Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

„Bendroje draugų kompanijoje jau senokai buvau nusižiūrėjęs labai seksualią merginą. Vieno vakarėlio metu pagaliau išdrįsau parodyti jai daugiau nei tik draugiškumo ženklus ir mano nuostabai, mūsų vakaras užsibaigė viršutiniame kambaryje užrakintomis durimis. Negaliu nupasakoti, kokia karšta buvo ta mergina, todėl įsivaizduok mano reakciją, kuomet numaudinėdamas jos kelnaites pamačiau tikrų tikriausią mišką! Turbūt mano veido išraiška daug ką pasakė, nes mergina apsivilko drabužius ir tiesiog išėjo. Likęs vakaras draugų kompanijoje praėjo labai nejaukiai“ - Vytas.

„Su tuometine mergina draugavau dar tik porą savaičių, bet jau tada buvo aišku - sekse man reikės gerokai iki jos pasitempti, nes drovumo pas tą merginą visai nerasta. Gėda prisiminti, bet internete googlinau, ką ir kaip daryti, kad ją nustebinčiau lovoje ir nepasirodyčiau visišku nevykėliu. Taigi vieną vakarą sėdint bare prie mūsų prisijungė jos draugė. Merginos gerokai išgėrė ir pradėjo mane erzinti liesdamos viena kitą ir netgi bučiuodamosis. Ar jau sakiau, kad nenorėjau pasirodyti nevykėliu? Todėl nusprendžiau imti iniciatyvą į savo rankas ir prisijungti prie mergaičių žaidimo. Prisitraukiau jos draugę arčiau savęs ir jau puoliau ją bučiuoti, bet labai greitai atvėsau gavęs per veidą nuo savo dabartinės. Kaip suprantat, apie seksą trise jos tikrai negalvojo...“ - Vaidas.

„Savo pirmos pažinties su dabartinės žmonos tėvais tikrai nepamiršiu. Mama buvo tikrai šaunuolė - visaip kaip bandė palengvinti nejaukią atmosferą. O tėtis... Na, prie pietų stalo, kalbant apie nereikšmingus dalykus jis tiesiog atsikrenkštė ir iš niekur nieko tarė: „Neduok Dieve sužinosiu, kad tu su ja...“ Suprask, mylimės. Po šito pareiškimo daugiau nė kąsnio negalėjau nuryti. Įsivaizduokit, kaip jaučiausi, kada turėjome pranešti jos tėvams, kad laukiamės kūdikio. Nesusituokę.“ - Simas.

„Ėjau su mergina į pirmą pasimatymą. Susipažinome internetu. Vidury pokalbio ji mane pavadino „Justu“. Pataisiau ją sakydamas, kad mano vardas Julius, bet merginos veide buvo tikrų tikriausia nuostaba... Akivaizdu, kad aš buvau ne vienintelis, su kuriuo ji buvo suplanavusi susipažinti“ - Julius.

„Mano vienos nakties draugė turėjo auskarą spenelyje. Man bečiulpiant jos krūtį ji tarė: „Atsargiau, vienas jau buvo jį prarijęs“. Labai greitai dingo visas susijaudinimas. Negi buvo būtina kalbėti apie kitą vyrą tokią akimirką?“ - Darius.

Mūsų seksualinis gyvenimas buvo tikrai neblogas, išskyrus vieną dalyką - oralinį seksą. Toks tiesiog neegzistavo. Bandžiau gražiai jos paklausti, kodėl, bet nuo atsakymo draugė tiesiog išsisukdavo. Vieną vakarą ji nusprendė padaryti man staigmeną - atsegė kelnes, paėmė jį į burną ir... pradėjo darbuotis dantimis. Subtiliai užsiminiau, kad man patinka švelnesnis variantas, bet niekas nepasikeitė. Labai nenorėjau jos įžeisti, todėl tiesiog atitraukiau ir pratęsėm viską įprastais metodais. Nuo to karto oralinio vengiau kaip velnias kryžiaus, o tai išbandyti pagaliau išdrįsusi mano mergina kaip tik vis kėsindavosi viską pakartoti. Taip niekada jai ir nepasakiau, kad oralinis daromas lūpomis, o ne dantimis“ - Kristupas.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis