Tai, ką supranti tik išsiskyrusi su mylimu žmogumi

(2)

Po skyrybų su mylimu vyru atrodo, kad gyvenimas niekada nebus toks, koks buvo ir apskritai – gyvenimas baigėsi. Laikas bėga, šalia atsiranda kitas žmogus, širdies žaizdos traukiasi, o tu išmoksti kelias svarbias gyvenimo pamokas, kurių greičiausiai nebūtum išmokusi be šios skaudžios patirties.

! Draugės kartoja, kad turi atkentėti tris savaites ar tris mėnesius ir buvusio vaikino net neprisiminsi. Melas. Mylimo žmogaus pamiršti nepavyks net ir per 3 metus, bet skausmas iš tiesų praeis, deja jokios konkrečios datos, kada tai įvyks, niekas tau nepasakys.


! Bandymai vaidinti auką neduoda jokios naudos, tik dar labiau atstumia. Suprantame, kad po skyrybų eiti iškėlus galvą nelabai lengva, bet pabandyk į savo situaciją pažvelgti iš šalies, tarsi vietoje tavęs būtų kita mergina. Kaip manai, jis labiau norėtų sugrįžti pas prislėgtą ir nelaimingą buvusią ar pas tą, kuri švyti ir mėgaujasi gyvenimu? Vyrai – medžiotojai iš prigimties. Jų nedomina lengvai pasiekiamos aukos. Jiems reikia azarto! Jiems reikia iššūkių! O verkšlenanti ir visais būdais jį susigrąžinti bandanti buvusi mergina tikrai nesužadina medžioklės instinktų.


! Sakoma, nauja meilė – geriausias vaistas, bet kartais geriau žaizdas išsilaižyti pačiai, kad naujus santykius pradėtum be jokių praeities nuoskaudų ir bergždžių vilčių susigrąžinti tai, kas jau pasibaigė.


! Butelis (ar net keli) vyno situaciją dažniausiai tik pablogina. Patikėk, nuotaika tikrai nepakils, noras parašyti ar paskambinti jam tikrai atsiras, o atsilaikyti bus labai sunku. Vietoje tokių pramogų geriau susirask ekstremalios veiklos. Surenk sau „pirmo karto“ mėnesį ir išbandyk kuo daugiau naujų dalykų, kad įspūdžiais užpildytum tuštumą. Šuolis parašiutu, naktinė kelionė į pajūrį, šaudymas... Yra tiek daug dalykų, kurie privers tavo širdį plakti greičiau!


! Santykiuose buvo tiek daug gražių dalykų... Taip jau yra, kad laikui bėgant mylimo žmogaus buvimą šalia pradedame laikyti savaime suprantamu dalyku ir tik išsiskyrę susivokiame, kiek daug tas žmogus reiškė mūsų gyvenime, kiek jis davė, kiek nuostabių prisiminimų liko. Deja, suvokimas ateina per vėlai, o pakeisti jau nieko nebegali. Tokia štai liūdna ta realybė, kuri gali tapti puikia pamoka kitiems tavo santykiams.


! Bandymas išlikti draugais, kai jausmai dar nepraėję – tarsi dūris peiliu sau į širdį. Juk ir pati supranti, kad už tariamos draugystės slepiasi viltis susigrąžinti tai, kas prarasta. Ar tikrai esi pasiruošusi matyti jį laimingą su kita? Juk draugei tai netrukdytų... Draugė nuoširdžiai džiaugtųsi. O ar džiaugtumeisi tu?


! Gali stengtis, bet niekada nebūsi tokia, kokios reikia jam. Žmonės nesiskiria šiaip sau. Jei jis išėjo, vadinasi kažkas tavyje ar tavo elgesyje jam nepatiko. Manai, kad gali pasikeisti? Galbūt ir gali, bet ar tikrai nori tapti jo kūriniu – lėlyte, kurią jis nusilipdys pagal savo įgeidžius? Galima koreguoti savo elgesį, bet kardinaliai save pakeisti... Kas tuomet tu išvis būsi? Manai, kad pasikeitusi tapsi jam įdomesnė? Nebent labai trumpam... Tik ar verta?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis