Moters laiškas meilužei: tu niekada nebūsi jam pirmoje vietoje

Tikriausiai kiekviena iš mūsų bent kartą yra pagalvojusi, kas būtų, jeigu vyras susirastų kitą. Ką pasakytum sutikusi ją gatvėje. Kaip pasielgtum tą akimirką, kai tiesa išaiškėtų. Nežinome kas slepiasi po šio laiško autorės istorija, bet dalinamės jos žodžiais, skirtais visoms meilužėms.

Jis sako, kad myli tave? Jis tiesiog neišdrįsta pasakyti tau tiesos: man gera su tavimi dul***tis. Ir jam paprasčiau ką nors gražaus tau nupirkti, nei kiekvieną kartą samdyti prostitutę. Juk niekas nenori girdėti tiesos - seksas už pinigus. Ir patys vyrai niekada nenori to pripažinti. Jis nori galvoti, kad yra geras ir kažko vertas pats iš savęs, kad jis neperka meilės ir laimės. Todėl jis tau ir pats sau meluoja, kad myli, o tu meluoji, kad tau nereikia jo pinigų. Tikiuosi, tu bent jau turėjai sveiko proto nesusidėti su vedusiu ir nieko tau duoti negalinčiu vyru?


Nėra jokios meilės ten, kur egzistuoja melas. Jeigu vyras meluoja vienai moteriai - savo žmonai - vadinasi jis meluoja visiems, tame tarpe ir tau. Jei manai, kad jis negali būti su tavimi tik dėl to, kad šeimoje yra vaikų - tai melas. Nėra jokių išimčių, jokie vaikai nesulaikys vyro, kuris pavargo būti šeimoje ir įsimylėjo. Kai žmonės myli vienas kitą, jie būna kartu nepaisant aplinkybių. Ir jeigu tu manai, kad reikia tik šiek tiek laiko, o tuomet jis paliks savo žmoną ir ateis pas tave... Turiu blogų žinių: jis tiesiog tave dul**na ir to jam pakanka.


Visos tos jo kalbos tėra pasiteisinimai, jis gali kalbėti ką tik nori, bet faktas lieka faktu: tu nesi su juo. Tu - ne ta moteris, kurią jis pasirinko. Jeigu tu būtum jam reikalinga, jis jau būtų išsiskyręs su savo žmona. Ir realiai tu neturi jokių perspektyvų, nes laukdama jau padarei didelę klaidą - leidai jam suprasti, kad esi pasiryžusi susitaikyti su esama situacija. O jeigu sugebėjai pakentėti metelius, pakentėsi ir ilgiau - tol, kol jam pagaliau atsibosi. Viskas, ką tu dabar darai - tai švaistai savo laiką. Vienintelė kompensacija už jam skirtą savo gyvenimą gali būti jo pinigai, bet dar klausimas ar jis tau turi ką duoti. Nes duos jis tik tiek, kiek liks po visų išlaidų šeimai.


Niekada nepateisinsiu vyro, kuris yra neištikimas savo žmonai - jokios vidurio amžiaus krizės, jokie žmonos charakterio bruožai negali būti to priežastimi. Nes jeigu vyras tikrai pavargo, jis gali susirinkti savo daiktus, išeiti pakelta galva ir tuomet iš naujo kurti savo gyvenimą. Tai būtų vyriška ir sąžininga. Neištikimas vyras yra paprasčiausias bailys, nesugebantis prisiimti atsakomybės už savo veiksmus. Tačiau kalbu ne apie jį, o apie tave. Jeigu tavo moralė leidžia būti tuo žaisliuku, kuris patenkins svetimo vyro įgeidžius - būk, bet bent jau gauk iš to naudos. Nes vyras tai išeis, o tau liks bent jau nauji bateliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis