Intymios merginų išpažintys: pirmas kartas su... kita mergina

Teko girdėti teoriją, esą visos moterys iš prigimties - biseksualios. Kiek tame tiesos tikrai nežinome, tačiau mūsų skaitytojos paatviravo apie savo eksperimentus su kitomis dailiosios lyties atstovėmis.

„Pirmą kartą su mergaite pasibučiavau dar pradinėse klasėse. Kol tėvai su šeimos draugais vakarojo svetainėje, mes žaidėme savo kambaryje ir kalbėjome apie ne visai vaikiškus dalykus. Tiesą sakant buvau visai žalia ir tuo metu dar net nelabai supratau, iš kur atsiranda vaikai, o ta mergaitė man papasakojo tokių dalykų, kad visą vakarą sėdėjau išsižiojusi. Ji sakė, kad visi suaugusieji bučiuojasi ir pasisiūlė mane išmokyti. Nenorėjau su ja bučiuotis, bet bijojau pasirodyti kaip mažvaikė...“

„Paauglystėje visos mano draugės eksperimentavo tarpusavyje, o aš jų tarpe buvau ta keistuolė drovuolė. Labai norėjau pasikeisti, mėgautis gyvenimu taip, kaip tai daro mano bendraamžiai, bet niekaip negalėjau įveikti savo kompleksų. Viskas pasikeitė tuomet, kai įstojau mokytis į universitetą ir apsigyvenau su kambarioke. Vieną vakarą išgėrėme nemažai vyno ir prasidėjo mano atvirumo valandėlė: prisipažinau, kad nė karto neturėjau vaikino ir net nesibučiavau. Kambariokė pasiūlė pasitreniruoti su ja. Buvau tikrai padauginusi, todėl sutikau pabandyti, o galiausiai viskas baigėsi lovoje... Taigi iš esmės mano pirmas kartas buvo su mergina.“

„Su draugėmis buvome klube. Pastebėjau, kad viena vidutinio amžiaus moteris iš tolo į mane žvilgčioja, tačiau per daug nekreipiau į tai dėmesio. Kai nuėjau nusipirkti kokteilį prie baro, ji priėjo susipažinti ir tiesiai šviesiai paklausė, ar aš esu laisva. Labai pasimečiau, bet viduje kažkas sukirbėjo. Paskubomis pasakiau, kad turiu vaikiną ir moviau iš ten kuo skubiau, tačiau visą vakarą slapta nužiūrinėjau tą moterį ir galvojau: „O kas būtų, jeigu būtų...“ Galiausiai prieš išeidama iš klubo prie jos priėjau ir padaviau lapuką su savo telefono numeriu. Ji man paskambino jau po 15 minučių ir mūsų vakaras pasibaigė jos namuose. Tiesą sakant, dabar esu ištekėjusi, tačiau retkarčiais su ta moterimi vis dar susimatome“.

„Po kartu pragyventų 8 metų vyras nusprendė mane „lengvai“ nustebinti ir pranešė, kad gyvendamas su manimi pats save apgaudinėjo, nes iš tiesų jį traukia visai ne moterys. Buvau tokia sugniuždyta, kad tiesiog nežinojau, kaip man gyventi toliau, juk tiek metų praleidau su gėjumi ir net nesugebėjau to suprasti. Prireikė maždaug 2 metų, kad atsitokėčiau ir padėjo man ne kas kitas, o seksualinė patirtis su moterimi. Susipažinau su ja atostogų metu: aš buvau išsiskyrusi, ji taip pat neseniai paliko neištikimą savo vyrą ir išgyveno ne patį lengviausią laikotarpį. Taip jau sutapo, kad į tą kelionę abi išsiruošėme ieškodamos kažkokio išsigelbėjimo ir atotrūkio nuo realybės. Susipažinome šalia sėdėdamos lėktuve. Kadangi keliavome vienos, apsikeitėme numeriais ir sutarėme vakare susitikti pavakarieniauti. Vienas vakaras, antras... Atviri pokalbiai mus suartino, jaučiau, kad ji mane supranta kaip niekas kitas. Paskutinis mūsų atostogų vakaras buvo aplaistytas šampano burbuliukais ir nesibaigiančiu juoku - abi jautėme, kad tarsi išsivalėme ir viena kitai padėjome išsivaduoti iš praeities nuoskaudų. Mano naujoji draugė juokais pasiūlė: „Jei nori suprasti savo vyrą, tau būtinai reikia permiegoti su moterimi!“ O aš jos juokais paklausiau, ar ji ir bus ta moteris? Taip viskas ir įvyko, o po šios patirties jaučiau tokį išsilaisvinimą, kad negaliu to apsakyti žodžiais“.

Turėjai seksualinės patirties su merginomis? Pasidalink savo istorija su mūsų skaitytojomis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis