Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!

Aš dar nepasiruošęs

Tiesiog klasika. Dažniausiai panaudojama tuomet, kai ištariami stebuklingi žodžiai „rimti santykiai“ arba „įsipareigojimai“. Dar nepasiruošęs rimtiems santykiams, gyvenimui kartu, pažinčiai su tėvais ir viskam kitam, kas liečia judviejų ateitį. Iš tiesų tai labai paranki frazė - jis nesako NE ir leidžia tikėtis, kad anksčiau ar vėliau viskas bus, tik kada tai įvyks - vieni Dievai težino. Gal jo požiūris ir pasikeis, bet dabartiniame etape vertimas skamba taip: „Ne, nieko tarp mūsų nebus. Bet kol kas man patogu taip, kaip yra“.


Man sunku apie tai kalbėti

Greičiausiai, prirėmei jį prie sienos ir šansų išsisukti iš šios situacijos jis nebeturi, todėl traukia šią patikimą ir visuomet veiksmingą kortą. O tau juk tikrai suspaus širdį... Ir pagailėsi vargšelio, bandysi nuraminti ir paguosti. Kol galiausiai pamirši, ką iš tiesų norėjai sužinoti.


Tu ką, manim nepasitiki?

Geriausia gynybos taktika - puolimas. Kaip tu drįsti, moterie?! Prieš tave stovi pats artimiausias žmogus, tavo antroji puselė, o tu, žiūrėdama jam į akis sakai, kad juo netiki? Greičiausiai po auksinės frazės seks įsižeidimo priepuolis. Dabar tu jautiesi kalta, nors meluoja tai jis. Tobulas ėjimas.


Kokia tu kvailutė, mažut...

Meilės kupinas tonas kaip mat sumaišo visas kortas. Dabar jis - brandus suaugęs žmogus, o tu - jaunutė ir visai kvailutė mergaitė. Mergaitė, kuriai greičiausiai nėra ką veikti, todėl ji išsigalvoja nesąmones ir tirština spalvas. Tau, žinoma, nesinori būti kvailiuke, todėl tiesiog atsitrauki.


Kaip tu nesupranti, kad darau tai dėl mūsų abiejų

Savo įtarinėjimais tu kaišai jam pagalius į ratus, o jis juk viską daro tik dėl tavęs! Taip, taip... Frazė, žinoma, verta Oskaro, ypatingai jei sustiprinama iš melodramų pasiskolintomis emocijomis. Tik dažniausiai po šia fraze slepiasi visai ne altruistiški, o tik savanaudiški poelgiai.


Negi manai, kad aš meluočiau apie tokius dalykus?

Po šios frazės iškart peršasi atsakymas TAIP. Tai stipri manipuliacijos išraiška, priverčianti tave pasijusti tiesiog niekingai: ar tu apskritai turi sąžinės kaltinti jį tokiomis nuodėmėmis?! Kuo tu jį laikai? Dažniausiai pakanka vien šios frazės, kad atsitrauktum ir susimąstymui - velniai rautų, jis gi tikrai ne toks... Tik ar tikrai?


Tu nori susipykti?

Gąsdinimas - vienas iš efektyviausių metodų. Šiais trim žodžiais jis iškart paverčia tave kaltininke: niekam neįdomu, nuo ko viskas prasidėjo, tačiau jeigu skandalas namuose kils - kalta būsi tu. O tu juk nenori būti isterike, griaunančia tokius nuostabius santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis