COSMO karštis: paprastas triukas, kuris jį užves

Ledukai pagerina ne tik, pavyzdžiui, kokteilių ar austrių skonį. Tikėsi ar ne, jie gali teigiamai veikti net tokį delikatų dalyką kaip seksas.

Priemonė aistroms užkurti – iš šaldiklio?! Tokia jau mūsų fiziologija: šaltu ledu liečiant šiltą odą aktyvuojama nervų sistemos dalis, atsakinga už geismą ir erekciją. O kur dar jaudulys, kurį patiriate mėgindami neįprastus dalykus! Ypač lovoje.


Na, Snieguole, tegul tirpsta tavo Senis nuo netikėtų karštų ledinių triukų!


Stingdantis gundymas


Žinai, kodėl vyrai pameta sveiko proto likučius pamatę merginą, laižančią saldainį ant pagaliuko? Todėl, kad:


a) jie mielai apsikeistų su tuo saldainiu vietomis;

b) to saldainio vietoje jie įsivaizduoja intymiausiąją savo kūno dalį.


Tokią pat reakciją sėkmingai gali sukelti ir čiulpdama leduką. Vaizdelis kaitina nė kiek ne mažiau. Išmėgink šį triuką per vakarienę: drauge su gėrimu įsiurbk į burną gabalėlį ledo, tik nesirangyk ir nesidarkyk: čiulpk jį lyg niekur nieko – kaip paprastą ledinuką (tarsi nė nenutuoktum, kaip tai veikia vaikiną), tik kartkartėmis kyštelėk leduko galiuką tarp lūpų. Jei vaikinas nereaguoja, vadinasi, šalia sėdi visiškas besmegenis.


Ledinis malonumas

Pradėkite kelionę į aistrą erotiniu masažu šalta–karšta. Aišku, šalta – tai ledas. Karšta – masažo aliejus. Užlašink jo ant delno ir patrink rankas vieną į kitą, kad sušildytum. Pirmiausia pamasažuok mylimajam nuogus pečius. Trink ir maigyk juos, kol įkais, o tada perbrauk per juos ledo gabaliuku. Kartok šį malonų procesą leisdamasi vis žemiau ir žemiau – kol galop pasieksi sėdmenis. Čia ir sustok.


Speigo ratai

Tenkindama mylimąjį oraliniu būdu, paimk į ranką leduką ir pradėk juo raityti aštuonetukus jo slėpsniais ir vidinėmis šlaunų pusėmis – karšta burna ir šaltas ledukas sukurs jau minėtąjį šalta–karšta derinį, kuris sukelia neapsakomų pojūčių. Beje, stenkis veiksmus ranka ir burna atlikti tuo pat metu ir vienodu tempu – darna dar labiau sustiprins geidulį.


Įaudrinantis drebuliukas

Dabar tavo eilė pasimėgauti lediniais malonumais. Atsigulk ant nugaros ir ledo gabalėliu išglamonėk savo jautriąsias vietas – vidines šlaunų puses, kaklą, spenelius, kelių linkius. Paprašyk, kad mylimasis liežuviu nukeliauti tą patį kelią, kurį jau įveikei leduku. Šaltis stimuliuoja nervų šakneles ir sužadina kūną, o iš paskos sekanti vaikino burnos šiluma sukelia pasakišką palaimą. Bus laimingas ir vaikinas – regėdamas, kaip glamonėji save.


Tirpstantis iš palaimos

Penkiolika sekundžių palaikyk tarp lūpų ledo gabaliuką – kol jos taps labai labai šaltos. Dabar keliauk žemyn ir apdovanok mylimąjį intensyviu oraliniu seksu. Štai tau ir vėl kontrastas: stingdančių lūpų ir karšto liežuvio. Vaikino pojūčiai iš karto šoktelės. Dar vienas dejones (žinoma, iš malonumo) sukeliantis triukas: vietoj ledo gabaliuko į burną paimk šaukštą trupinto ledo. Taip sukursi papildomą efektą: laikydama ledukus, kad neišsprūstų, dar stipriau burna maloninsi vaikiną. Dviguba jam palaima!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis