Merginos atvirai: ką aš supratau, kai jis išėjo pas kitą

(4)

Skaudu, kai tave palieka mylimas žmogus. Dar skaudžiau, kai jis išeina pas kitą. Kas buvo ne taip? Kaip tu apskritai nepastebėjai, kad yra kita? Ką galėjai padaryti kitaip? Tokiomis akimirkomis galvoje ima suktis daugybė minčių ir dvejonių.

Psichologai pastebi, kad iširus santykiams moterys pirmiausia priežasčių ieško savyje. Su tuo sutinka ir COSMO skaitytojos, pasidalinusios savo praeities išgyvenimais. Jos visos žino, ką reiškia būti paliktai dėl kitos ir nori, kad išgirstum jų patarimus.


„Praėjus pusmečiui po skyrybų sužinojau, kad vyras jau kurį laiką buvo užmezgęs intymius santykius su kolege. Sužinojau tai visai atsitiktinai, kuomet buvusi vyro bendradarbė įsidarbino ten pat, kur dirbu aš. Susibendravome, papasakojau jai savo gyvenimo istoriją ir paaiškėjo, kad mano vyrą ji puikiai pažįsta, o slaptas jo ir kolegės romanas darbe buvo vieša paslaptis. Tą akimirką supratau, kad šis žmogus nebuvo vertas nė vienos mano ašaros. Jis susirado saugų uostą ir tik tuomet išdrįso mane palikti - ar tai galima vadinti vyriškumu? Ne. Dėkui. Tokio vyro šalia man tikrai nereikia.“ - Vaida.


„Savo skyrybas išgyvenau labai skaudžiai. Galbūt todėl, kad santykiuose jaučiausi laiminga ir net nenutuokiau, kad vieną dieną vyras susikraus savo daiktus ir išeis pas kitą. Kiekvieną vakarą užmigdavau ilgėdamasi jo juoko, prisilietimų ir mūsų bendrų keistenybių. Ilgėjausi to, kaip jaučiausi būdama šalia jo. Mano patarimas visoms merginoms - saugoti gražius prisiminimus kaip puikų savo gyvenimo etapą. Pasidžiauk tomis emocijomis, kurias patyrėte kartu ir paleisk jį - jeigu kitur jam geriau, tebūnie“ - Marija.


„Žiūrėjau į savo atvaizdą ir galvojau, kokia esu bjauri. Mačiau jo naują draugę ir galėjau mudvi palyginti. Ji tikrai gražesnė. Tiesą sakant, tai tapo man stipriu spyriu į užpakalį. Pavydo vedina sulieknėjau, pradėjau aktyviai sportuoti, negailėjau pinigų savo išvaizdai. Per kelius metus tikrai pasikeičiau - pirmiausia keičiausi dėl jo, slapta vildama kada nors jį vėl susigrinti, o vėliau tiesiog pamilau pati save ir savo naująją „aš“.


Būtent tada, kai atgavau pasitikėjimą savimi, sutikau jį. Žinojau, kad vis dar draugauja su ta pačia mergina, tačiau vakare sulaukiau iš jo nevienareikšmiškų žinučių, kuriose jis gyrė mano išvaizdą ir kvietė susitikti. Susitikome. Išklausiau komplimentų tiradą, keletą užuominų apie tai, kas būtų, jeigu vėl susieitume... O tada grįžau namo, susiradau facebooke jo merginą, viską jai papasakojau ir rekomendavau jį mesti. Gal kas nors pagalvos, kad tai buvo kerštas, tačiau aš taip nemanau. Tiesiog nė viena mergina neturėtų veltui švaistyti savo laiko asilui, kuris bėgioja paskui gražesnį sijoną. Gaila, kad taip negreit pamačiau tikrąjį jo veidą“ - Dovilė.


„Dar iki skyrybų jutau, kad kažkas mūsų santykiuose pasikeitė. Negalėjau tiksliai įvardinti kas, tačiau intuicija buvo. Vaikinas pasidarė uždaresnis, kai pasiūlydavau kur nors nueiti, jis pasikviesdavo ir bendrus draugus, išeidamas iš kambario visuomet išjungdavo kompiuterį... Kelis kartus bandžiau su juo pasikalbėti, bet kaskart išgirsdavau, kad esu paranojikė ir per daug bandau jį kontroliuoti. Niekada nesu tikrinusi savo draugo telefono, niekada nebuvau įlindusi paskaityti jo žinučių ar el. laiškų, tačiau ta nuojauta mane tiesiog varė iš proto. Taigi vieną dieną smalsumas nugalėjo - jis užmigo žiūrėdamas filmą, o aš pasinaudojau proga ir paskaičiau jo susirašinėjimus facebooke. Tą pačią dieną sukroviau jo daiktus ir išsiunčiau pas tą, kuriai jau kelis mėnesius jis prisiekinėjo amžiną meilę. Taigi mano patarimas kiekvienai: pasikliaukite savo nuojauta ir jeigu pastebite neraminančius signalus ar pasikeitusį antros pusės elgesį, netempkite gumos. Vyrai šiaip sau nieko neslepia“ - Dova.


„Kai sužinojau apie vyro neištikimybę, jis teturėjo vieną pasiteisinimą: „O tu pažiūrėk į save“. Tos vienos frazės užteko, kad įgyčiau visą kompleksų puokštę. Tik dabar suprantu, kad problema buvo ne manyje, o jame. Ne man reikėjo pažiūrėti į save, o jam. Su nauju vyru tiesiog švyčiu ir atvirai pasakius, niekada gyvenime geriau neatrodžiau. Galbūt dėl to, kad iš savo vyro girdžiu tik komplimentus, kurie skatina mane dar labiau pasitempti. Tad jeigu jūsų vyras nesugeba atskleisti jūsų moteriškumo, neskatina jūsų pasijusti seksualia ir geidžiama, galbūt jūs esate verta geresnio?“ - Ramunė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis