10 vyrų norų tobulai moteriai

Vieni panelių tobulybių ieško visą gyvenimą ir vistiek neranda, kitiems tobula yra ta moteris, kuri yra šalia. Štai 10 vyrų norų tobulai partnerei. Žinoma, vos susipažinęs, vyras tikrai nepradės žymėti varnelių pageidavimų sąraše, o ir pati neturėtum aklai sau taikyti tokių norų. Tačiau žinoti, kas vyrams patinka, verta.

1. Vyro akimis tobula moteris lovoje turėtų būti nesuvaržyta, savimi pasitikinti, taip pat imtis iniciatyvos ir nebijoti naujų sekso žaidimų.

2. Optimali sekso trukmė vyrams - apie 15 minučių, tad panelė tobulybė turėtų gebėti susijaudinti gana greitai. Pasirodo, kad ilgesnės įžangos ir ilgas mylėjimasis vyrus itin vargina.

3. Ideali moteris turėtų žinoti bent 5 skirtingas sekso pozas, jei leistųsi į naujų paieškas - dar geriau.

4. Vyrus užveda moterys, kurios mylėtis gali ne tik lovoje, bet ir netikėtose vietose. Taigi, daugiau drąsos ir eksperimentų! Žinoma, persistengti nereikėtų, tačiau kartais pakeisti aplinką tikrai verta. Tai gali būti tiesiog kitas kambarys, virtuvės stalviršis, sodyba, paplūdimys, viešbučio kambarys ir t.t. Beje, viena pavojingiausių vietų seksui - automobilis, JAV į medikus dažnai kreipiasi poros, susižalojusios sekso metu automobilyje.

5. Jau seniai praėjo laikai, kai rūkyti buvo seksualu. Šiandien ideali partnerė turėtų nerūkyti, o vakarėliuose (na... ir visur kitur) nenusigerti. Maukdama kokteilį po kokteilio tikrai nesuviliosi svajonių princo.

6. Nebemadingi ne tik rūkalai, bet ir dietos. Vyrų nežavi moterys, kurios lėkštėje ridinėja žirnius, skaičiuodamos, kiek juose kalorijų. Be abejo stebėk, ką valgai (nereikia desertui sukirsti viso torto), tačiau neišprotėk - perdėtas "aš nevalgu to ir šito, ir kito" nepatinka niekam. Jei mylimasis pakvietė vakarienės, tiesiog ja mėgaukis, gerbk savo žmogų ir negadink vakaro pliurpsėdama apie papildomus kilogramus.

7. Ideali moteris turėtų gyventi aktyviai - nebijoti nei mankštos, nei pasivažinėjimo dviračiais. Kasdien reguliariai mankštinkis bent po 30 min., pastebėsi, kad kūnas taps tvirtesnis, turėsi daugiau ištvermės, o medžiagų apykaita pagreitės.

8. Nustatyta, kad tobulasis moters uždarbio vidurkis - apie 20 - 30 % mažiau nei partnerio. Nors šiuolaikinėje visuomenėje vyrauja kur kas tikresnė lyčių lygybė nei anksčiau (daugelyje išsilavinusių šalių), visgi vyrams nėra jauku, jei partnerės uždirba daugiau.

9. Vyrui malonu pakviesti savo damą vakarienės, pietų ar tiesiog kavos. Net jei ir esi kviečiama dažnai, paprašiusi sąskaitos kas kartą nesistenk sumokėti pirmoji. Yra daug moterų, kurioms norisi parodyti, kad jos gali ir pačios padengti sąskaitą, tačiau kartais toks kortelių kaišiojimas gali užgauti vyrą. Sąskaitų apmokėjimo taisyklė yra gana paprasta - kas pakvietė vakarienės, tas ir moka.

10. Dėmesį prikausto ir sugeba išlaikyti paslaptingos moterys, būtent tokios ir traukia vyrus it magnetai. Nepliek atviromis kortomis, vieną kitą tūzą pasilik - parodysi jį, kai ateis laikas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis