N-18: paprasti būdai, kaip paįvairinti populiariausias sekso pozas

Jei lovoje pasidarė nuobodoka, visai nebūtina pulti į kraštutinumus ir bandyti atkartoti visus „50 pilkų atspalvių“ ar stengtis išlaužti, regis, neįmanomas kamasutros variacijas. Kartais pakanka tik šiek tiek patobulinti tas iš pirmo žvilgsnio banalokas, bet daugiausiai malonumo teikiančias pozas!


Misionieriaus poza


Pasidėk po sėdmenimis pagalvę, kad tavo kūnas šiek tiek išsiriestų ir dubuo pakiltų aukščiau. Taip įsiskverbimas bus gilesnis, pojūčiai - intensyvesni, o judesiai ne tokie suvaržyti. Didelis pliusas - galėsi lengviau ranka pasiekti klitorių ir taip suteikti sau papildomo malonumo, juk visos puikiai žinome, kad vien įsiskverbimo orgazmui pasiekti dažniausiai nepakanka - tenka papildomai padirbėti ir su tuo stebuklingu gauburėliu. O ir vyrams save tenkinančios moters vaizdas kaip reikiant pakaitina aistrą!


Moteris viršuje


Kai pakyli ir nusileidi, pamėgink nestipriai sukti dubenį ratu arba piešti aštuoneto formą - tai suteiks naujų potyrių tiek tau, tiek mylimajam. Vietoj sėdėjimo ant partnerio stačiu kampu, pabandyk visu kūnu atsigulti ant jo krūtinės. Taip pajausi ne tik didesnį artumą, bet ir gausi papildomą stiprų pojūtį, kuomet liesis jūsų abiejų oda, speneliai, lūpos. Seniai žinomas triukas, kuris niekada nepaves: užsiimant seksu jojikės pozoje, pasitelk savo rankas, kad pajaustum dar didesnį malonumą, glostydama ir glamonėdama klitorį. Vaikinas tikrai tam nesipriešins, dar daugiau – jis bus priblokštas nuo šio stulbinančio reginio.


Šuniuko poza


Įprastai šuniuko pozoje moteris remiasi į žemę ar lovos pagrindą rankomis, o tu pabandyk remtis alkūnėmis, tarsi išsiriestum kaip katė. Taip įsiskverbimas bus gilesnis, suteikiantis daugiau pojūčių. Kuo labiau partneris išsitiesęs, tuo giliau pavyks įsiskverbti. Ne mažiau malonumo suteiks ir kita šios pozos variacija: tu atsistoji lygiai tokioje pačioje pozoje, kad tavo dubuo būtų pakeltas, o partneris turėtų tave apžergti, pritūpti ir įsiskverbti stovomis, tarsi iš viršaus.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis