3 dalykai, kurių vyras niekada neturėtų iš tavęs išgirsti

Šiek tiek pavydo gali pakurstyti meilės aistras, tačiau peržengti ribų nereikėtų. Tad jei tau kils noras pakutenti jo paširdžius ir atkreipti į save dėmesį, spausk stabdžius - tai tikrai neprives prie gero!

Patikėk, mes tikrai ne šventuolės ir santykiuose esame padariusios ne vieną klaidą, o kiek dar istorijų prisiklausome iš mūsų skaitytojų... Gerai, kad iš klaidų galima bent jau pasimokyti. O tuomet pasidalinti savo patirtimi su tavimi. Tad šį kartą kalbame apie išbandytus pavydo kurstymo metodus, kurių tau kartoti nerekomenduojame.


Erotinių sapnų taktika


„Norėjau sukelti draugui pavydą, todėl papasakojau, kad sapnavau labai erotišką sapną su kitu vyru. Nežinau, koks velnias mane tempė už liežuvio, bet spontaniškai pridūriau, kad sapne buvau tik aš ir mano buvęs mylimasis. Norimo efekto tikrai nesulaukiau - dabartinis draugas tiesiog pažiūrėjo į mane ir ramiai paklausė: „Kam tu man tai pasakoji? Labai norėtum išgirsti, ką sapnuoju aš?“ Supratau padariusi rimtą klaidą“ - Viltė.


Tu - ne vienintelis


„Susipykau su savo vaikinu dėl kažkokio menkniekio ir viskas peraugo į kur kas rimtesnį santykių aiškinimąsi. Norėjau jam parodyti, kad be jo tikrai neprapulsiu, todėl pradėjau pasakoti, kiek dėmesio sulaukiu - gal man vertėtų pagalvoti apie savo ateitį su kuo nors kitu? Vaikinas tik paklausė, ar jau išsirinkau su kuo konkrečiai iš tos gausybės dabar būsiu ir trenkęs durimis išėjo. Maniau, kad aistros nurims ir susitaikysim, bet taip neįvyko. Supratau, kad gąsdinimai - tikrai ne pati geriausia taktika“ - Ilona.


O tavo draugas...


„Buvau jauna, kvaila ir pavydi - nuolatos terorizuodavau savo tuometinį draugą dėl kitų merginų jam rodomo dėmesio. Ir vieną dieną nusprendžiau keisti taktiką - pati sukelti jam pavydą. Todėl pradėjau rodyti įvairius simpatijos ženklus jo geriausiam draugui: lyg tarp kitko įterpdavau jo vardą įvairiose situacijose, pagirdavau... Mačiau, kad mano draugą tai labai veikia. Galiausiai jo geriausias draugas kažkur dingo - nebeužeidavo į svečius, nepasirodydavo draugų vakarėliuose, jeigu ten būdavome ir mes. Po kurio laiko išsiaiškinau, kad jiedu pasikalbėjo ir mano vaikino geriausias draugas nusprendė pasitraukti iš mudviejų kelio - kad mano simpatija neperaugtų į ką nors daugiau. Taip kvailai bandydama sukelti pavydą savo vaikinui, atėmiau iš jo geriausią draugą. Teko taisyti šią klaidą ir atvirai papasakoti, kad jokios simpatijos jam nejaučiau...“ - Diana.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis