Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Tad jeigu ir tau ši sekso poza suteikia daugiausiai pasitenkinimo, užėjai būtent ten, kur reikia. Dalinamės su tavimi trimis idėjomis, ką naujo galėtum išbandyti, kad patirtum dar daugiau malonumo bei išvaikytum monotoniją lovoje.

Shutterstock

1 variantas

Įdomus pasirinkimas jau pažengusiems ir pakankamai ištvermingiems. Tavo antroji pusė turėtų atsistoti tiesiai ir šiek tiek sulenkti kelius, kad lengviau išlaikytų pusiausvyrą bei tavo svorį. Tavo užduotis - atsistoti šuniuko poza kuo arčiau partnerio ir pražergti kojas, kad jis galėtų kilstelėti tavo kūną iki savo klubų. Toliau viskas ganėtinai akivaizdu, tiesa? Šis šuniuko pozos variantas užtikrina itin gilų įsiskverbimą, tad puikiai tinka tiems, kurie turi nedidelį penį.

Shutterstock

2 variantas

Paprasta, elementaru ir lengvai įgyvendinama, bet labai jausminga! Abu su partneriu atsistokite tiesiai, prisiglausk prie jo visu savo kūnu, atsukusi nugarą. Tuomet susikibkite rankomis ir pradėk lenktis žemyn. Kad būtų patogiau išlaikyti pusiausvyrą, partneris gali šiek tiek atsilošti atgalios.

Shutterstock

3 variantas

Pats erotiškiausias ir garantuojantis nepamirštamus pojūčius! Tavo mylimasis turėtų pritūpti varlytės poza (keliai atsukti į šonus, kad galėtum atsisėsti tarp jo) ir rankomis atsiremti į žemę. Tu atsitūpk tarp savo partnerio kojų ir pasilenk į priekį, kad būtų lengviau įsiskverbti. Kuriam teks daugiau veiksmo - nuspręskite patys. Gali imti iniciatyvą į savo rankas ir reguliuoti įsiskverbimų dažnumą bei gylį, o gali šį malonumą perduoti partneriui, atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis