Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Vyrai Avinai

Jiems svarbu psichologinis kontaktas – meilė arba bent jau ryški simpatija. Tiesiog noras užsiimti seksu (t. y. ne konkrečiai su jais) atšaldo Avinų aistrą. Dažniau nei kiti respondentai jie minėjo pozą “Moteris viršuje” ir dėmesį pėdoms. Įskaitant savąsias.

Vyrai Jaučiai

Per apklausą šio ženklo atstovai ne kartą buvo apibūdinti kaip kankintojai, kuriems patinka kontroliuoti, versti, pliaukšėti per sėdmenis ir dominuoti – naudojant tiek fizinę jėgą, tiek įtaigą.

Vyrai Dvyniai

Taip pat mėgsta pakalbėti. Jie teigė esą linkę į nešvankius žodelius, aptarimus, kas ką daro / ruošiasi daryti / nori. Tinkamą nuotaiką jiems sukuria ir komplimentai, aiškiai demonstruojamas malonumas. Nustebsi, tačiau jie tikrai sutiktų aptarti lovoje kokią nors temą, kuri tuo metu būtų visiškai... ne į temą.

Vyrai Vėžiai

Iš merginų atsakymų aiškėja, kad kai kuriems šio ženklo vyriškosios lyties atstovams patinka užsimiršti prigludus prie moters krūtinės ir žaidžiant su speneliais. Na, visai kaip kūdikiams. Antra vertus, merginos tvirtino, kad dėl to šie vyrai tikrai netampa mažiau vyriški. Dažnas vyras Vėžys teigė, kad patinka oralinis seksas (abipusis – ir jo jai, ir atvirkščiai). Kaip ir kiti vandens ženklai (Skorpionas, Žuvys), Vėžiams patinka, kai procesą lydi pokalbis. Reikia nenuleidžiant akių švelniai vadinti daiktus jų vardais. Iš visų jėgos ir prievartos elementų jie dažniausiai minėjo surištas rankas.

Vyrai Liūtai

Apie juos daug ir išsamiai pasakojo moterys, jų partnerės. Iš gautos informacijos galima daryti išvadą, kad Liūtai labiau nei kiti priklausomi nuo pagyrų ir palankios aplinkinių nuomonės. Šie vyrai švyti, kai partnerės negaili komplimentų jų išvaizdai. Moters audringa reakcija į tokio vyro gebėjimus lovoje įkvėps ir jį – jis padarys viską, kad pelnytų sekso dievaičio statusą.

Vyrai Mergelės

Manoma, kad šio Zodiako ženklo atstovai – ne patys patogiausi vaikinai. Tačiau jie tikrai stengiasi lovoje, be to, moka mėgautis procesu. Ypač vyrams Mergelėms malonu, kai jie tenkinami ranka. Be to, jie ne prieš užsiimti seksu nestandartinėse vietose.

Vyrai Svarstyklės

Svarstyklių atstovams kiek labiau nei kitų ženklų vyrams patinka paklusti. Tai galima sieti su noru sulaukti patvirtinimo, kad yra geidžiami: jei partneris verčia ką nors daryti, jis, reikia manyti, tikrai tavęs nori, ar ne? (Šiaip jau ne...) Be to, vyrai Svarstyklės, regis, linkę į ilgą, neskubrų, vis tokios pat eigos seksą.

Vyrai Skorpionai

Jie iš prigimties uždari, tačiau jų moterų pasakojimai padeda juos geriau pažinti. Didžiausias atradimas: daugelis šio ženklo vyrų dievina bučinius ir netgi mėgsta laižyti partnerėms ausis. Beje, Skorpiono ženklo moterys tvirtina nieko panašaus nedarančios, tačiau su šiuo ženklu niekada ir dėl nieko negali būti tikras.

Vyrai Šauliai

Seksualinis dominavimas – vienintelis aspektas, kur Šauliai yra jei ne lyderiai, tai tikrai vieni iš pirmojo trejetuko. Tačiau tai nereiškia, kad jų moterims lemta visada būti paklusniomis avelėmis. Šio ženklo atstovai pernelyg geraširdiški ir permainingi, kad norėtų vien agresyvaus sekso, jei tai nesuteikia malonumo ir partnerei.

Vyrai Ožiaragiai

Apklausos rezultatai atskleidžia ne itin ryškų, bet tikrai juntamą potraukį į BDSM ir pornografiją. Apskritai Ožiaragiai dažnai palieka palyginti šiurkščių žmonių įspūdį, o vėliau arba nustebina emocionalumu lovoje, arba nustumia seksą į priešpaskutinę vietą, skiria jam labai mažai dėmesio.

Vyrai Vandeniai

Sprendžiant iš apklausos, vyrai Vandeniai lovoje kur kas dažniau nei kiti vartoja necenzūrinę, šiurkščią leksiką. Tačiau iš esmės jų profilis palyginti tolygus. Gal kitaip ir negalėtų būti: jei surinksi kelis originalus, sudėsi juos ir padalinsi, išeis kažkas per vidurį

Vyrai Žuvys

Per seksą jiems dažnai reikia verbalinio paskatinimo (ir švelnaus, ir šiurkštaus). O štai vaizdas juos jaudina taip pat menkai kaip ir Mergeles. Beje, prieš porą metų viena amerikiečių astrologė meilužius Žuvis palygino su kvaišalais, sukeliančiais priklausomybę. Ir per šią apklausą Žuvų atstovai vieninteliai iš Zodiako ženklų buvo apibūdinti kaip dėmesingi, emocionalūs meilužiai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis