Intymios išpažintys: anksčiau maniau, kad seksas atrodo būtent taip

Ar tu prisimeni, kaip pirmą kartą sužinojai, iš kur atsiranda vaikai ir kas apskritai yra seksas? Gal kiemo mergaitės papasakojo, o gal tėvai patys ryžosi tau tai pasakyti? Štai keli vyrų paatviravimai apie pirmuosius intymaus pasaulio atradimus, o jeigu pati prisimeni kaip vaikystėje TAI įsivaizdavai, būtinai papasakok mums! Visi smagiai pasijuoksim.

1. „Vaikystėje buvo tokia knygelė, kurioje vaizdžiai pasakojo kaip atsiranda vaikai. Iki dabar prisimenu, kad seksas buvo aprašytas kaip malonus kutenimo procesas. Todėl kai kartą mama pradėjo mane kutenti, pradėjau rėkti, kad nenoriu mylėtis!“

2. „Vyresnioji sesuo pasakė, kad bučiuojantis pravėrus burną galima pastoti. Labai rimtai į tai pažiūrėjau ir kiekvieną kartą, kai reikėdavo į skuostą bučiuotis su giminėmis, laikydavau lūpas tvirtai sučiauptas“.

3. „Vienas vos už mane vyresnis kiemo berniukas pamatė porno filmą ir papasakojo mums, 7-8 metų berniokams, kad žino kaip atrodo seksas. Kaip aš supratau, vyras priartina savo penį prie moters vaginos - štai ir viskas. Tai buvo keista, bet tas berniukas tikino, kad būtent taip viskas ir vyksta“.

4. „Kartą pamačiau trumpą N-18 filmo epizodą. Supratau tiek, kad suaugusieji nusirengia ir gulasi vienas ant kito. Tėvas panikoje staigiai perjungė kanalą, todėl nepamatęs visko iki galo nusprendžiau, kad tai ir yra seksas. Galbūt jeigu tėtis nebūtų taip staigiai puolęs prie televizoriaus, net nebūčiau įsiminęs šio epizodo“.

5. „Nežinau iš kur tai ištraukiau, galbūt pamačiau per televizorių, bet vaikystėje įsivaizdavau, kad suaugusieji liečiasi sėdmenimis ir tai yra seksas“.

6. „Mano draugo tėtis buvo gydytojas ir parodė man medicinos knygą, kurioje buvo nupiešta nuoga moteris. Pamačiau visą vaizdinę informaciją apie moters lytinius organus ir man dar ilgai sukosi galvoje, kodėl moterys atrodo visai kitaip, nei vyrai. Tuomet dar nemokėjau skaityti ir negalėjau visko iki galo išsiaiškinti“.

7. „Dar prieš pamatydamas, kaip iš tiesų atrodo vagina, buvau įsitikinęs, kad pas mergaites ten yra dvi skylutės ir labai pergyvenau, kad kai ateis laikas, pataikysiu ne ten, kur reikia“.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis