Kai tenka susidurti su neištikimybe: COSMO merginų patirtys

Prieš kelias dienas dukrelę pagimdžiusi Khloe Kardashian, regis, atleido savo neištikimam mylimajam. Ir visai nesvarbu, kad neištikimybės faktai anaiptol ne gandų lygmenyje, o su akivaizdžiai įrodymais - paparaciai pagavo jį besiglamonėjantį su kita, likus vos kelioms dienoms iki numatyto gimdymo termino. Nesvarbu net ir tai, kad skandalo fone Khloe prasidėjo priešlaikiniai sąrėmiai ir ji buvo skubiai išvežta į ligoninę.

Atrodytų, idilei atėjo galas, bet su striptizo šokėja išvakarėse pasilinksminęs Tristanas atskubėjo tiesiai į gimdymo namus ir vėl viskas stojo į savas vietas. Istorija jau girdėta? Taip, ir buvęs Khloe mylimasis Lamaras Odomas buvo pagautas su striptizo šokėjomis... Ir atleista jam buvo ne vieną kartą.

COSMO merginų istorijos patvirtina - pakliuvus į neištikimybės pinkles viską nutraukti nelengva, tačiau dažniausiai tai - geriausia ir mažiausiai skausminga išeitis. Bet būna ir kitaip - ilgai ir laimingai, kartu įveikus gyvenimiškas klaidas.

„Esu atleidusi du kartus. Dabar jau galiu pasakyti - ne, tai neveikia. Stengiausi padaryti viską, kas mano valioje - net pas santykių psichologą lankėmės. Tačiau nerimas išgyventi tai dar kartelį niekur nedingo. Ir taip, jie abu ir vėl man buvo neištikimi. Neverta švaistyti savo laiko ir stengtis suklijuoti tai, kas jau sudužo“ - Evelina, 25 metai.

„Stovėjo ant kelių, maldavo atleidimo... ir vėl buvo neištikimas. Tiesiog nebegalėjau dar kartelį juo patikėti. Nereikia rodyti savo užuojautos ir graužti pačiai savęs dvejonėmis - nutrauk santykius iš karto. Tai sunku, bet bandyti iš naujo užglaistyti santykių problemas tiesiog beprasmiška“ - Aida, 30 metų.

„Atleidau, nes nepakankamai vertinau pati save, maniau, kad tokio žmogaus gyvenime nebesutiksiu. Susitikinėjome dar pusantrų metų, tačiau santykiai jau nebebuvo tokie patys. Aš pasikeičiau...“ - Vaida, 28 metai.

„Iš naujo susitikinėti pradėjome prabėgus 10 metų nuo skyrybų. Žinojau, kad dėl to poelgio jis labai graužėsi, tačiau tikrai ilgą laiką nešiojau savyje nuoskaudą. Dabar mūsų santykiai puikūs, stengiamės apie viską kalbėti atvirai, kad kiltų kuo mažiau nesusipratimų. Manau, abu tiesiog subrendome“ - Rita, 34 metai.

„Pati vieną kartą esu buvusi neištikima. Vyras man atleido ir suteikė antrą šansą, už kurį tikrai esu jam dėkinga. Visi mes kartais klystame, todėl pabandykite rasti savyje jėgų ir suprasti, kodėl taip įvyko. Tačiau nebūkite naivios, jei ir vėl pasuko į kairę, - tai jau ne šiaip klaida“ - Laima, 31 metai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis