Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

Visuomet svajojau pasimylėti paplūdimyje, tad su vyru nuvykę į Nidą naktį išėjome pavaikštinėti pajūriu. Aistringas seksas, jūros bangoms kutenant mūsų kūnus - maždaug taip įsivaizdavau visą tą procesą, bet realybė pasirodo ne tokia jau žavinga. Smėlio prilindo visur, kur tik galėjo. VISUR. Po visko norėjosi tik kuo greičiau grįžti namo ir išsiprausti perštintį kūną.

Atostogaudami sodyboje su vaikinu išėjome pasivaikščioti po mišką. Pradėjome bučiuotis ir apimti aistros griuvome tiesiai ant samanų. Mano vaikinas vėliau prisipažino, kad jam tai buvo vienas geriausių kartų jo gyvenime - tai žinoma, jis buvo viršuje ir nejautė badančių spyglių ir į nugarą įsirėžusių konkorėžių! Niekaip negalėjau atsipalaiduoti ir pasimėgauti.

Mano mergina labai norėjo pasimylėti viešoje vietoje. Jai visai nebuvo svarbu, kur tai įvyks - persirengimo kabinoje, kur nors pievelėje ar baro tualete. Tad nusprendžiau ją nustebinti ir prisiparkavęs automobilių stovėjimo aikštelėje prie vieno Vilniaus prekybos centro, pradėjau ją aistringai bučiuoti. Greitai persikėlėme ant galinių sėdynių, bet aš taip nervinausi, kad kas nors pamatys, kad mano daikčiukas atsisakė dirbti.

Viename straipsnyje perskaičiau, kad vyrų analinėje angoje yra daugybė malonumo taškų, todėl anuso stimuliavimas gali labai sustiprinti orgazmą. Tad sekso metu, prieš pat jo orgazmą nusprendžiau jį nustebinti ir pabandžiau kyštelėti ten pirštą. Mano vaikinas tikrąją ta žodžio prasme apsiverkė...

Mano tuometinis vaikinas turėjo pusmečiui išvykti darbiniais reikalais į kitą šalį, todėl norėjau padaryti jam staigmeną - sekso video, kad labai nenuobodžiautų būdamas vienas. Vieną kamerą pastačiau ant spintelės už mūsų, kitą paslėpiau šone, o vaikino paprašiau pafilmuoti mane pačiame veiksme su mobiliuoju telefonu. Galvojau, vėliau sumontuosiu video iš skirtingų rakursų, bet kai peržiūrėjau vaizdo medžiagą... Realus seksas tikrai neatrodo taip gerai, kaip porno filmuose. Labiausiai mane pribloškė pačios veido išraiška orgazmo metu. Nežinau, tai buvo labiau juokinga ar graudu.

Ir tau yra buvę kas nors panašaus? O gal priešingai - realybė pasirodė kur kas įdomesnė, nei fantazijos? Papasakok savo istoriją žemiau esančioje anketoje - anonimiškumą garantuojame!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis