Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

1 taisyklė - mėgaukis gyvenimu

Tiesa labai paprasta: niekas nenori būti šalia žmogaus, kuris nuolatos savęs gaili. Tad visai nesvarbu, kokios gyvenimiškos problemos dabar slegia tavo pečius, pasimatymo metu atsiribok nuo visų neigiamų emocijų ir mėgaukis gyvenimu! Pamiršk visus pavirkavimus ir skundus, jokių „Ai... viskas nusibodo“. Juk ir pati nenorėtum visą vakarą klausytis, kaip tavo naujasis pažįstamas skundžiasi netikusiu darbu ar žlugusiais santykiais, iš kurių jis vis dar negali išsivaduoti.


2 taisyklė - neskubink ir neskubėk

Santykių pradžioje dauguma vyrų iš tiesų bijo rimtų įsipareigojimų, todėl neskubink įvykių, leisk jiems vystytis savaime. Galime tai pavadinti lengvu abejingumu - leisk jam pačiam rodyti tau dėmesį, siekti tavęs. Tik neperlenk lazdos: apsimetinėjimai, kad esi labai užsiėmusi ir neturi laiko net telefono ragelio pakelti atrodo labai pritemptai. Tavo užduotis - sukurti įspūdį, kad jam simpatizuoji, tačiau turi ir savo gyvenimą, todėl nerti stačia galva į santykius neskubi. O būtent taip ir bus, jei nepamesi proto ir toliau gyvensi pilnavertį savo gyvenimą. Tegul judviejų pasimatymai tampa malonia kasdienybės atgaiva, o ne viso tavo gyvenimo tikslu.


3 taisyklė - ieškok panašumų, o ne skirtumų

Pameni, kaip nebrandžioje paauglystėje traukdavo blogiukai? Juk visuomet norisi užkariauti tą, kuris eina prieš taisykles! Pamiršk šituos vaikų žaidimus. Žinome, tokie iššūkiai velniškai traukia, bet... Gyvenime kur kas prasmingiau ieškoti ne skirtumų, o panašumų. Kuo brandesnės esame, tuo labiau asmeninėje erdvėje ieškome komforto. Tai gali suteikti tik panašiais jaučiantis ir mąstantis partneris, tad ieškok bendrų sąlyčio taškų. Padiskutuoti, kai nuomonės dėl svarbiausių dalykų išsiskiria, kartais visai įdomu, tačiau kai požiūris į gyvenimą išsiskiria kardinaliai, sukurti ilgalaikius santykius labai sunku.


4 taisyklė - negaišk laiko analizuodama praeitį

Tikriausiai tavo gyvenime jau yra buvę rimtų santykių, palikusių ryškų pėdsaką tavo gyvenime. Praeities neištrinsi, tačiau ji neturi trukdyti tavo ateičiai. Todėl nustok lyginti dabartinį partnerį su buvusiais ir, svarbiausia, nesistenk perkelti praėjusių santykių modelio dabartiniams santykiams. Šalia tavęs - visai kitas žmogus, tai visai kita istorija, niekuo nesusijusi su tuo, kas tavo gyvenime vyko anksčiau.


5 taisyklė - daugiau dėmesio skirk jam

Stereotipą, kad dėmesį turi rodyti tik vyrai, jau seniai metas sklaidyti. Nesakome, kad turi pirmoji kviesti jį į pasimatymą, bet bent retkarčiais iniciatyvą vertėtų perimti į savo rankas - taip jam parodysi savo simpatiją ir leisi suprasti, kad nesi abejinga. Nebijok pasakyti komplimentų, juk vyrams jie tikrai ne mažiau svarbūs nei mums, moterims! Patikėk, eidamas į pasimatymą su tavimi prie veidrodžio jis praleidžia turbūt ne mažiau laiko, nei tu. Tad išgirsti, kad puikiai atrodo, jam bus labai malonu.


6 taisyklė - tiesiog mėgaukis akimirkos žavesiu

Pasimatymas - tai ne nuosprendis praleisti su žmogumi visą savo gyvenimą. Tad net jeigu jauti, kad tavo pasimatymo draugas nėra tau skirtasis, neužsiblokuok ir neatstumk jo. Tiesiog pasimėgauk vakaru, nauja pažintimi ir bendravimu. Tai juk kur kas įdomiau, nei sėdėti namuose priešais televizorių.


Pirmo pasimatymo atmintinė:


1) Kur susitikti? Pirmajam pasimatymui geriausia rinktis aktyvesnę veiklą - kur nors važiuokite arba tiesiog pasiimkite kavos ir eikite pasivaikščioti. Sėdėjimas vienoje vietoje labai įpareigoja, tad tai taps išsigelbėjimu.


2) Ką rengtis? Gundančios suknelės ir aukštakulniai tikrai nėra tas variantas, kuris tinka subrendusiai merginai. Nebent jis pakvietė tave į prabangų restoraną! Visais kitais atvejais tavo koziris slepiasi paprastume.


3) Apie ką kalbėtis? Paverskite pirmą pasimatymą smagiu pažintiniu žaidimu! Mes skubame tau į pagalbą ir paruošėme kelis klausimus, kurie padės judviem geriau vienas kitą pažinti ir palaikyti tikrai įdomų pokalbį.


- Jei galėtum turėti kokią nors ypatingą galią, kas tai būtų?

- Jei turėtum galimybę pakviesti pietų bet kurį asmenį pasaulyje, kas jis būtų ir kodėl?

- Turi tik vieną dieną, kurią gali praleisti kaip tik nori, nepriklausomai nuo pinigų ar aplinkybių. Ką tu veiktum?

- Per keturias minutes kuo išsamiau papasakok apie savo gyvenimą.

- Jei krištolinis rutulys galėtų pasakyti visą tiesą apie tave (tavo gyvenimą, ateitį ir visa kita), ką norėtum sužinoti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis