Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Kiek kainavo šis malonumas?

Už susitikimą sumokėjau maždaug 100 dolerių. Man tai buvo pirmas kartas, tad jaučiausi nejaukiai - anksčiau niekuomet neteko mokėti už seksą. Mergina matė, kad aš nervinuosi, todėl pergyveno ir pati. Pasirodo, ji bijojo, kad esu kurio nors iš jos klientų žmona ir prisipažino, kad niekuomet nėra turėjusi klientės moters. Įprastai seksualines paslaugas užsakinėja vyrai, retais atvejais - poros, pageidaujančios sekso trise.

Kur judvi susipažinote?

Jos telefono numerį radau viename internetiniame puslapyje. Mergina buvo įsidėjusi kelias savo nuotraukas, tačiau veido pilnai nesimatė. Susitarėme, kad atvažiuosiu ją pasiimti ir kartu nuvykome į viešbutį.

Ar tu turi nuolatinę partnerę?

Šiuo metu neturiu. Su savo pirmąja mergina dabar esame tiesiog draugės. Gyvenu mažame miestelyje, kuriame visi tarpusavyje pažįstami, o seksualinių mažumų atstovų čia beveik nėra. Be to, stengiuosi garsiai nekalbėti apie savo orientaciją. Esu rašiusi kelioms eskorto merginoms, tačiau pasiteiravus, ar jos teikia seksualines paslaugas moterims, atsakymo taip ir nesulaukiau. Susipažinti per pažinčių svetaines taip pat nelengva - nenorėčiau, kad aplinkiniai pamatytų mano nuotraukas ir sužinotų, kad ieškau merginos.

Sakoma, kad merginos už pinigus nesibučiuoja su savo klientais...

Aš apie tai taip pat girdėjau, tad atsiklausiau, ar galėtume tai padaryti. Mergina pasakė, kad su klientais vyrais iš tiesų nesibučiuoja, bet man padarė išimtį. Mudvi išbandėme fingeringą, buvo išties malonu. Ji šypsojosi ir sakė, kad jai taip pat patiko.

Ar norėtum susitikti su ta mergina dar kartą?

Manau, kad neverta. Norėtųsi išbandyti tai ir su kitomis merginomis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis