Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Kristė: „Būtų gerai, jei išeitum valandos bėgyje - mama turi grįžti iš darbo“

Tokią frazę išgirdau po aistringo popiečio sekso. Nieko nesakyčiau, jei tai būtų leptelėjęs 18-metis, bet jam buvo nei daug, nei mažai - 34 metai.

Alina: „Man atrodo, tu priaugai svorio“

Išgirdau tai ne po sekso, o jo metu. Jis buvo ant manęs, tuomet pasirėmė rankomis ir pradėjo mane apžiūrinėti. Neradau net ką atsakyti į tokią repliką, todėl stumtelėjau jį šalin ir pasakiau, kad einu į sporto klubą svorio mesti. Jei atvirai, man tai įvarė nemenką kompleksą.

Vita: „O jeigu aš bučiau maniakas?“

Tada buvau dar ganėtinai jauna ir pašėlusi. Susipažinau su tuo vyru tiesiog bare, o mūsų pažintis užsibaigė jo lovoje. Deja, po sekso jis pradėjo stebėtis mano patiklumu ir ėmė mokyti mane gyventi - esą negerai eiti pas svetimus vyrus ir su jais miegoti iškart susipažinus. Rimtai? Žmogau, būtent su tavim aš ką tik permiegojau...

Diana: „Kam tau tie dirbtiniai papai?“

Po sekso mano naujasis pažįstamas ėjo atsigerti vandens ir atkreipė dėmesį į ant žemės besivoliojantį „push up“ liemenuką. Pakėlęs jį leptelėjo, kad aplinkui vien apgaulės - šiais laikais niekada negali žinoti, kaip moteris iš tikrųjų atrodo. O galiausiai pridėjo, kad jei jau kompleksuoju, geriau tiesiog pasididinčiau papus. Tuo mūsų pažintis ir baigėsi.

Vaida: „Jis pasakė AČIŪ“

Tokios nejaukios situacijos tikrai niekada nesu turėjusi. Po sekso vaikinas susigraudino ir man padėkojo. Galvojau, skradžiai žemę prasmegsiu iš nežinojimo kur dėtis.

Asta: „Buvo visai neblogai, tiesa?“

Nesupratau, kam išvis reikėjo kažką panašaus sakyti. Jis taip norėjo, kad pagirdžiau jo gabumus ar priešingai - sakė man komplimentą? Jei pastarasis variantas, tai „visai neblogai“ man tikrai nėra komplimentas.

Skaitydama prisiminei, kad tau ar tavo draugei yra nutikę kažkas panašaus? Tuomet nesikuklink ir pasakok mums anoniminėje apklausoje!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis