Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Dosnumą painioti su meile

Malonu, kai mylimasis atveria duris į “MaxMarą” ir taria: “Rinkis!” Nieko keista, kad apstu moterų, kurios, tai išgirdusios, akimirksniu suteikia gerbėjui svajonių vyro statusą. Ne, ne todėl, kad būtų merkantiliškos barakudos. Tiesiog joms atrodo, kad taip jis jomis rūpinasi. Tačiau protinga mergina žino: tokio dosnumo priežasčių gali būti milijonas. Gal vyras taip stiprina savivertę, gal maskuoja trūkumus (tingumą, kvailumą) arba (visiška klasika) kompensuoja neištikimybę.


Ignoruoti nerimą keliančius signalus

Iš ko pažinsi nepatyrusią įsimylėjusią merginą? Iš degančių akių ir lakios fantazijos. Ji su sektantės entuziazmu pasakos, kad jos vaikinas – pats nuostabiausias. Net jei jis būtų vardu Justinas Bieberis. Ji už gryną pinigą priims visus jo pasiteisinimus. Kodėl jis dingo Valentino dieną? Nes savanoriavo senukų namuose, kol visi mėgavosi romantika. Tačiau protinga moteris netikės pasakomis, nes pasakų sekėjas niekada nepasikeis. Paprasčiau tą netikėlį iš karto pasiųsti visiems žinoma kryptimi.


Kliautis svetimais patarimais

Principas “viena galva gerai, o dvi – dar geriau” puikiai veikia per smegenų šturmą kontoroje, o štai asmeninių problemų atveju jis niekam tikęs. Nesvarbu, kas patartų – geriausia draugė, mama ar jo eksė, – vargu ar jos žino visas judviejų santykių plonybes. Tad priimk sprendimus pati. Antra vertus, jei visos draugės skanduoja “Mesk šitą pašlemėką!”, tada taip – yra dėl ko susimąstyti.


Pamiršti savo interesus

Diskotekos, pasisėdėjimai su draugėmis, kultūriniai pasižmonėjimai – atrodė, taip bus visada. Tačiau staiga tavo draugė ištekėjo, ir tą pat akimirką jai prasidėjo dalinė amnezija. Ji pamiršo draugių numerius, pašalino iš socialinių tinklų (ne, ne vien iš tinderio) savo paskyras, o jos nebaigtas paveikslas tapo mėlynakio blondino marškinių pakabu. Nors daugumai mūsų ir be britų mokslininkų trigrašio žinoma: kuo daugiau aukojama ant meilės altoriaus, tuo mažiau šansų, kad tai bus tinkamai įvertinta.


Pavyduliauti

Sėkmės numylėtinė vargu ar kankins save ir kitus pavyduliavimo priepuoliais. Analizuoti vaikino mobiliojo skambučius ir žinutes, tardyti jį “kodėl tu taip į ją pažiūrėjai?” ir bandyti atspėti jo socialinių tinklų paskyrų slaptažodžius – kam jai visa tai? Ji verčiau eikvos jėgas sau. Tai – kur kas pelningesnė investicija. Tegu jos išrinktasis laužo galvą, kaip nepaleisti iš rankų savo laimės.


Tikėtis amžinos šventės

Net jei tavo vaikinas būtų ryžtingas kaip Betmenas ir sąmojingas kaip Mantas Kat-leris, jis neprivalo kiekvieną dieną tavęs popinti ir linksminti. Kaip ir tu – jo. Laikykis švytuoklės principo: visiškai neseniai jis įdėjo daug pastangų, kad užkariautų princesę (t. y. tave), tad dabar tegul ilsisi. Nori įdomiai praleisti šventes? Sudaryk renginių sąrašą – nuo premjeros kino teatre iki paskutinės minutės kelionės į Paryžių. Jei vaikinas atsisakys, galėsi rinktis: likti su juo ar eiti pasilinksminti su draugais. Galėti rinktis visada puiku.


Bandyti jį perauklėti

Iš pradžių žmonės perdeda vienas kito pranašumus. O tada ateina valanda X – vienoje stiklinaitėje susitinka du dantų šepetėliai. Nuo šio momento būk atsargesnė ties posūkiais. Dabar vaikinui mažiausiai reikia patarimų, kada praustis, kaip maitintis ir kiek gerti per vakarėlius. Jis jau susiformavo kaip asmenybė. Užuot analizavusi jo trūkumus, verčiau gilinkis į pranašumus.


Be perstojo ėsti

Jei egzistuotų pačių nuodingiausių veiksmų reitingas, pirmąją vietą neabejotinai užimtų smegenų kompostiravimas. Tavo vaikinas – nebe berniukas ir (tikimės) jau pilnametis, todėl principas “kartojimas – mokslų motina” jį veikia neigiamai. Jei po dviejų priminimų vyras nerodo jokios iniciatyvos keistis, vadinasi, ir visi kiti raginimai bus tokie pat beprasmiški. Taigi vadovaukis principu “Mažiau kalbų, daugiau darbų”. Nusibodo netvarka balkone? Užsisakyk namų tvarkytojų brigadą, ir problemos nebeliks.


Įsižeisti ir tylėti

Jis užsimalė darbe ir pamiršo 31-ojo bučinio metines? Tegul dabar savaitę gyvena be sekso! Svarbiausia – nieko jam neaiškinti. Tegul pats susipranta. Nepadėjo? Pratęsk egzekuciją dar mėnesiui. Kol jį aplankys nušvitimas. Arba kol jis susiras naują, ne tokią paslaptingą, merginą. O gal vis dėlto geriau kartą paaiškinti, kad neverta pamiršti svarbių datų? Be to, tegu išmoksta naudotis kalendoriumi išmaniajame.


Įkyrėti

Nedaug kas gali taip išvesti vyrą iš kantrybės kaip nuolatiniai skambučiai darbo metu vien tik paklausti “Na, kaip tu ten?” Kai kurios tai painioja su dėmesio rodymu. Oi kaip klysta – praraja tarp tų skambučių ir dėmesingumo tokia pat didelė kaip tarp originalios “Louis Vuitton” rankinės ir jos padirbinio iš Gariūnų. Viskas vaikinui gerai, nieko nauja per tą valandą, kol nekalbėjote, neįvyko, jis ką tik grįžo iš verslo pietų. Tačiau jei nesiliausi šitaip juo rūpintis, ko gero, jo galvoje ims suktis mintis, gal vertėtų pasikeisti telefono numerį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis