Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Paaiškėjusi tiesa švelniai tariant pribloškė. Tu tik pagalvok - net 71 proc. vyrų, mylėdamiesi su dabartine savo partnete, prisipažino slapčia įsivaizduojantys vieną iš savo buvusiųjų arba tiesiog kitą moterį. Ir tai vyksta nuolatos!

Kodėl neverta panikuoti? Nes mūsų fantazijos - anaiptol ne realybės atspindys. Slapti pasvajojimai apie kitus partnerius labai dažnas reiškinys - beveik neabejojame, kad ir tu pati susijaudinimo akimirką kartais fantazuoji ne tik apie savo mylimąjį. Tai, ko negalime turėti, mus labiau įaudrina. Tačiau nepamiršk, kad kai kurių savo seksualinių fantazijų net ir nenorėtume paversti realybe. Įvairios apklausos rodo, kad didžioji dalis žmonių bent kartą yra svajoję apie grupinį seksą, tačiau net ir turėdami galimybę, realybėje šią fantaziją išbando tik mažuma.

Dar vienas įdomus dalykas, išaiškėjęs analizuojant tyrimo duomenis - 90 procentų vyrų mano, kad bent viena iš buvusių partnerių yra gražesnė nei dabartinė. Daugumai moterų tai rimtas smūgis į paširdžius, juk pasąmonėje mes visos linkusios konkuruoti, o grožis - vienas iš esminių ginklų!

Kodėl neverta panikuoti? Nes iš esmės ilgalaikiuose santykiuose grožis netenka prasmės. Išvaizda vaidina svarbų vaidmenį tik santykių pradžioje, kuomet renkamės partnerį ne tik pagal jo individualias savybes, bet ir pagal patrauklumą. Natūralu - norime būti su tais žmonėmis, kurie mums atrodo simpatiški. Vis tik laikui bėgant asmenybės bruožai nustelbia grožį ir jo imame nepastebėti. Paprastas pavyzdys: sutikusi žmogų pirmą kartą, labai nesunkiai galėtum pasakyti, gražus jis tau ar ne. O dabar pabandyk įvertinti senai pažįstamos draugės ar gero draugo išvaizdą - bus kur kas sudėtingiau.

Na ir trečiasis punktas, kuris gali priversti sunerimti - 61 procentas vyrų flirtuoja su kitomis, jeigu šalia nėra jų partnerės. Šiek tiek paguodžianti žinia ta, kad tik 19 procentų iš šių vyrų ryžtųsi neištikimybei.

Kodėl neverta panikuoti? Flirtas - absoliučiai natūralus reiškinys. Net ir turėdami laimingus santykius, mes vis tiek norime patvirtinimo, kad esame kažkam įdomūs ir geidžiami. Tikriausiai ir tu pati net to nepastebėdama retkarčiais paflirtuoji - išsitiesi, kavinėje pamačiusi žavingą nepažįstamąjį ar pasitaisai plaukus žengdama į vyrišką kompaniją. Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad flirtas - pirmasis žingsnis link kažko daugiau, todėl pastebėjusi savo antrosios pusės siunčiamus flirto ženklus kitoms moterims, būk budri.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis