Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš tikrosios savo meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

JAUTIS

Gimę po Jaučio ženklu nemėgsta viešai rodyti savo jausmų, tačiau jie ganėtinai jautrūs ir romantiški, prisirišantys prie savo antrosios pusės. Po skyrybų šis Zodiako ženklas įprastai nerodo savo nuoskaudų ir viską išgyvena vienumoje, tačiau jis sunkiai paleidžia praeitį. Jaučiai atsargūs, į savo gyvenimą neįsileidžia bet ko, todėl ir paleisti artimą žmogų būna nelengva.

LIŪTAS

Liūtas - tai gyvas aistros įsikūnijimas, todėl pirmoji meilė turėtų palikti ryškų pėdsaką tiek jo paties, tiek tuo metu mylėto žmogaus gyvenime. Ir nors Liūtai dažnai atrodo nepriklausomi, jiems labai svarbus artumas. Kalbant apie pirmąją meilę, sužaidžia dvigubi jausmai: ambicijos (kaip galėjo nutikti taip, kad santykiai nesusiklostė?!) ir prigimtinis prieraišumas, kurį Liūtai taip puikiai slepia po stora oda.

SKORPIONAS

Skorpionai gyvena tam, kad galėtų jausti ir reikšti savo emocijas, todėl nereikia stebėtis, kad santykiuose Skorpionai kartais elgiasi visai neprognozuojamai - vieną dieną myli iki negalėjimo, kitą - kone nekenčia. Vis dėlto į savo asmeninį gyvenimą šis Zodiako ženklas įsileidžia tikrai ne kiekvieną - priversti Skorpioną įsimylėti gali tik neeilinė asmenybė. Matyt dėl to ir paleisti kadaise buvusią meilę taip sunku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis