Prarasti nekaltybę iš naujo: 3 atviri pasakojimai apie pirmuosius sekso pojūčius po lyties pakeitimo

Dauguma žmonių labai gerai atsimena pirmąjį savo kartą. O ką išgyvena tie, kurie nekaltybę prarado du kartus - vieną kartą moters kailyje, kitą - vyro?

Jai - 36 metai. Lyties keitimo operacija atlikta sulaukus 25 metų

„Pirmasis mano kartas buvo sulaukus pilnametystės. Tai buvo neplanuota ir siaubinga. Drovėjausi savo vyriško kūno sudėjimo, todėl ieškojau kontakto su vyrais, kurie nekreiptų į tai dėmesio ir džiaugtųsi galėdami visą laiką dominuoti. Su pirmuoju savo partneriu susipažinau gatvėje, jis buvo gerokai vyresnis. Norėjau pasimokyti iš jo, tačiau jis pats buvo ne itin patyręs. Pavyzdžiui, vietoje lubrikanto skirto analiniam seksui, naudojo rankų dezinfekavimo skystį. Seksas man visai nepatiko.

Po lyties pakeitimo operacijos bijojau užsiimti seksu, nes vis dar buvau nepripratusi prie naujų lytinių organų ir atsiradusios vaginos. Man teko pačiai rankomis pratempti audinius ir nors tai buvo skausminga, sekso aš bijojau labiau už skausmą. Visa laimė, kad partneris buvo supratingas ir manęs neskubino. Kai galiausiai pasiryžau, viskas praėjo kur kas geriau nei tikėjausi. Skausmo išvengti nepavyko, tačiau būtent seksas padėjo man greičiau priimti save kaip tikrą moterį. Dabar man nebereikia gėdytis dėl slepiamų „neteisingų“ organų, nes daugiau nebėra ką slėpti. Aš jaučiuosi, tarsi būčiau gimusi mergaite ir jokios operacijos nebūtų atliktos. Dabar gyvenu pilnavertį gyvenimą ir galiausi jaučiuosi pati savimi“.

Jai - 24 metai. Lyties keitimo operacija atlikta sulaukus 21 metų

„Su mergina pirmą kartą permiegojau, kai man buvo 15 metų. Ji ėmėsi iniciatyvos, o aš, tuomet dar būdama vyru, tiesiog gulėjau. Ji man patiko, bet vaidmuo lovoje – nelabai. Iš tiesų aš esu biseksuali - man patinka ir vyrai, ir moterys. Seksą iki lyties pakeitimo galima būtų palyginti su intymiu bendravimu vilkint slidininko kostiumą.

Prie viso to nemalonaus potyrio prisidėjo dar ir tai, kad aš pati niekaip negalėjau apsispręsti, ko gi man pačiai norisi. Pojūčių balansą pajaučiau pradėjusi hormonų terapiją. Seksas įgavo naujų spalvų, atsirado poreikis imtis aktyvių veiksmų ir eksperimentuoti. Su kiekviena diena tai daryti sekasi vis geriau“.

Jam - 32 metai. Lyties keitimo operacija atlikta sulaukus 31 metų.

„Beveik nieko neprisimenu apie savo pirmąjį kartą, nes buvau visiškai girtas. Viena galiu pasakyti tiksliai: aš nekenčiau savo kūno, todėl ir prireikė tiek daug alkoholio bei visiškos tamsos kambaryje. Tuomet aš save laikiau lesbiete, nes man patiko moterys, tačiau norėjau išsivaduoti iš šio jausmo ir įrodyti sau bei pasauliui, kad esu paprasta heteroseksuali moteris. Todėl nusprendžiau nekaltybę prarasti su savo bendrakursiu, kuris buvo gerokai vyresnis ir didžiavosi didžiuliu peniu. Man buvo velniškai sunku sulaukti, kada gi visa tai baigsis. Tą akimirką maniau, kad niekada.

O štai pirmas lytinis aktas po lyties pakeitimo buvo nuostabus. Užsiimti seksu būnant pilnaverčiu vyru – neįkainojama patirtis. Galų gale seksas tapo malonus. Negana to, aš buvau visiškai blaivus, o kambaryje degė šviesa. Tai nepalyginamai maloniau už miglą galvoje ir visišką tamsą“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis