Didysis Zodiako ženklų suderinamumo horoskopas

Liūtai karšti, Žuvys – šaltos. Šauliai nori įtikti damoms, Mergelės – atvirkščiai... Atrodytų, tik sėdėk ir rinkis. Tačiau trūkumai ir pranašumai – labai jau sąlygiškos sąvokos. Vieniems karštumas prilygsta isteriškumui, kitiems šaltumas asocijuojasi su mąslumu. Žodžiu, kaip visada viskas priklauso ne nuo vyrų, bet nuo tavo požiūrio į juos. Štai kodėl šis horoskopas išėjo toks ilgas.

Iš pradžių susirask savo ženklą, o tada jau nagrinėk, kaip jis sutampa su tavo vaikino ženklu. Gal tai padės suprasti, kodėl jūsų ryšys toks duobėtas. Arba įsitikinsi, kad judviejų sąjunga iš tiesų palaiminta dangaus. Arba net pradėsi įtarti, jog tavo vyras ne toks jau Liūtas, kaip įrašyta jo pase. Tačiau primename: nesvarbu, ką sako žvaigždė, – jei jūsų meilė tikra, visi kiti veiksniai nebe tokie svarbūs.

vyras – Avinas
Puikiai vienas kitą suprantate, tačiau lygiai taip pat abu esate įsitikinę, kad santykių klausimais atiduodate daugiau, nei gaunate. O dar tas Avinas šventai tiki: paskutinis žodis visada priklauso tik jam. Bet juk tu žinai, kad viskas yra atvirkščiai! Jei tai aptarsite ir rasite kompromisą, vienas kitą suprasite kur kas geriau.

vyras – Jautis
Visais kampais ir atžvilgiais malonus žmogus. Tik itin užsispyręs. Niekaip nenori pripažinti, kad yra tavo nuosavybė. Nors ir kaip garsiai aikčiotum juo gėrėdamasi. Gal vertėtų kiek prislopinti savo aistrą ir suteikti vyrukui erdvės manevrams?

vyras – Dvyniai
Su juo taip linksma! Ir merginti moka. Ir viskas jam lengva, be problemų. Stop! Turbūt tai tave ir pradeda erzinti. Tu jam – apie rimtus reikalus, o jis vis juokauja, anekdotus skelia. Jei pamėgintum griežtai, žiūrėk, ir į depresiją pultų. Teks balansuoti, kad ir kaip būtų sunku.

vyras – Vėžys
Šeimyniškas, rūpestingas, romantiškas – tikras idealas. O koks nuostabus jis bus tėtis! Tik pasirengęs įsižeisti dėl kiekvieno š***. Jau savaitė, kaip tu jam atleidai, bet jis vis dar pučiasi.

vyras – Liūtas
Riteris spindinčiais šarvais, ir viskas. Šalia tokio visą gyvenimą gali jaustis princese. Tiesa, buityje naudos iš jo maža: ši sritis jam nuobodi. Tad princesei kartais teks virsti Pelene.

vyras – Mergelė
Šeimyniškas, pedantiškas ir patikimas kaip Norvegijos krona. Aišku, geba būti labai nuobodus, užtat jautrus. Kartais žvelgia tokiomis akimis, kad net sutrinki: jis tave mirtinai myli ar mirtinai tavęs bijo? Gal ir bijo – netekti toookios moters.

vyras – Svarstyklės
Jis tave tikrąja šio žodžio prasme jaučia: tavo skausmą priima kaip savo ir, regis, visus norus atspėja anksčiau, nei juos sugalvoji. Tik jam trūksta ryžtingumo, tad tau teks žengti pirmus žingsnius. O gal ne tik pirmus. Na, bet ilgainiui įprasi.

vyras – Skorpionas
Jūs ne gyvenate – skriejate amerikietiškais kalneliais. Tiksliau, vaidinate meksikietišką muilo operą. Jis tavęs pavydės ir laikys savo nuosavybe. O tau tai (net jei garsiai apie tai nieku gyvu nepripažintum) visai patinka.

vyras – Šaulys
Ir solidus, ir linksmas, ir komunikabilus, ir autoritetingas, ir meilužis, ir darbuotojas, ir tėvas. Moka ir linksmintis, ir gyvenimą susitvarkyti. Viena problema: neabejingas damoms. Antra vertus, žinai, kaip šį trūkumėlį įveikti.

vyras – Ožiaragis
Jei jau kritai jam į akį, niekur nebedingsi. Su juo lengviau sutikti, nei jam atsakyti: tokio dalyko jis apskritai nesupranta. Kitaip tariant, jis net teoriškai negali numanyti, kad tu gali norėti ko nors kito, ne jo. Gebėsi susitaikyti, kad viskas visada už tave bus nuspręsta?

vyras – Vandenis
Vyriškas, ryžtingas, pasitikintis savimi. Tik niekaip nesuprasi, ko iš jo tikėtis kitą minutę. Gali išeiti duonos ir grįžti po savaitės. Greičiausia jis tavęs neišdavė, tačiau vis tiek negali paaiškinti, kur bastėsi ir kur ta duona. Esi pasirengusi neprognozuojamam rytojui?

vyras – Žuvys
Tau jį suprasti sudėtinga. Kaip galima klausytis tokios muzikos, skaityti tokias knygas, kalbėti apie tokius dalykus ir dar tokiu tonu? Užtat švelnus ir pagarbus. Trumpiau tariant, į meilužius tinka, o štai romanui sukti reikės kantrybės.

vyras – Avinas
Visapusiškai puikus: ryžtingas (žengs ir pirmą, ir antrą, ir visus kitus žingsnius), protingas (nors ir nepretenduoja į didžiausio intelektualo vardą), kovotojas ir nuostabus meilužis! Tik užsispyręs labiau nei tu.

vyras – Jautis
Judu visiškai nepanašūs, nors abu esate to paties ženklo. Vyrai Jaučiai kur kas lengvabūdiškesni, tačiau drauge konformistai, tad rimtų ginčų tarp jūsų neturėtų kilti. Užtat vienas kitą jaučiate idealiai!

vyras – Dvyniai
Oi, kaip jis saldžiai gieda – tu tirpsti it plombyras atokaitoje. Dar žvelgia tokiomis susižavėjimo kupinomis akimis... Na, kokiai kietaširdei reikia būti, kad tai nepatiktų? Su juo gera turėti reikalų, jis pasirengęs spręsti visus klausimus – vien dėl to, kad vienoje vietoje nesėdėtų. Aišku, kartais pavargsti, tačiau šis vyras moka pasakyti ir padaryti tai, ko reikia.

vyras – Vėžys
Ūkiškas, praktiškas, aistringas – šaunus gyvenimo palydovas! Tik nervinasi pernelyg dažnai. Jei tik kas ne taip, kaip nori jis, – iš karto skandalas. Net tavo angeliškos kantrybės gali neilgam pakakti. O gal rizikuosi?

vyras – Liūtas
Pernelyg abu užsispyrę, nė vienas nenorite nusileisti. Užtat supranti visas jo silpnybes, išmanai visus jo mygtukus. Tiesa, jis tave taip pat kiaurai mato ir tuo naudojasi.

vyras – Mergelė
Iš pirmo žvilgsnio vargu ar jis tau patiks, tačiau ilgainiui judviejų santykis gali sutvirtėti. Siaučiančios aistros kol kas nėra tikėtinos, tačiau įprotis greitai virsta prieraišumu, o tada ir iki tikros meilės ne taip toli.

vyras – Svarstyklės
Jautiesi už jį atsakinga. Tau malonu juo rūpintis, žinoti, kad jis priklausomas nuo tavęs, kad esi jam reikalinga. Juolab kai sulauki tokio pat atsako. Labai dėmesingas žmogus. Be to, ypač moka atspėti tavo nuotaiką.

vyras – Skorpionas
Abipusę trauką pajuntate iš pirmo žvilgsnio. Ne visos šio vyro savybės tau patinka, tačiau esi linkusi daug ką atleisti, nė pati nesupranti, kodėl. Jis labai uždaras, kartais – ir piktybiškas, tačiau gebės būti tikrai patikimas ir ištikimas tau visą gyvenimą.

vyras – Šaulys
Su tokiu nelengva. Ir tau ramiai pasėdėti neleidžia, ir pats visą laiką kažin kur bėga, lekia. Be to, mano, kad jo nuomonė – vienintelė teisinga. Net tais klausimais, kuriais yra nekompetentingas. Jei trokšti sunkumų, šis vyras tavęs nenuvils.

vyras – Ožiaragis
Tau jis kelia pagarbą. Bent jau dėl neįtikėtino pasitikėjimo savimi! Ir jis geba baigti tai, ką pradėjęs, nemeta darbų vos įpusėjęs (kaip tik taip kartais elgiesi tu).

vyras – Vandenis
Šiandien vienoks, ryt – visiškai kitoks. Niekaip nesugebi prie jo priprasti. Kita vertus, tai neleidžia santykiams apkerpėti. Blogiau kas kita: jis – provokatorius. Jam patinka tave panervinti (kodėl – neaišku), pasiginčyti, o tada taikytis. Vieną dieną tau tai gali nusibosti.

vyras – Žuvys
Jis gali būti geras draugas, bet ne vyras. Jam periodiškai reikia pabūti vienam, kur nors ištrūkti be tavęs. Vargu ar būsi tolerantiška tokiems poelgiams. Nuolat bendrauti su tavimi jam gali paprasčiausiai pritrūkti jėgų ir parako.

vyras – Avinas
Viskas puiku, jis tau įtinka. Tik pernelyg rimtas. Tu nerimsti ir vis ką nors sumąstai: tai trečią nakties baldus perstumdyti, tai koridoriaus sieną perdažyti. Tau tai – smulkmenos, jam – darbas: sukurk planą, viską apgalvok...

vyras – Jautis
Su juo ramu, gera, patikima. Be to, su tavimi jis retai ginčysis (tiksliau, rečiau nei su visais kitais). Ir daug ką tau atleis. Gaila tik, kad yra mažakalbis. Tu jam jau kelintą valandą įkvėpta ką nors dėstai, o jis vis tyli. Tiksliau, jau seniai snaudžia.

vyras – Dvyniai
Su juo lengva susipažinti, nesunku bendrauti ir paprasta drauge gyventi. Lygiai taip pat nesudėtinga ir išsiskirti. Ir vieną Dvynį sudėtinga vienoje vietoje ilgai išlaikyti, o du – išvis misija neįmanoma. Kad įrodytumėte, jog yra toli gražu ne taip, teks abiem smarkiai pasistengti.

vyras – Vėžys
Pernelyg emocingas. Su juo vis nepavyksta ramiai gyventi – vyrukas dėl visko labai jaudinasi. Ir lygina tave su savo mama. Dažniausia – ne tavo naudai. Tu dėl to labai jaudiniesi. Ilgai gebėsite susitarti?

vyras – Liūtas
Štai su kuo gera leisti laisvalaikį! Ištisus metus – karnavalas. Tiesa, save jis myli beatodairiškai, antra vertus, neįžeidus ir ramiai reaguoja į pašaipas savo adresu. Jo egoizmas tau net patinka. Kad ir kiek būsite drauge, to laikotarpio nuobodžiu tikrai nepavadinsi!

vyras – Mergelė
Labai geras žmogus! Padorus, ūkiškas, tvarkingas. Tiesa, nuobodokas. Tai, beje, visiškai nuspėjama, jei prisimintume išvardytas jo būdo savybes. Kartais taip ir maga trinktelėti jam kuo nors sunkesniu, kad bent kiek išjudintum. Bet tik kartais.

vyras – Svarstyklės
Su juo galėtum gyventi ilgai bei laimingai! Jis – vienintelis žmogus, mokantis sulaikyti tave nuo lengvabūdiškų poelgių ir drauge nesukelti nuobodulio. Be to, dalykiškas, puikiai besitvarkantis buityje.

vyras – Skorpionas
Su juo nuolat reikia būti budriai: jis – pikta menantis, viską įsidėmintis. Gaudo kiekvieną “ne tokį” žodį savo adresu, nors ir apsimeta nieko nepastebėjęs. Užtat vėliau, pačiu netinkamiausiu momentu, tikrai viską tau primins.

vyras – Šaulys
Solidus, svarbus. Su tokiu ir pati jautiesi solidesnė, ir gyvenimu žengi tvirčiau. Svarbiausia tik – garsiai nekikenti, ypač iš jo. Tokius juokus traktuoja kaip valstybės išdavystę, kuriai netaikomas joks senaties terminas.

vyras – Ožiaragis
Su tokiu pagyvenusi ir pati kikenti nustosi, o gal apskritai imsi save rimtai vertinti. Bet tada tu jau būsi nebe tu. Deja, Ožiaragio pakeisti neįmanoma. Jis visada viską žino geriau nei kiti, niekada neklausia jokių patarimų. Taigi nusiteik permainoms arba ieškok kitų variantų.

vyras – Vandenis
Be galo protingas! Visada ras netikėtų žodžių – net tu ne iš karto sugalvosi, kaip paprieštarauti. Yra ko iš jo pasimokyti. Kaip ir jam – iš tavęs. Liūdna tikrai nebus!

vyras – Žuvys
Turi šį tą labai gundomo. Atrodo, šis vyras kažką žino, bet atkakliai tyli. Neaišku, slepia ar šiaip kalbėti nemoka. Palaikyti su juo pokalbį nelengva. Geriau pažvelk jam į akis – daug kas turėtų paaiškėti be žodžių.

vyras – Avinas
Dažnai nė pats to nenorėdamas žeidžia tave savo tiesmukumu (kartais – paprasčiausiu šiurkštumu). Tačiau drauge jis suteikia saugumo jausmą. Taigi spręsk, ar esate vienas kito verti.

vyras – Jautis
Jis tau atrodo toks supratingas, patikimas! Taip pat lengvai nujaučia tavo nuotaiką – lyg skaitytų tavo mintis. Nors Jaučio nuotaikų kaita – ohoho. Kartais apims jausmas, tarsi jį kas pakeitė. Tačiau vėliau jis grįš, vėl išklausys ir vėl supras.

vyras – Dvyniai
Regis, jis tyčia ieško žodžių bei vaizdinių, kurie būtų tau visiškai svetimi. Ir namie kelia vien netvarką. Galima pamanyti, kad ten, kur jis, daiktams (net ir tavo mėgstamiems) išdygsta kojos – nieko neberandi savo įprastose vietose. Taip, nuobodulį artimiausiu laiku gali pamiršti.

vyras – Vėžys
Labai neblogai! Jei jau susiėjote, vadinasi, jūsų požiūriai į gyvenimą beveik sutampa. Be to, jis toks šeimyniškas! Šis vyras bus puikus tėvas. Tik patausok jo sveikatą. Susirgs – užkankins aplinkinius verkšlenimu bei dejonėmis.

vyras – Liūtas
Aišku, jis tave traukia. Ir ryškus, ir merginti moka. Su juo jautiesi Moterimi (būtent – iš didžiosios raidės). Tik tau atrodo, kad jam būdinga šis tas nenatūralaus. Tarsi visą dieną vaikščiotų nenusivalęs teatro grimo. Bet tik tu gali nuspręsti, ar tavo vyras turi būti paslaptingas.

vyras – Mergelė
Rūpestingas, patikimas, praktiškas – svajonė, ne jaunikis. Tik vis dėlto tau dar labai reikia emocinio artumo, supratingumo. O jis vis mėgina jausmus pakeisti išvedžiojimais. Teks mokytis vienas kito kalbos, kitaip nesusišnekėsite.

vyras – Svarstyklės
Jautiesi palaikoma, ginama. Šis vyras puikiai įvaldęs meną gludinti aštrius kampus. Niekas taip nenuramins, nesubalansuos: regis, iš jo sklinda taika bei ramybė. O tau jų taip reikia!

vyras – Skorpionas
Ech, kiek aistrų laukia! Koks jis emocingas, romantiškas, kokie galingi drugeliai suplazda papilvėje, vos jis paima tave už rankos! Tik, deja, drauge jis moka taip įgelti ir suteikti tiek skausmo, kad kartais nebežinai, kur dėtis. Pikčiausia, jog taip elgiasi visiškai sąmoningai. Pati nutark, ar taikstysiesi su tokiu elgesiu.

vyras – Šaulys
Tau jis primena didelį vaiką. Naivus, kiek neprisitaikęs prie gyvenimo. Taip ir maga jį lepinti, rūpintis, saugoti nuo negandų. Tai teikia tau kur kas daugiau džiaugsmo nei atsakomasis rūpestis.

vyras – Ožiaragis
Jo pasitikėjimas savimi ir atkaklumas gąsdina. Jis tave mergina, o tau atrodo, kad mėgina pavergti. Jums sunku suprasti vienas kitą, tačiau jei vis dėlto pavyktų, galite tapti visai laiminga pora.

vyras – Vandenis
Pakęsti tokį chaosą savo namuose tau bus itin sudėtinga. Protu suvoki, jog jis visas šias revoliucijas sugalvoja, kad tik nudžiugintų tave ir parodytų savo rūpestingumą. Tačiau tavo švelni, lengvai pažeidžiama siela atsisako priimti tokią tvarką (tiksliau, netvarką). Na, nebent iš labai didelės meilės.

vyras – Žuvys
Jauti, kad šiai asmenybei būdingas didingumas. Gal net genialumas, tik nepripažintas. Šalia jo jautiesi emociškai pakylėta. Tik jis, deja, pernelyg paniręs į save. Tavo Žuviukui beveik nebelieka jėgų išoriniams veiksmams. Teks viską spręsti pačiai.

vyras – Avinas
Jus vienija tiek daug bendrų dalykų, kad jie net pradeda trukdyti. Pagrindiniu klausimu gali tapti “Tai kas namie šeimininkas?”. Vyras nori spręsti viską – ir už save, ir už tave. Tik tu jam to neleisi. Štai ir konfliktas.

vyras – Jautis
Jums sunku iš pat pradžių. Lyg ir nė vienas nesistengiate supykdyti kito, tačiau taip išeina savaime. Tave iš pusiausvyros išveda jo nedelikatumas, lėtumas. Ir prie nuolatinių vėlavimų sunku įprasti. Tačiau ilgainiui gali prisitaikyti prie jo ritmo, o jis dėl tavęs išmoks manierų.

vyras – Dvyniai
Puikus draugas, kurį taip lengva įsimylėti. Tačiau netrukus tau pasirodys, kad jo jausmai užgeso. Labai dažnai tai būna tik iliuzija – tiesiog jis sukuria nepastovaus žmogaus įspūdį. Tačiau drauge ištversite daugiau kaip metus, vadinasi, jis tave labai brangina.

vyras – Vėžys
Kartais jį taip sunku suprasti. Kai labiausiai trokšti jo meilumo, jam rūpi tik buities rūpesčiai. Bet pakanka tau imtis ko nors svarbaus, ir jį staiga užplūsta romantiški jausmai. O dar tas nuolatinis polinkis įsižeisti... Jėgų išeikvoji daugybę, tad spręsk, ar verta.

vyras – Liūtas
Oi, kaip nepatogu dviem monarchams viename soste! Galop tau būtinos freilinos ir pažai, tu nori, kad jis visus šiuos vaidmenis atliktų tuo pat metu. Tačiau, deja, ir jam reikia pavaldinių...

vyras – Mergelė
Viena geriausių sąjungų! Viena vertus, jis su džiaugsmu ir malonumu imsis visų ūkio darbų (butą tvarkyti, maisto pirkti – jokių problemų). Kita vertus, tas susižavėjęs žvilgsnis, kurį jis įbeda į tave, – tikras balzamas tavo savimeilei. Už tai galima atleisti viską – net nuobodžias (kartais labai nuobodžias) jo kalbas.

vyras – Svarstyklės
Su juo gali pasikalbėti ir apie aukštąjį meną, ir apie naujausias mados kryptis. Drauge jis nepuls kritikuoti tavo drąsių eksperimentų spalvomis bei modeliais. Gaila, šis vyras kliaunasi tik blaiviu protu, o tau reikia kuo įvairesnių emocijų.

vyras – Skorpionas
Iš šalies pažiūrėjus galima pamanyti, kad tarp jūsų vyksta pats tikriausias karas. Jo sarkastiškos replikos varo tave iš proto. Bet juk ir tau žodžio kišenėje ieškoti nereikia! Tik visa tai netrukdo justi neapsakomai stipraus potraukio ir deginamos aistros. Gal susitaikymas ne už kalnų?

vyras – Šaulys
Nuostabus meilužis, tačiau dėl vyro vaidmens jam teks paprakaituoti. Meilės proveržiai ir siurprizų fontanai – visa tai džiugina, jei susitinkate vieną du kartus per savaitę. Tačiau nuolat su juo gyventi – lyg kiauras paras ryto saldainius. Tau tikrai taip patinka saldumynai?

vyras – Ožiaragis
Jūsų santykiai klostosi nuostabiai greitai. Atrodytų, nei tu, nei jis anksčiau niekur neskubėjote, o čia staiga – toks veržlumas. Įdomiausia tai, kad kuo ilgiau drauge būsite, tuo stipresnis bus judviejų ryšis.

vyras – Vandenis
Visada įdomus, visada žvelgia į pasaulį netikėtu žvilgsniu. Tiesa, kad su juo gyventum, reikės labai daug kantrybės, o tai nėra tavo stiprioji savybė... Tačiau Vandeniui esi pasirengusi atleisti daug ką.

vyras – Žuvys
Tave reikia užkariauti, o jis tik žiūri įsimylėjusiomis akytėmis ir paslaptingai šypsosi. Galop sukelia tiek painiavos, kad pradedi svajoti apie ramybę kur nors tolėliau nuo jo. Bet jis vėl žiūri, vėl šypsosi, o tu vėl tirpsti...

vyras – Avinas
Tiesiog negali objektyviai jo vertinti. Bent jau iš pradžių jis tau atrodys pernelyg ribotas, pernelyg šiurkštus, apskritai griaunantis pasaulio harmoniją. Tačiau reikia tik pakeisti požiūrį, ir suprasi: jis – ne ribotas, bet atviras. Ir ne šiurkštus, bet ryžtingas.

vyras – Jautis
O šitą, atvirkščiai, esi linkusi pernelyg idealizuoti. Beveik niekada nepastebi jo trūkumų, užtat pranašumus visada pabrėši. Kita vertus, ko čia stebėtis – šis vyras tau paprastai pasistengia parodyti tik geriausias savybes, o problemas palieka kitiems.

vyras – Dvyniai
Tavo gyvenimui jis gali suteikti gyvybingumo, o perfekcionizmą sumažinti iki normos. Iš pradžių jo lengvabūdiškumas kiek šokiruoja, bet greitai įpranti.

vyras – Vėžys
Ne pats mėgstamiausias tavo ženklas. Niekad nežinai, ką iškrės kitą minutę. Apskritai esi giliai įsitikinusi: vyras neturi jokios moralinės teisės taip demonstratyviai reikšti savo neigiamų emocijų. Gal verčiau drauge patobulinkite pozityvias?

vyras – Liūtas
Tave žavi jo kūrybinis potencialas. Į gyvenimą Liūtas žiūri kaip į žaidimą. Tiksliau, jam asmeniškai sukurtą žaidimą. Tave linksmina jo savimeilė. Su juo jautiesi patogiai.

vyras – Mergelė
Dvi Mergelės – jau sunku. Ne jums – aplinkiniams. O judu lengvai rasite kalbą visokiausiomis situacijomis. Ir vienas kitą kuo puikiausiai palaikysite. Stigs tik dinamikos: viskas plauks savaime – ramiai, be bangų.

vyras – Svarstyklės
Labai tau naudingas žmogus. Visada pasirengęs palaikyti ir pateisinti visas tavo nuodėmes, dėl kurių save grauži ir baudi, jis sugebės tau įrodyti: tai – ne nuodėmės, tai – tavo pranašumai. Gal tau su juo ir nuobodoka, bet patogu.

vyras – Skorpionas
Jūsų santykiai abiem naudingi. Romantika, paslaptys – visa tai yra Skorpiono stipriosios savybės. O tu padėsi jam išsikrapštyti iš kai kurių sudėtingų situacijų, į kurias jis pateko iš smalsumo ir nesugebėjo išsikapanoti, susipainiojo tarp smulkmenų.

vyras – Šaulys
Žmogus, kuris tuo pat metu tave ir nervina, ir žavi. Jo visiškas negebėjimas susidoroti su smulkmenomis tau kelia savotišką gailestį. Panašų jausmą kelia niekam tikę giminaičiai. Juos myli, jiems padedi, tik kokia čia romantika?

vyras – Ožiaragis
Tave žavi jo tikėjimas savo teisumu – jam nekyla jokių abejonių, jis atkakliai siekia savo tikslo. Taip ir maga pagelbėti, palaikyti, rūpintis, saugoti. Nepersistenk – nesi jo mama.

vyras – Vandenis
Dėl kažkokių priežasčių nemanai, kad būtum verta kieno nors paramos. Vandenis – laiminga išimtis. Ko gero, šio ženklo vyras – vienintelis, iš kurių mielai priimtum pagalbą. Beje, ir jis panašiai jaučiasi tavo atžvilgiu.

vyras – Žuvys
Štai ko tau iš tiesų reikia. Galėtumėte puikiai papildyti vienas kitą. Tau labai praverstų jo intuicija, jam – tavo konkretumas. Gaila, bet suprasti vienam kitą jums sunku. Tačiau bent verta jau pamėginti.

vyras – Avinas
Labai sudėtingas ryšys. Viena vertus, tave erzina jo tiesmukumas, kartais virstantis šiurkštumu. Kita vertus, kai tenka priimti svarbų sprendimą, jis tau suteikia visokeriopą moralinę paramą. Su juo jautiesi saugi. Kas tau svarbiausia?

vyras – Jautis
Iš išorės ramus, tačiau iš tiesų geba taip agresyviai užsiplieksti... Be to, su šituo užsispyrėliu ne visada veikia tavo įprasta taktika “Aptarkime ir raskime kompromisą”. Tačiau ilgainiui aštrūs kampai nugludinami.

vyras – Dvyniai
Oi, kaip jums lengva rasti bendrų pokalbio temų. Jūsų gyvenimo taisyklės labai panašios. Tik tau su juo bus kur kas sudėtingiau įvykdyti savo gyvenimo misiją: įskiepyti jam tikėjimą. Pirmiausia – tikėjimą savimi, be kurio neįmanoma pasiekti tikrosios sėkmės.

vyras – Vėžys
Abu esate orientuoti formuoti stabilius šeiminius santykius. Tu gali priversti šį emociškai nestabilų žmogų mėgautis gyvenimu iš visos širdies, nieko nebijoti. Jam visiškai pakanka jausti, kad tiesiog esi šalia.

vyras – Liūtas
Jį gali kamuoti daug kompleksų ir problemų, bet tik ne savivertės – ji veši. Jei būsite drauge, mielai šia savybe jis pasidalins ir su tavimi. Šalia šio žmogaus pasijusi tvirtesnė, ryžtingesnė.

vyras – Mergelė
Turbūt vienintelis ženklas, su kuriuo tau taip sudėtinga kurti santykius. Niekaip negali suprasti šio žmogaus motyvų. Neretai be jokio reikalo analizuoji jo poelgius ir ieškai dviprasmybių. Pakaktų patikėti jo nuoširdumu, ir jūsų sąjunga savaime stotų į vėžes.

vyras – Svarstyklės
Jums taip lengva kartu: tokie pat principai, panašūs skoniai, suprantamos mintys. Tik štai pagelbėti niekaip negalite. Tai, ko trūksta tau, trūksta ir jam.

vyras – Skorpionas
Kartais taip sudėtinga jį suprasti. Tavo gyvenimo prasmė – išlaikyti balansą. O jam svarbiausia – griauti tai, kas trukdo ir yra pasenę. Tavo kelias – aukso viduriukas. Jo – bedugnės pakraštys. Nepaisant to (o gal kaip tik dėl to), jaučiate nepaprastai stiprią trauką.

vyras – Šaulys
Tau ne visada tinka jo manieros ir poelgiai, tačiau kaip tik tu Šaulio gyvenimui gali suteikti grakštumo. Mainais sulauksi paramos, tavo talentai bus pripažinti. Tai tau taip pat svarbu.

vyras – Ožiaragis
Jis kietas, tu – minkšta. Jis tvirtas, tu – nuolaidi. Jis nemėgsta kompanijų, tu be bendravimo neįsivaizduoji gyvenimo. Tačiau jums itin lengva rasti bendrą kalbą. Ir drauge padėti vienas kitam pajusti harmoniją.

vyras – Vandenis
Abu sukatės tarp žmonių. Tau santykių idealas – abiem pusėms naudinga partnerystė. Jam – draugystė. Jums būdinga kur kas daugiau bendrybių nei skirtumų. Kurdami santykius neturėtumėte susidurti su kokiomis nors kliūtimis.

vyras – Žuvys
Jei kas nors ir turi šansų užmegzti su šiuo vyru visavertį kontaktą, tas žmogus esi tu. Juk moki suprasti net tą, kuris pats savęs neperpranta. O čia – kaip tik toks atvejis. Bendraudama su juo suvoksi, kas yra kosminė meilė ir kaip ją suderinti su žemiškąja.

vyras – Avinas
Jo ryžtingumas tau itin imponuoja. Juk tu ypač moki vertinti pagrindines vyriškas savybes. Tiesa, jo humoro jausmas kartais šlubuoja – kai kurių juokelių jis visiškai nesupranta, kartais be reikalo įsižeidžia. O jau pavydumas! Et, tikras vyras!

vyras – Jautis
Santykiai su juo nuolat balansuoja ties beprasmio ginčo, per kurį niekam nieko įrodyti nepavyks, riba. Tai – vienintelis Zodiako ženklas, užsispyrimu pranokstantis net tave. Kita vertus, jei kalbėtume atvirai, ir tie ginčai, ir tas jo užsispyrimas tave itin jaudina.

vyras – Dvyniai
Saugokis, Visata! Šiaip jau Dvyniai nepiktybiški, draugiški, tačiau jų juokeliai ir svaičiojimai gali tavyje pažadinti patį tikriausią žvėrį. O tokios būsenos esi pavojinga ne tik šio ženklo vyrui, bet ir visai pasaulio bendruomenei.

vyras – Vėžys
Jis moka tave pralinksminti. Kai juokingai įsižeidžia dėl tavo pokštų. Tačiau pagaliau supratusi, kiek skausmo jam suteiki, greičiausia pasijusi nejaukiai. Gal net suprasi, koks jis tau brangus. Svarbiausia, kad tai įvyktų ne per vėlai.

vyras – Liūtas
Kartais taip norisi pamokyti šitą pasipūtėlį. Pikčiausia, kad net nuodingiausios tavo strėlės visiškai jo neveikia. Jo atsparumas taip tave siutina, kad, žiūrėk, praradusi budrumą imsi ir... ištekėsi už jo.

vyras – Mergelė
Toks geruolis, net kandžioti gaila. Iš tiesų jauti jam didelį draugiškumą. Tik, jokia paslaptis, vyro ir moters draugystei beveik visada būdinga erotinė potekstė.

vyras – Svarstyklės
Viską jis mato ir jokios agresijos nejaučia. Kaip jis taip gyvena ir ką veikia šiame pasaulyje – visiška paslaptis. Regis, pernelyg tolerantiškas ir tobulas, kad tau patiktų, bet... Juk tave labiausiai domina kaip tik tai, kas neaišku ir neperkandama.

vyras – Skorpionas
Gali viename stiklainyje gyventi du Skorpionai? Taip, ir visiškai lengvai! Net labai patogiai bei laimingai. Gal jie vienas kitam išlieja nerealizuotą meilę sau? Nes save Skorpionai paprastai ne itin myli...

vyras – Šaulys
Sunkoka. Šis vyras nepasiduoda tavo psichologinėms manipuliacijoms. Atvirkščiai, pats geba tave pašokdinti. Tai tik tau atrodo, kad pastatei jį į tinkamą kelią: rytoj jis vis tiek elgsis savaip. Šalia jo tu – jau nebe arši Skorpionė, greičiau paklusni katytė.

vyras – Ožiaragis
Rimtas vyras. Tiki, kad jis – tavęs vertas partneris, beveik gimininga siela. Jis atsako taip pat. Viena bėda: reikalai jam visada bus svarbiausi. Ar pasitenkinsi likusi antra? O gal vis dėlto mėginsi varžytis dėl lyderio pozicijos jo širdyje?

vyras – Vandenis
Labai nepaprastas, labai patrauklus egzempliorius. Turi kažką tau be galo artima. Kaip ir tu, nekenčia šablonų, mėgsta eksperimentuoti. Su juo neliūdna. Mėgstama veikla (kaip ir tavo) – ginčytis dėl bet ko. Ir jūsų gyvenimo tempas labai panašus.

vyras – Žuvys
Ši tamsi asmenybė traukia tavo dėmesį. Juk taip dievini paslaptis, o šis vyras, regis, iš jų ir sutvertas. Tiesa, didžioji paslaptingumo dalis ta, kad jis tiesiog nemoka aiškiai dėstyti minčių, bet vis tiek jo giluma žavi.

vyras – Avinas
Ryžtingas, pasitikintis savimi, brutalus. Neleis tau liūdėti: paims už rankos ir nusives pirmyn, į saulėtekį (nieko bendra su Vilniaus rajonu). Tik po kokių dvejų metų šios jo savybės pradės erzinti. Dabar jau tu nori jį vestis, paėmusi už rankos. Tik ar jis sutiks?

vyras – Jautis
Jis atrodo toks patikimas, jūsų mintys ir norai sutampa, be to, jis niekada tau neprieštarauja. Svarbiausia šiuo atveju – apmalšinti savo protrūkius ir neterorizuoti Jaučio meile bei rūpesčiu. Leisk jam pačiam nuspręsti, dėtis rytą kepurę ar ne.

vyras – Dvyniai
Tau svarbu tikėti, o jam – abejoti. Tau prie širdies vėtra, jam – lengvas vėjelis. Tu pasikliauni jausmais, o jis – protu. Tačiau jūs vis dėlto puikiai papildote vienas kitą. Jei nesusiriesite per pirmus dvejus trejus metus, turite šansą ilgai ir laimingai gyventi.

vyras – Vėžys
Jo romantizmas ir paslaptingumas tave vilioja. Kartais atrodo, kad šis vyras tave jaučia iki paskutinės kūno ląstelės. Būk atsargi! Gali užsikrėsti jo polinkiu įsižeisti (galiausiai virstančiu isterija).

vyras – Liūtas
Ne žmogus, o žmogulynas! Jauti iš jo sklindant tokią jėgą ir didingumą! Taip juo tiki, kad nebekreipi dėmesio, koks jis yra iš tiesų. Svarbiausia – kaip jis moka demonstruoti savo meilę tau! Gal tai ir yra laimė?

vyras – Mergelė
Protingas pasirinkimas. Komunikabilus (nors jo kalbos dažniausiai būna tokios nuobodžios), atsakingas (nors sprendimą priima ne iš karto). Ir tave įkvepia. Idealus... viršininkas. Bet ir romantikos sferoje iš jo šis bei tas išeis.

vyras – Svarstyklės
Tau imponuoja jo mokėjimas sutarti su kitais. Gali žavėtis jo kantrybe, inteligentiškumu ir dar daug kuo. Tačiau stiprų ryšį kurti šiam vyrui stinga aistros. Na, dabar vėl pagalvok apie kantrybę bei inteligentiškumą. Imponuoja?

vyras – Skorpionas
Oooo, aistros klausimu čia viskas gerai. Kiekvienas žvilgsnis ir kiekvienas žodis ja kunkuliuoja. Tačiau Skorpionas – labai uždaras vyras. Niekaip iš jo neišmuši nei aiškių pasiūlymų, nei sprendimų. Be to, nuolat neapleidžia jausmas, kad jis nuo tavęs kažką svarbaus slepia.

vyras – Šaulys
Derate iš esmės visur. Abiem patinka keliauti. Abu negalite nustygti vietoje. Galite gyventi gražiai ir laimingai, jei tik nesugadinsite visko ginčais ir aiškinimaisis, katras iš jūsų vis dėlto svarbiausias.

vyras – Ožiaragis
Toks pat atkaklus kaip ir tu. Tiesą sakant, energijos jis turi dar daugiau, tik nesistengia jos demonstruoti. Su juo nuostabu drauge gyventi, drauge siekti vis naujų pergalių. Tik daug sentimentų bei meilių žodžių iš jo tikėtis neverta.

vyras – Vandenis
Žmogus – staigmena. Jis žavi tave savo nestandartiniu mąstymu, originaliomis mintimis ir keistoku gyvenimo būdu. Tau norisi būti šalia jo, tačiau dažniausiai ne iš didelės meilės, bet iš smalsumo. Įsitikink, kad taip nėra, ir tik tada sakyk “taip”.

vyras – Žuvys
Atrodytų, tikras princas iš tavo svajonių pasakos. Niekaip nesupranti, ko jis nori ir ko siekia. Aiškintis jo sielos subtilybių neturi nei noro, nei kantrybės. Klaida! Jei prasibrautumėte per nesupratimo rūką, iš jūsų išeitų laiminga, tvirta šeima.

vyras – Avinas
Paimti jį už ragų visiškai nesudėtinga. Tai suprasi iš karto. Ką čia suprasi – jam viskas ant kaktos parašyta. Nepaisydamas savo atšiaurumo, Avinas pasirengęs prieš tave pulti ant kelių ir likti su tavimi visą gyvenimą. Tau tik reikia rasti tinkamų žodžių.

vyras – Jautis
Puikus draugas ir meilužis. Bet vyro pozicijai užimti pernelyg užsispyręs. Lyg ir drovus, tačiau tai – apgaulė. Jūsų bendravimą reikia kurti abipusio malonumo, bet ne pamokslavimų pagrindu. Neįprask prie jo pernelyg stipriai – dėl visa pikta.

vyras – Dvyniai
Klusnus, sumanus, geras, bet... Iki galo beveik niekada nieko nebaigia. Vos tik paspausi – iš karto prasidės depresija. Tau, taip linkusiai viską organizuoti, jis atrodo pasibaisėtinai amorfiškas. Viena išeitis – imtis reikalų pačiai.

vyras – Vėžys
Visai neblogas pasirinkimas! Su tokiu ūkyje – kaip tik. Be to, ir tikroji aistra jam nesvetima, ir tavo nuotaiką jaučia. Įžeidus? Taip. Užtat nemenantis pikta. Ir tėtis bus geras.

vyras – Liūtas
Ką nori, tą ir daro. Fantastiškas meilužis, moka rengti šventes. Antra vertus, reikšti pretenzijas taip pat geba: ką padarysi – valdingas. Tikrai esi pasirengusi klausytis, ką rengtis ir su kuo bendrauti?

vyras – Mergelė
Visi sako, kad jis nuoboda. O tu matai: patikimas ir atsakingas žmogus. Ne, nenuobodus – tiesiog dėmesingas, tvarkingas. Savotiškai romantiškas, tik ne visi tai supranta, išskyrus tave, tad veik!

vyras – Svarstyklės
Atrodytų, jau toks švelnumas... Bet tai – optinė apgaulė. Jis nesiginčys, savo nuomonę pasakys tik kartą ir jos nepirš. O paskui viską padarys savaip. Tu, be jokios abejonės, su tuo taikytis nenori, pradedi viską laužyti ir pertvarkyti savaip, o tam reikia ir nervų, ir laiko. Tad kitą kartą būk atsargesnė.

vyras – Skorpionas
Malonus vyras, tik labai jau viską mėgsta naikinti. Tu tik spėji ką nors pastatyti, o jis, žiū, jau miną kiša. Na, nepatinka jam, kai viskas stabilu, gerai. Tada ir pats kankinasi, ir aplinkiniams ramybės neduoda. Jam kančia teikia palaimą, o tau?

vyras – Šaulys
Ne visada jį suprasi. Atrodytų, atkaklus, planai – beveik kaip Napoleono. O po savaitės viskas aukštyn kojomis virsta. Labiausiai erzina, kad nieku gyvu neprisipažins klydęs. Tad gal verčiau ir nemėginti iš jo tokio prisipažinimo pešti?

vyras – Ožiaragis
Su juo sunku rasti bendrą kalbą. Tiksliau, viskas yra ne taip. Kalbą jūs randate, tačiau susitarti nesugebate. Jei jūsų norai netyčia sutaptų, liksite drauge ir būsite laimingi. O štai įkalbėti jį ką nors daryti – neįmanoma. Kaip ir tavęs.

vyras – Vandenis
Su juo visada įdomu. Tikėtis iš jo stabilumo, be abejo, kvaila, tačiau tavęs tai neerzina. Veikiau priešingai: esi pasirengusi jam atleisti visas kvailystes ir beprotystes. Net atsisakytum dėl jo savo planų. Matyt, todėl, kad jie ir tau įdomūs.

vyras – Žuvys
Na ir kodėl visi jį laiko mistišku vyru? Tau jis aiškus kaip ant delno. Su juo smagu pabendrauti, tačiau pritaikyti kokiam realiam reikalui neįmanoma. Be abejo, jūs pasikalbėsite, nes temų netrūksta. Tačiau santykiams kurti tau reikia kur kas stipresnių motyvų nei šis.

vyras – Avinas
Tau sunku jį rimtai vertinti. Matai, kad Avinas nuolat užimtas, tik rezultatų kaip nėra, taip nėra. Vadinasi, jis ką nors daro ne taip arba neklauso tavo patarimų. Užtat jums patinka drauge linksmintis. Jei esi pasirengusi rimtiems santykiams be rimtų išvedžiojimų, ryžkis.

vyras – Jautis
Nevikrus ir užsispyręs, o tave prie jo traukia, tarsi jis būtų kokia giminė. Bet tai – vidinis procesas. Iš išorės jūsų santykiai klostosi sudėtingai. Tai tu ant jo pyksti, tai jis ant tavęs dantį griežia. Reikėtų atvirai pasikalbėti, bet tai dar sudėtingiau. Pamėginkite!

vyras – Dvyniai
Nuostabi dermė. Visada sugalvos, ką pasakyti, kad tik tave pralinksmintų. Kai esi su juo, apima jausmas, jog pasaulyje nėra jokių problemų, viskas įmanoma. Svarbiausia – nepavyduliauk. Rimtų priežasčių taip elgtis nėra. O akytės jo laksto dėlto, kad jis galvoja apie naują veiklą.

vyras – Vėžys
Pernelyg emocionalus. Į tavo pokštus reaguoja atsargiai, įsitempęs. O provokacijos, kurių imiesi norėdama jį paskatinti veikti, jam sukelia isteriją. Teks tvardytis, kad galutinai jo neišgąsdintum ir neatbaidytum.

vyras – Liūtas
Žmogus šventė. Idealiai tau tinka. Jis – tarsi ryškus aksesuaras, derinamas prie ekstravagantiškos aprangos, kuri tau taip patinka. Dėl juokų neįsižeidžia ir skiria tau beveik tiek dėmesio, kiek ir sau. Patikėk, Liūtui tai – tikra prabanga.

vyras – Mergelė
O štai jam vargu ar patiks tavo originalios idėjos. Judu visada ir dėl visko ginčysitės: dėl drabužių modelio, buto interjero, kelionių. Jis – konservatorius, o tau svarbu, kad su tavimi sutiktų, kitaip prarandi pusiausvyrą. Pamėginkite aptarti ką nors neutralaus – gal padės?

vyras – Svarstyklės
Ramus, su viskuo sutinka. Be to, remia visas tavo iniciatyvas. Šalia jo tavo savivertė kyla kaip mielinis pyragas. Net pasiginčyti judviem ne visada pavyksta. Tau be šito kiek liūdnoka ir nuobodoka, tačiau tenka kentėti dėl visų kitų pranašumų.

vyras – Skorpionas
Štai su kuo galima (ir reikia!) ginčytis. Tik tramdyk emocijas. Skorpionas juk gudrus: kalba pusbalsiu, ramiai, tik pabaigoje apima jausmas, kad jis ir vėl laimėjo. Kita vertus, sutikime: daugeliu atvejų tau iš tiesų verta klausytis jo patarimų bei vertinimų.

vyras – Šaulys
Drauge jums patogu. Gali būti, kad Šaulys nemoka atlikti tokių staigių viražų kaip tu, tačiau į posūkius pataiko laiku ir efektingai. Su juo gali pasiekti labai daug. Šis žmogus sugalvos, kaip įgyvendinti net fantastiškiausius tavo planus.

vyras – Ožiaragis
Sunkiai suvoki jo tikslus ir visiškai neperpranti jo gyvenimo būdo. Tačiau tai nė kiek tavęs nuo jo neatstumia. Gal net priešingai: kuo mažiau supratimo, tuo stipresnė trauka.

vyras – Vandenis
Žvelgdama į jį tarsi regi save, tik kreivame veidrodyje. Tavo trūkumus šis vyras atskleidžia dvigubai ryškiau. Kartais atrodo, kad kažkas jį tau siuntė kaip mokymo priemonę, kad ištaisytų neigiamus tavo būdo bruožus. Tik ar esi pasirengusi keistis?

vyras – Žuvys
Jis taps puikiu klausytoju. Atrodo, gali pasiekti bei įvertinti drąsiausią tavo idėją. Net tą, kuria pati ne itin tiki. Tik nemėgink jo perdaryti – net smulkmenų. Žuviukai šito labai nemėgsta ir tuoj pat pasistengs pasprukti.

vyras – Avinas
Šiurkštokas tau, tokiai delikačiai merginai. Jam nėra pustonių: tik balta ir juoda. Avinas kišasi į tavo gyvenimą ir mėgina visur priimti sprendimą už jus abu. Deja, labai dažnai jo sprendimai prieštarauja tavo intuicijai.

vyras – Jautis
Su juo yra apie ką pasikalbėti, jis supranta tave net tada, kai tavo žodžiai ūkanoti, o mintis – sunkiai apčiuopiama. Bet gal tau tik atrodo, kad jis supranta? Nesvarbu! Svarbu, kad jums drauge lengva ir gera.

vyras – Dvyniai
Būdama su juo jautiesi taip, lyg judu būtumėte pažįstami nuo vaikystės. O gal dar anksčiau? Šis vyras visiškai pajėgus tapti tavo parama bei apsauga. Daugelis jį laiko nerimtu ir paviršutinišku, tačiau tau jis parodo savo geriausias savybes. Tampa praktiška ir patikima atrama.

vyras – Vėžys
Ko gero, joks kitas vyras nesugeba tavęs jausti taip tiksliai ir giliai kaip Vėžys. Jūsų nuotaikos retai nesutampa. Tai nutinka tik tada, kai kalbate be užuolankų: šias jis visada supranta ne taip.

vyras – Liūtas
Esi iš tų retų moterų, kurios geba ne tik prisijaukinti, bet ir ant kelių paklupdyti Liūtą. Įsimylėti jis gali daug ką, tačiau beatodairiškai tarnauti – toli gražu ne kiekvienai. Dėl tavęs jis pasirengęs atsisakyti savo įpročių, kaprizų, fantazijų. Nuodėmė tuo nepasinaudoti.

vyras – Mergelė
Visiška tavo priešingybė. Tačiau gal tokia sąjunga ir yra iš tiesų harmoninga? Matyt, tik šis vyras sugebės išpainioti viską, ką tu spėjai pripainioti. Jam net patinka kantriai ieškoti to, ką tu vis spėji pamesti. Tik tavo vėlavimų jis negali pakęsti.

vyras – Svarstyklės
Visi jį laiko pakenčiamu, nepiktybišku, tačiau tu jauti nepaaiškinamą pavojų. Tampi bejėgė susidūrusi su jo gudriomis psichologinėmis manipuliacijomis. Tave gąsdina ir jo šaltas išskaičiavimas, paslėptas kultūringumo kauke. Keista asmenybė, ne tau.

vyras – Skorpionas
Lengvai randate bendrą kalbą. Be jokių problemų jis gali tapti ir tavo meilužiu, ir nuostabiu palydovu, padedančiu apeiti pavojus bei išsirinkti paprasčiausią kelią. Viskas taip lengva, natūralu, kad šalia Skorpiono net pamiršti savo nuolatinį įprotį dvejoti.

vyras – Šaulys
Vargu ar tau su juo bus lengva, nors supranti Šaulį lengvai. Pernelyg daug energijos jis išeikvoja. O tuo pat metu tvarkomų reikalų gausa tau apskritai kelia nerimą, gal net baimę. Darbuotis su Šauliu neblogai, tačiau gyventi... Neee, tau reikia patogesnių sąlygų.

vyras – Ožiaragis
Keista, kad judu apskritai susitikote. Visas jo gyvenimas teka priešinga vaga nei tavasis. Jūsų tikslai, skoniai, interesai labai skirtingi. Jis gali tapti tavo draugu, tačiau dėl meilės kils sunkumų. Nors... Jūs vis dėlto susitikote!

vyras – Vandenis
Vyras, sukeliantis keistų jausmų Viena vertus, supranti jį kur kas geriau nei kiti. Antra vertus, jis tampa pagrindine kliūtimi siekti tikslo. Tik tu gali nuspręsti, ar esi pasirengusi nuolat konkuruoti.

vyras – Žuvys
Na ir kas, kad judu – to paties ženklo. Esate visiškai skirtingos asmenybės. Tu nelyginamai praktiškesnė, dažniau pasieki savo tikslą. Jis tau kartais atrodo kiek infantilus. Priimk tai kaip duotybę: žemiški rūpesčiai guls tau ant pečių, o jis taps tavo žygdarbių įkvėpimo šaltiniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis