Santykių ekspertas: 4 dalykai, kuriuos daro tik įsimylėjęs ir ateitį kartu planuojantis vyras

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey tikina, kad slaptų meilės ženklų ieškoti neverta - viskas ir taip kaip ant delno! Štai keturi dalykai, kuriuos anot Marrhew daro tik įsimylėjęs ir ateitį su tavimi planuojantis vyras.


1. Jis prieš kelis mėnesius planuoja bendrą kelionę su tavimi. Iki rudens dar tolokai, tačiau jis jau žino, kad jį praleisite kartu? Vadinasi, jis tvirtai nori būti tavo ateities dalimi.


2. Jis įsitraukia į tavo šeimos gyvenimą. Bet kuris vyras gali paprašyti tavęs prisitaikyti prie jo šeimos planų. Tačiau jei jis ryžtasi ateiti į tavo sesutės šventę mokykloje, vadinasi, tikrai nori matyti tave laimingą.


3. Jam patinka tavo keistenybės. Kai vyras tikrai pamilsta, jam mielos visos tavo keistenybės, net pro šalį traukiamos dainos duše. Išduosime tau dar kai ką: net kai vyras prisimena tas keistenybes, širdis jam apsąla.


4. Savo ambicijas jis sieja su tavimi. Jei vaikinas sako darbe norįs pasiekti daugiau, kad galėtų įsigyti ką nors, kuo galėtų dalintis su tavimi, tai – kuo aiškiausias ženklas, kad esi jo ateities vizijose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis