50 būdų, kaip priversti jį tave dievinti

Cosmo apklausė tūkstančius vaikinų, kad sužinotų, kas būtent verčia juos žavėtis mergina. Pasinaudok šiais pasiūlymais, ir tavo vyrukas ims tau melstis.

Priversti vaikiną ne tik tavim žavėtis, bet tiesiog pamesti dėl tavęs galvą, nemenkas žygdarbis. Kita vertus, tai ne taip jau sunku, kaip gali manyti. Dažniausiai tai nedideli dalykai, kurie prikausto vaikino dėmesį ir apsuka jam galvą.

Gal ir nebūtų verta aklai tuo tikėti, bet mes įkalbėjom daugybę vaikinų pasidalinti mintimis, kas juos pririša prie moterų. Sužinok šiuos tikrai paprastus būdus, kaip “priversti” jį įklimpti giliai ir ilgam.


1. Prieš išeidama, papūsk man į ausį; pakštelėk į kaklą, kol šalia stovintis draugas nematys; šnibžtelėk: “Kaip seksualiai atrodai”, prieš pat ateinant padavėjai.

2. Ne kasdien, bet kartais ant mano pagalvės palik raštelį. Jame parašyk, kaip labai tau patiko praėjusi naktis.

3. Optimistiškai vertink santykių problemas. Pirmą kartą kai susipykom su mergina, ji pasakė, kad vaidytis nėra blogai, jog tai galimybė geriau pažinti vienam kitą.

4. Mano santykiai su mergina gerokai sutvirtėjo, kai nusprendėm kartu sulošti pokerį. Mums buvo smagu, mes išmokom būti kantrūs. Puiku turėti bendrą hobį.

5. Dienos pabaigoje pasitik mane su straipsnio iškarpa, kurią man išrinkai, arba saldainiu, kuris man patiktų. Man labai malonu žinoti, kad galvoji apie mane ir tada, kai manęs nėra šalia.

6. Susidraugauk su mano draugais. Nuostabu, kai vakarodamas su bičiuliais galiu pasiimti ir savo merginą, ir mes visi smagiai linksminamės.

7. Ir toliau lankyk jogos užsiėmimus, eik su draugėmis linksmintis. Turėk asmeninių reikalų.

8. Planuok mūsų susitikimus. Vaikinams sunku kaskart sugalvoti, kur eiti, kaip smagiai praleisti laiką, ypač pažinties pradžioje. Būtume dėkingi, jeigu nors pradžioje kelis kartus pasiūlytum ką veikti, nesvarbu, ar leistis į kelionę dviračiais ar nueiti į muziejų.

9. Man patinka, kad mano mergina žino, kokį alų man užsakinėti, kokį kepsnį labiausiai mėgstu, ir kad nereikia man skambinti, kai rodo serialą “Šešios pėdos po žeme”.

10. Tegu ėjimas miegoti būna gundantis net mums seniai draugaujant. Vilkis seksualius apatinius, o ne seną pižamą. Atsigulusi į lovą negriebk knygos ar nepulk jungti televizoriaus.

11. Kai darbe mane užgriūna sunkumai, pasakyk, kad manai, jog esu labai protingas ir puikus darbuotojas. Kai savimeilė sutrypta, labai svarbu, kad kažkas mane palaikytų.

12. Kai mano mergina bendrauja su mano draugais ar giminaičiais, ji nori sužinoti apie mane kuo daugiau, todėl nuolat prašo papasakoti apie tai, koks aš buvau kaip vaikas.

13. Leisk truputėlį patarti. Nenoriu savo merginai nurodinėti, kaip ji turėtų rengtis, bet jeigu ji klausia, kurią suknelę rinktis, įtariu, kad ji stengiasi ir dėl manęs.

14. Išmok ko nors naujo man nežinant. Mano mergina ėmė mokytis groti gitara. Ji norėjo mane nustebinti ir sugroti mano mėgstamą dainą. Negaliu nė apsakyti, kaip buvo malonu, kai ji išsitraukė šešiastygę ir užgrojo.

15. Papasakok, ko gėdijiesi. Mano mergina prisipažino, kad taip ir neišmoko važiuoti dviračiu. Buvo juokinga, bet ir miela, nes ji pasipasakojo apie tai, dėl ko jaučiasi kvailai.

16. Labai drąsu ir patrauklu, kai mergina moka valdyti publiką. Kai ji papasakoja anekdotą ir priverčia visus gardžiai juoktis.

17. Būk gera, neversk manęs su tavim šokti. Jaučiuosi kaip paskutinis kvailys. Keli lėti šokiai per draugių vestuves – dar nieko. Bet būčiau labai dėkingas, jeigu manęs nekankintum.

18. Po sekso neprašyta pamasažuok man nugarą.

19. Neišsigąsk ir neišpūsk burbulo, jeigu pamatysi mane verkiantį. O vėliau apsimesk, kad nieko nebuvo.

20. Kartą užsiminiau savo merginai, kad Kalėdos mano mėgstamiausia šventė. Iki Kalėdų likus dviem savaitėm ji slapčia pateko į mano butą ir blizgučiais bei kapsinėliais išpuošė vonios kambarį. Man patiko ne tik jos pastangos, bet ir tai, kad, turėdama humoro jausmą, ji išdekoravo būtent vonios kambarį.

21. Parodyk, kad tau patinka mano artimieji (jeigu tai tiesa). Mano mergina padėjo mano jaunesnei seseriai įsidarbinti jos kontoroje. Pirmą darbo dieną ji pati aprodė seseriai kas ir kur, su visais supažindino.

22. Parodyk, kaip tave bučiuoti. Kartą bučiavau merginą gana agresyviai. Ji mane sustabdė ir sušnibždėjo: “Štai šitaip”, o tada, kol mane bučiavo, liepė man nejudėti.

23. Būk pasirengusi nuotykiams. Kartą eidami pas mano merginą, nusipirkome užkąsti. Jau namuose jos paklausiau, kur ji norėtų valgyti – prie televizoriaus ar virtuvėje. Ji pasiūlė valgyti lovoje nuogiems.

24. Mano merginos nuostabus veidas, iš proto varančios kojos, puiki krūtinė ir plokščias pilvas, kurio ji neslepia. Labai smagu matyti merginą, kuri taip nesivaržo savęs.

25. Šeštadienio rytus skirk man. Galėsim paplepėti, paskaityti laikraščius ir pakvailioti.

26. Atleisk už menkas “nuodėmes”. Su mergina ir jos draugėmis turėjome susitikti prieš pat filmą. Aš vėlavau. Kai uždusęs atlėkiau ir puoliau teisintis, ji bučiniu užčiaupė man burną ir pasakė: “Einam”. Dievas mato, kaip tą akimirką ją garbinau.

27. Padėkok man už tai, kad atidarau duris, parnešu produktų ar net už tai, kad vonioje paduodu tavo dantų šepetuką.

28. Kartą su drauge plepėjom telefonu, ir kalba užėjo apie pliušinius žaisliukus. Kai po kelių dienų į darbą man atnešė siuntinuką su pliušiniu meškiuku, juokiausi iki ašarų.

29. Kalbėkis su manim apie rimtus dalykus. Mano mergina mėgsta žiūrėti žinias, domisi politika. Man labai patinka klausytis jos kalbų apie tai.

30. Priversk mane truputį pavyduliauti. Nesiliauk bendrauti (draugiškai) su kitais vaikinais. Tik svarbu, kad vakare aš žinočiau, jog namo tu nori grįžti tik su manimi.

31. Kai po darbo užeinu pas tave, leisk man atsipūsti. Suprask, kad man reikia laiko, kol galėsiu pasikalbėti. Ir tai nereiškia, kad man nerūpi, kaip praėjo tavo diena.

32. Girk mane savo draugėms. Pristatyk kaip savo “nuostabųjį vaikiną” arba “seksualiąją antrąją pusę”.

33. Nerimauk dėl manęs. Kai vairuodamas kalbuosi su drauge, ji visada mane įspėja prisisegti saugos diržą.

34. Mano merginos tėvui priklauso restoranas. Todėl ji labai daug žino apie maisto gaminimą ir gerą vyną. Man patinka lankytis su ja kavinėse, nes ji daug apie tai pasakoja.

35. Būk paslaptinga. Nevisada pasakyk, kur ir su kuo leidi vakarą. Šitaip išliksiu budrus.

36. Kai pastarąjį kartą nuvažiavom pas mano tėvus, mergina pasakė mano mamai devynis nuostabius dalykus, kuriuos aš padariau, per tą laikotarpį, kai jiedvi nesimatė.

37. Mergina, su kuria draugavau, kasryt užrišdavo man batų raištelius. Nežinau, kodėl ji taip darė, bet šis juokingas ritualas priversdavo mus abu juoktis.

38. Kai pabundi vidury nakties, užuot kišusi ranką man po galva ar glausčiusis prie manęs, geriau pabučiuok man į petį. Man labai patinka tavo artuma, bet ir miegas man reikalingas.

39. Mano mergina mielai klausydavosi istorijų apie tai, kaip, būdamas vaikas, mėgdavau važinėtis riedlente. Kartą per mano gimtadienį ji nusivedė mane į sporto prekių parduotuvę ir liepė išsirinkti riedlentę. Man labai patiko, kad ji palepino mažą berniuką manyje.

40. Neversk manęs kartu su tavim žiūrėti serialo “Seksas ir miestas”. Aš tikrai negaliu suprasti, kodėl tau ir tavo draugėms jis atrodo toks juokingas.

41. Kai mudu su mergina išeinam linksmintis su draugais į barą, ir ji anksti užsinori namo, neverčia kartu eiti ir manęs. Ji pabučiuoja mane ir su visais linksmai atsisveikina. Neverčia manęs pasijusti kaltu dėl to, kad pasilikau.

42. Būk savininkiška, bet ne pamišusi. Kai vakarėlyje kalbuosi su kita mergina, mano draugė nepurkštauja, bet vėliau pasišaipo, kad būtų tai merginai gerklę perkandusi, jeigu toji būtų mėginusi geidulingai į mane žvilgčioti.

43. Kartais, kai esu neteisus, nekreipk dėmesio. Kaip smagu draugauti su mergina, kuri nesišaipo, net jeigu apsiputojęs dievagojuosi, kad Vilnių įkūrė Vytautas.

44. Labai juokinga, kai mano mergina komentuoja, kaip seksualiai atrodo kitos moterys. Traukdama mane per dantį, ji tyčia sako: “Koks jos užpakaliukas!” Bet, kai abudu aptarinėjame, kalba ramiai ir nepiktai.

45. Rytais mano draugė užstato žadintuvą 10-čia minučių anksčiau, kad turėtumėm laiko pasiglaustyti ir pasibučiuoti.

46. Prisimenu merginą iš universiteto, dėl kurios ėjau iš proto. Mudviejų humoro jausmas buvo panašus, mes krėsdavom pokštus viens kitam ir aplinkiniams.

47. Mano mergina visiškai mane palaiko. Ji supranta, kad kartais turiu aukotis dėl karjeros. Negaliu tiek laiko būti su ja, kiek norėčiau, nes dažnai vykstu į komandiruotes, dirbu viršvalandžius.

48. Nepamiršk šios labai svarbios taisyklės – vienintelis kartas, kai gali paminėti savo buvusįjį, tai tik palygindama su manim mano naudai.

49. Neleisk man aptingti. Jeigu aš lioviausi sakyti tau komplimentus ar nebesivedu tavęs pramogauti, pasakyk man tai… švelniai. Aš tave dėl to gerbsiu.

50. Mano sužadėtinė kartais keliasi anksčiau už mane ir suplauna indus ar sutvarko mano drabužius, bet man atsikėlus apie tai nė neužsimena. Nuostabu, kad ji tai daro, kad mane pamalonintų, o ne sulauktų padėkos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis