Sekso poza, kuri labiausiai jaudina moteris

Jau ne kartą dalinomės įvairiais intymiais patarimais ir siūlėme išbandyti sekso pozas, galinčias paįvairinti tavo seksualinį gyvenimą. Ne kartą kalbėjome ir apie tai, ką lovoje labiausiai mėgsta (arba priešingai) vyrukai, ir kaip galėtum jį nustebinti.


Šį kartą - apie moteris ir tai, kas lovoje joms teikia didžiausią malonumą. Prezervatyvų gamintojai „Skyn“ atliko apklausą tarp 18-34 metų moterų ir išsiaiškino, kokiai sekso pozai jos teikia pirmenybę. Rezultatai šiek tiek nustebino, nes didžioji dalis moterų pirmenybę teikė, atrodytų, jau gerokai pabodusiai misionieriaus pozai. O atsakymas į klausimą „kodėl?“ labai paprastas: būtent ši poza suteikia galimybę geriausiai emociškai pajusti partnerio artumą.


Antroje vietoje liko šuniuko poza, kurią labiausiai mėgsta aistringesnio sekso mėgėjos, o trečioje - jojikės poza, padedanti moterims greičiau patirti orgazmą. Likusios sekso pozos didelio populiarumo nesulaukė, nes žvelgiant iš moteriškos perspektyvos nesuteikia daug pasitenkinimo.


Dar vienas įdomus pastebėjimas: daugybė apklausų patvirtina, kad vyrai pirmenybę teikia atbulos jojikės pozai. Esą būtent šioje pozoje atsiveria itin intymus ir fantaziją kaitinantys vaizdai. Vis tik moterims šis variantas nėra priimtinas - ši poza liko beveik pačiame populiariausių sekso pozų sąrašo gale.Misionieriaus poza nuobodi? Nė velnio!


Niekas iš tiesų nežino, kodėl populiarioji poza vadinama misionieriumi. Legenda skelbia, kad būtent taip misionieriai, šviečiantys netikinčiuosius, patardavo mylėtis. Tačiau iš tiesų šis terminas pradėtas vartoti tik 6-ajame dešimtmetyje ir greičiausiai buvo tiesiog netikslus istorinių dokumentų vertimas.


Skirtingais istorijos etapais ši poza buvo įvairiai vadinama. Pavyzdžiui, vedybinė, mamos ir tėčio (angl. mama-papa), anglų-amerikiečių ir vyriškojo pranašumo poza.


Jeigu tau misionieriaus poza atrodo kiek atgyvenusi ir nuobodoka, siūlome ją šiek tiek paįvairinti. Galbūt atrasi naujus malonumo taškus?


SKAITYK TOLIAU: Misionieriaus poza kitaip: ką galėtum išbandyti?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis