Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

Siūlome tau paskaityti, kas vyrus labiausiai erzina ir ką jie norėtų pakeisti. Sutik, kai kurie dalykai žvelgiant iš šalies išties atrodo keistai.

1) Nustokit spręsti problemas ašaromis. Tai paprasčiausias šantažas, kuris ilgainiui nebeveikia.

2) Subtilios užuominos vyrų neveikia. Net ir akivaizdžios užuominos neveikia! Todėl jei nori kažką pasakyti, taip ir padaryk.

3) Atėjai į tualetą, radai pakeltą dangtį ir tau tai nepatiko? Tu gi nemaža mergaitė. Jei dangtis pakeltas – nuleisk jį. Mums reikia, kad jis būtų pakeltas, tau – kad būtų nuleistas. Mes juk nesiskundžiame, kad tu jį amžinai nuleidi.

4) „Taip“ ir „Ne“ atsakymai puikiai tinka praktiškai visiems klausimams. Konkrečiai ir aiškiai, be jokių išvedžiojimų.

5) Viskas, ką mes pasakėme prieš 6 mėnesius, negali būti naudojama kaip argumentas ginčų metu. Apskritai, turėtum įprasti, kad to, kas buvo pasakyta prieš 7 dienas, jau nebeverta prisiminti. Ir jau tikrai neverta priminti mums.

6) Jei tu manai, kad esi stora, greičiausiai taip ir yra. Mūsų to klausti nereikia.

7) Galima paprašyti mūsų ką nors padaryti arba pasakyti, kaip tai padaryt. Bet abu variantai vienu metu – labai prasta idėja. Jei pati žinai, kaip padaryti – nedelsk ir padaryk.

8) Visi vyrai mato tik 16 spalvų. Persikinis gali būti pyragas, bet ne daiktas. O kas yra koralinė – tik jūs pačios ir įsivaizduojate.

9) Jeigu mes klausiame kas atsitiko, o tu atsakai „nieko“, natūralu, kad mes elgsimės taip, tarsi nieko ir nenutiko. Akivaizdu, kad tu meluoji, bet koks tikslas dėl to ginčytis?

10) Neuždavinėk klausimų, į kuriuos atsakymų nenori girdėti. Juk jeigu meluosime – bus blogai, jei sakysime tiesą – bus dar blogiau. Tai paprasčiausia moteriška provokacija!

11) Nereikia klausinėti apie ką mes galvojame, nes tikriausiai atsakymas nebus „apie mus“. O juk tokio atsakymo jūs visada tikitės.

12) Tu visada turi ką apsirengti. Ir šita problema namuose niekada neturi būti keliama.

Mes puikiai žinome, kad tu tikrai turėtum ką atsakyti vyrams šiuo klausimu. Tad pirmyn - ką tu norėtum juose pakeisti? Rašyk savo atsakymą žemiau esančioje anketoje ir lauk - merginų nuomone pasidalinsime jau netrukus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis