Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Avinas – žmogus, su ugninga širdimi! Jis labai nuoširdus ir atsiduoda jausmams visu 100%. Įsimylėjęs jis neketina tūnoti kamputyje ir laukti, kol bus pastebėtas. Jis veiks energingai ir nedelsdamas. Nors iš šalies žiūrint Avino ženklo atstovai atrodo gana tvirti ir šalti, su savo mylimu žmogumi elgiasi labai rūpestingai ir švelniai.

Jautis – gali labai ilgai rinktis savo aistros objektą, tačiau kai jau apsisprendžia, kitų nuomonė šiuo klausimu jam tampa visiškai neįdomi. Visus bandymus įtikinti, kad šis žmogus – ne jam, Jautis praleis pro ausis. Įsimylėjęs jis tampa ramesnis ir nuolaidesnis, bet savo jausmus labiau linkęs demonstruoti veiksmais, o ne žodžiais. Kasdienių saldžių žodelių iš Jaučio nereikėtų tikėtis.

Dvyniai – nenuspėjami ir nepastovūs, kaip vėjas! Jų nuotaika permaininga, todėl santykiuose jie gana jautrūs ir priklausomi nuo antrosios pusės elgesio. Jausdami rūpestį, mainais Dvyniai gali padovanoti maksimalią dozę geros energijos, tačiau nesulaukdami pakankamai dėmesio, iš pradžių bandys paveikti švelniai, vėliau susierzins ir pradės dairytis į šalis, ieškodami geresnių vietų.

Vėžys – geba suderinti jautrumą ir romantiškumą su praktiškumu ir racionalumu. Prieš pradėdamas santykius, Vėžys gali ilgokai svarstyti, juk čia jam ne šiaip romanėlis, o rimtas reikalas, pasižadėjimas būti su kitu žmogumi. Na, o jau išsirinkęs, šio ženklo atstovas santykiuose būna sąžiningas, rūpestingas, tik kartais pernelyg principingas dėl smulkmenų.

Liūtas – nelabai įsivaizduoja, kas ta meilė, kol ji netrenkia kaip žaibas. Iš tiesų Liūtai nelabai įsivaizduoja savo gyvenimo be meilės, nors garsiai to greičiausiai ir nepasakytų. Tiesiog jų meilės supratimas sukasi aplink juos pačius. Jeigu šio ženklo atstovas pasijaus nebevertinamas, negeidžiamas ir t.t., visos meilės kaip mat išgaruos. Na, o jei jausmai niekur ir nedings, principai tiesiog neleis ir toliau tęsti santykių.

Mergelė – meilė joms, tai labai ilgalaikis projektas, paremtas pagarbos ir pasitikėjimo vienas kitu principais. Trumpalaikiai romanėliai ir juo labiau vienos nakties nuotykiai – ne Mergelėms. Jeigu jau būti kartu – tai ir laimėje, ir nelaimėje. Iki gyvenimo pabaigos.

Svarstyklės – tai tas Zodiako ženklas, kuris nuolatos būna įsimylėjęs, tik vis kitą žmogų, o kartais net ir kelis iš karto. Ir jei kitiems tai atrodo nesuprantama ar net neįmanoma, Svarstyklės kitaip tiesiog negali. Jos – emocijų valdomi žmonės, todėl ir jų meilė labai priklauso nuo nuotaikos. Kol viskas gerai, šio ženklo atstovai gali būti ištikimi ir nepakartojami partneriai, bet kai prasideda sunkusis periodas – meilė staiga gali ir išblėsti. Bet netrukus įsiliepsnos jau su kitu žmogumi.

Skorpionas – nepaisant to, kad šio ženklo atstovai ganėtinai aistringi, trumpalaikiai romanai jų nedomina. Tai tiesiog nepagarba sau ir kitam žmogui. Skorpionas ieško tokio partnerio, kuris sugebėtų žengti koja kojon su juo net ir pačiomis sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis. Nes jiems meilė – ne romantika ir švelnumas, o dviejų žmonių sprendimas būti kartu, kad ir kas nutiktų. O žengti kartu su Skorpionu tikrai nėra lengva... Reikia ir proto, ir kantrybės, ir gebėjimo kartais pastatyti Skorpioną į savo vietą.

Šaulys – meilė šio Zodiako ženklo atstovams, tai kažkas panašaus į skraidymą padebesiais. Jie ne iš tų, kurie prisiekinėja būti kartu iki gyvenimo pabaigos ir kartu žengti laimėje ir nelaimėje. Kol viskas gerai, Šaulys gali būti tiesiog tobula antroji pusė, tačiau jeigu santykiai nesiklosto, lengviau išeiti, nei kankintis.

Ožiaragis – jie impulsyvūs, tačiau ne tuomet, kai kalbama apie jausmus. Į meilės sūkurį Ožiaragis taip lengvai nepuola, nes antroji pusė turi atitikti gana griežtus reikalavimus. Gal ir gerai, nes Ožiaragiai įprastai sukuria labai tvirtus bei ilgalaikius santykius. Ir netgi sunkiausiais etapais randa savyje stiprybės viską išgyventi ir nežengti skyrybų keliu.

Vandenis – dauguma žmonių santykius pradeda vedami aistros, tačiau tik ne Vandenis. Jam antroji pusė visų pirma turi būti geriausias draugas, o iš to ir gimsta šiltesni jausmai. Gal ir gerai, juk aistra anksčiau ar vėliau pradeda blėsti, o pasitikėjimas ir supratimas su laiku tik stiprėja. Beje, šiaip jau ne itin ekscentriškas Vandenis darniuose santykiuose gali labai pasikeisti – tapti aktyvesnis ir nenuspėjamas (teigiama prasme).

Žuvys – santykiuose dažniausiai plaukia pasroviui, kaip ir visose kitose gyvenimo srityse. Jų meilė – jausminga, bet labai pažeidžiama. Kiekvieną krizę Žuvys išgyvena labai jautriai, tačiau kuomet taurė persipildo, atsiranda ryžtas viską mesti ir pradėti gyventi iš naujo. Todėl sakyti, kad šio ženklo atstovai santykiuose yra pasyvūs ir prisitaikantys, būtų ne visai teisinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis