kai penį glosto ir švelniai apgaubia lūpomis, nei intensyviai čiulpia.


Triukas: netikėtai sugriebti jo pasididžiavimą

Spontaniškumas sekse – labai gerai! Bet su jo intymiausiomis vietelėmis reiktų elgtis atsargiau. Čia juk jautriausia jo kūno vieta ir vyrai ją tiesiog instinktyviai gina!


Triukas: lašinti ant jo karšto vaško

Jeigu jis pats to nori – tai pirmyn. Bet jeigu taip bandysi jį nustebinti, o ant jo krūtinės želia nemažai plaukų... Tavo vyrukas gali nelabai apsidžiaugti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis