Kodėl blondinės vyrus traukia labiau, nei brunetės

Amžinas ginčas tarp blondinių ir brunečių dėl to, kurios yra geidžiamesnės, išsisprendžia... Patys žinote kurių naudai.

Genetikai jau seniai įrodė, kad šviesūs plaukai, akys ir oda – recesyviniai požymiai. Būtent todėl nuo seniausių laikų šiuolaikinių vyrų protėviai rinkdavosi šviesiaplaukes. Juk būtent blondinė – ideali vyriškojo „genetinio fondo“ saugotoja. Verčiant iš mokslinės į žmonių kalbą tai reiškia, kad vyras su dominuojančiais genetiniais požymiais gali būti tikras, kad blondinės pagimdytas kūdikis greičiausiai bus panašus į tėvą, o ne į motiną. Tokiu būdu, vyras, pasirinkęs blondinę, užtikrina savo “genetinio fondo” perdavimą iš kartos į kartą.

Žymus australų psichologas ir rašytojas Allan Peas iškėlė dar vieną blondinių „pasisekimo“ vyrų tarpe hipotezę. Pasirodo, šviesi plaukų spalva byloja apie didelį estrogenų kiekį kraujyje. Tai tas hormonas, kuris yra atsakingas už vaisingumą. Taigi vyras, rinkdamasis blondinę, nesąmoningai užsitikrina savo giminės tęstinumą, esą blondinė neatsisakys gimdyti. Pasak anglų patarlės, blondinė kvaila, todėl ir vaisinga. Tai netiesa. Ne kvailume visa esmė, o padidintame estrogenų kiekyje. Tuo ir grindžiamas neva didesnis šviesaplaukių moterų vaisingumas.

Beje, tas pats Allan Peas atrado įdomų dėsningumą: po kiekvieno gimdymo blondinės patamsėja. Ar pastebėjai, kad tarp moterų, kurioms virš 30, blondinių kur kas mažiau nei tarp dvidešimtmečių? Esmė visai ne tame, kad vyresniame amžiuje blondinės persidažo. Paprasčiausiai po gimdymo estrogenų kiekis organizme sumažėja, o tai daro įtaką palaipsniam „tamsėjimui“. Todėl, anot statistikos, žmonoms blondinėms vyrai neištikimi būna dažniau nei brunetėms: vyras nesąmoningai ieško naujos moters su recesyviniais genetiniais požymiais ir dideliu estrogenų kiekiu kraujyje.

Tie patys estrogenai didele daro įtaką ir blondinių charakteriui. Kuo šio hormono kraujyje daugiau, tuo žmogus ramesnis, mažiau agresyvus, o tai taip pat traukia vyrus, kurie iš prigimties linkę dominuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis