Štai dėl ko žmonės miršta sekso metu

Versdama internetinės žiniasklaidos puslapius tikriausiai dažnai pamatai pikantiškų straipsnių. Dar viena žvaigždutė pasirodė su nauju mylimuoju ar gerokai jaunesne mylimąja, garsi dainininkė pakliuvo į paparacių akiratį prastai apsirengusi ar apskritai nusirengusi, kažkas nusprendė pasimėgauti seksu vandenyno pakrantėje ir savo atvaizdą visu gražumu vėliau išvydo socialiniuose tinkluose, o kažkas žaidė meilės žaidimus balkone ir... laimei, viskas vyko antrame aukšte ir savo jėgų neapskaičiavusi porelė stipriai nenukentėjo.

Seksas žudo! Ir mes visai nejuokaujame. Jungtinių Amerikos Valstijų kardiologų asociacijos duomenimis, kasmet sekso metu dėl vienokių ar kitokių priežasčių miršta maždaug 50 000 žmonių (!!!) 90% jų sudaro vyrai ir 75% mirusiųjų tuo metu seksu užsiiminėjo toli gražu ne su savo žmonomis...

Pagrindinės mirties sekso metu priežastys susijusios su širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimais. Dėl šių ligų ekstazės akimirką dažniausiai su pasauliu atsisveikina garbaus amžiaus vyrai, nes seksas - tai vis dėlto didelis krūvis organizmui. Taip pat dažna priežastis kūniškų malonumų svaigulyje - padidėjęs kraujo spaudimas, nutukimas, kvėpavimo sutrikimai.

Antroje vietoje liko neatsargus vieno iš partnerių elgesys. Tai itin aktualu šiais laikais, kuomet ekstremalių pojūčių ištroškę žmonės itin pamėgo BDSM ir įvairius skausmą bei kančią sukeliančius meilės žaidimus. Nieko blogo tame nėra, jeigu elgiamasi atsakingai ir apgalvotai. Vis tik statistika byloja, kad kartais audringas seksas baigiasi tiesioginiu partnerio ar partnerės išsekinimu, netyčiniu užsmaugimu ir kitais su BDSM žaidimais susijusiais tragiškais nutikimais.

Pasirodo, statistikoje garbingą vietą užima ir analinis seksas, kurio metu pažeidus audinius įmanoma užkrėsti kraują. O laiku negydant kraujo užkrėtimo rezultatas - savaime suprantamas. Ne mažiau mirtinų atvejų užfiksuota ir dėl ekstremalių seksui pasirinktų vietų. Kažkas sugalvoja tai padaryti ant daugiabučio stogo, kažkas - balkone, atsiranda ir gudručių, nusprendusių pasimylėti ant traukinio bėgių.

Remiantis kai kuriais istoriniais šaltiniais, nuo sekso meilės guolyje mirė karvedys Čingischanas, filosofas Avicena, menininkas Rafaelis. Pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos premjeras lordas Henry Palmerstonas nusibaigė... ant biliardo stalo, mylėdamasis su tarnaite. Tai buvo 1865 metais. O buvęs JAV viceprezidentas Nelsonas Rockefelleris mirė, būdamas 70-ties, kai jį ištiko širdies priepuolis lytinio akto su meiluže metu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis