Vieta, kurioje vyrai labiausiai norėtų pasimylėti

Amerikos mokslininkų grupė atliko apklausą, kurioje sudalyvavo 1500 stipriosios lyties atstovų. Apklausos dalyviams buvo pasiūlyta atsakyti į klausimą: kurios vietos jiems atrodo patraukliausios seksui.

Užbėgant įvykiams už akių iš karto norėtume pasakyti, kad tokiame pačiame tyrime moterys seksualiausia vieta intymiems žaidimams pasirinko gamtą! Siūlome pasižiūrėti, kokias vietas pasirinko vyrai ir tuo pačiu pabalsuoti. Ar tavo nuomonė sutampa su jų?

_loadQuiz(11209);

Beje, galbūt tau bus įdomu sužinoti ir tai, apie ką dažniausiai fantazuoja vyrai. Didžiojoje Britanijoje buvo surengta anoniminė apklausa, kurios metu vyrų buvo prašoma atskleisti karščiausią savo seksualinę fantaziją. Paaiškėjo, kad net 90% vyrų trokšta ne kažko neįprasto, o tiesiog... Kitos moters!

Tos pačios apklausos dėka paaiškėjo ir kitas įdomus faktas: erotinės fantazijos nesusijusios su vyrų pasitenkinimu savo intymiu gyvenimu. Kitaip tariant, klysta galvojančios, kad apie kitas moteris svajoja tik tie vyrai, kurie nusivylę esama partnere. Fantazija pasimylėti su svetima moterimi vienodai aktuali ir esantiems ant skyrybų slenksčio, ir laimingai susituokusiems ar net ką tik pradėjusiems draugauti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis