5 neištikimų vyrų tipai: myli tik tave, bet nori ir kitų

Tu myli jį, jis – tave. Tu galvoji, kad jūsų santykiai – tobuli. Jis galbūt galvoja tą patį, bet vis tiek bėgioja paskui kitas. Kam būti neištikimu, jeigu antroje pusėje tave viskas tenkina? Tokiais atvejais priežastis dažniausiai slypi ne santykiuose, o pačiame neištikimajame.

Jam santykiai – ne tas pats, kas tau

35 metų Dovydas jau trejus metus vedęs, bet per šį laikotarpį ne kartą buvo neištikimas: „Mano žmona – vienintelė moteris, kurią aš myliu ir kuri man nuoširdžiai rūpi, o visa kita tėra seksas, fizinis kontaktas ir nieko daugiau. Visos mano meilužės tebuvo vienos nakties nuotykiai.“

Yra žmonių, turinčių aiškią santykių vertybių skalę ir yra tokių, kurie gyvena padrikai, imdami viską, ką gyvenimas tą akimirką pasiūlo. Aiški santykių vertybių sistema dažniausiai ateina su branda, kai supranti, kad santykiuose egoizmui ne vieta, ir tavo laimė neatsiejama nuo mylimo žmogaus laimės. Būna, kad ta branda ir visai neateina. Viskas priklauso nuo žmogaus, jo charakterio ypatybių, galų gale – supančios aplinkos. Taip, jis gali tave mylėti, bet ar tai būtinai turi būti susiję su ištikimybe? Dovydo atveju santykiai padalinti tarsi į dvi dalis: viena – emocinė, kita – fizinė. Tuo tarpu daugumai iš mūsų tos dalys yra nedalomos ir negali egzistuoti viena be kitos.

Jam reikia įrodymų, kad jis dar žaidime

Įsivaizduok: nueini į kavinę, o ten nei vienas vyras net neatkreipia į tave dėmesio. O dabar įsivaizduok, kad sulaukei bent kelių susidomėjusių žvilgsnių. Ir visai nesvarbu, kad galbūt vyrą tu jau turi, svetimų vyrų dėmesys pakelia tavo savivertę, leidžia įsitikinti, kad tu dar neiškritai iš šio žaidimo. Manai, vyrai ne tokie? Anaiptol! Jiems labai svarbu įsitikinti, kad dar neprarado „medžioklės“ įgūdžių.

Yra ir kita šio medalio pusė. Kaip sakoma, kas įtarinėja neištikimybėje, tas pats tikriausiai yra neištikimas. Kai kuriais atvejais tai tikra tiesa. Yra žmonių, kuriuos tiesiog graužia nepasitikėjimo antrąja puse jausmas. Jie nuolatos įtarinėja, kaltina, ieško neištikimybės įrodymų, o galiausiai ima ir patys nusuka į kairę, nes jiems tai suteikia kažkokio palengvėjimo. Tarsi priimti karčią savo įsivaizduojamą tiesą apie antrosios pusės nuotykius bus lengviau, jei ir pats būsi padaręs tą patį.

Įgimtas melagis ir žaidėjas

Yra žmonių, visą savo gyvenimą pašventusių melui. Ar jie blogi, piktybiniai žmonės? Nebūtinai. Tiesiog jie meluoja nuo vaikystės ir be šios būsenos negali gyventi netgi iš pažiūros laiminguose santykiuose. Amžinas melagis gali būti net ir labai švelnus, bei rūpestingas, bet vis tiek meluos.

Dar vienas panašus variantas – žaidėjas, kuris negali gyventi be azarto. Jam patinka rizikuoti ir

tikrinti savo galimybes: pagaus ar nepagaus? Jis negali gyventi monotoniškai, tiesiog mėgaudamasis laimingais santykiais. Dažniausiai tokių vyrų elgesys yra sunkiai prognozuojamas: vieną dieną jie gali būti švelnūs, kitą – irzlūs ar net šiek tiek agresyvūs. Tiesiog jiems reikia nuolatinio emocijų antplūdžio.

Jis – neišgydomas pesimistas

Kai kurie žmonės – amžinai nelaimingi ir nepatenkinti savo gyvenimu. Ir visai nesvarbu, kad galbūt jiems pasisekė gerokai labiau nei kitiems, jie vis tiek atras dėl ko pasiskųsti, nes kitaip gyvenimas bus tiesiog neįdomus. Jie sukuria laimingus santykius, bet visai netrukus pradeda kankinti mintys, kad ten, kažkur, gali būti dar geriau. Ir jie pabando. Vėliau ateina supratimas, kad blogai ir ten. Tuomet lieka grįžti atgal arba ieškoti kažko naujo.

Silpnavalis, negalintis atsispirti

Yra vyrų, labai mylinčių savo moteris. Mylinčių ne vienerius ir net ne kelerius metus. Tačiau nepaisant visos tos beribės meilės, jie taip pat paslysta. Kas juos pastūmėja į neištikimybę? Skambės galbūt kvailai, bet dažniausiai - apsukrios damutės, tykančios tokios nekaltos aukos. Žinoma, nereikia jo teisinti, bet tokie vyrai dažniausiai būna tik žuvelės, užkibusios ant gundančio masalo. Deja, valios ir stiprybės kitam neįskiepysi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis